Zebranie sprawozdawcze za rok 2017 (relacja)
Dodane przez Admin dnia Luty 06 2018 14:56:29
28 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. (samochodówka) odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła za rok ubiegły. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2018. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło.

Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - kolega Józef Opala - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Kolega Wojciech Wilanowski odznaczony został Złotą Oznaką PZW, kolega Waldemar Buczyński - Srebrną Odznaką PZW natomiast kolega Zbigniew Kazimierczak uzyskał zaszczytny tytuł Honorowego Członka PZW. Kilku kolegów otrzymało też dyplomy i drobne odznaczenia.

Na koniec chcielibyśmy się pochwalić, że za rok 2017 nasze Koło zdobyło 1 miejsce we współzawodnictwie Kół dużych w całym Okręgu PZW Piotrków Tryb. Punkty przyznawane są między innymi za pracę z młodzieżą, ilość przeprowadzonych kontroli, ilość przeprowadzonych prawidłowo zawodów czy też prawidłowość i terminowość rozliczeń finansowych z Okręgiem. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które swoją społeczną pracą przyczyniły się do tego sukcesu!

Galeria zdjęć z zebrania => Tutaj

Rozszerzona zawartość newsa