Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Marzec 20 2019 02:24:53 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2018 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie podlodowym

Zalew Sulejowski - koniec "betonów"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2018
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - Zbiornik Drzewica 15.04.2018, Zbiornik Kotliny 31.05.2018

kategoria senior I tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk711945119451
2 MACIŃSKI Tomasz13563056302
3 KUBACKI Dariusz3483548353
4 KARAŚ Piotr11477547754
5 NOLBRZAK Michał5429542955
6 WORWĄG Maciej4424042406
7 PIOTROWSKI Tomasz10395539557
8 STACHECKI Marek8386038608
9 KLIMECKI Dariusz2236523659
10 ANGIEL Dariusz61760176010
11 PRZYBYŁ Janusz121660166011
12 WORWĄG Stanisław91090109012
13 MAZUREK Sylwester162062013


kategoria senior II tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk510055100551
2 MACIŃSKI Tomasz4691069102
3 KARAŚ Piotr1670567053
4 KUBACKI Dariusz3529052904
5 PRZYBYŁ Janusz2502050205
6 ANGIEL Dariusz6298029806


kategoria senior - klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imię Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk2200021
2 MACIŃSKI Tomasz1254042
3 KARAŚ Piotr1148073
4 KUBACKI Dariusz1012574
5 PRZYBYŁ Janusz6680165
6 ANGIEL Dariusz4740166
7 NOLBRZAK Michał4295197
8 WORWĄG Maciej4240208
9 PIOTROWSKI Tomasz3955219
10 STACHECKI Marek38602210
11 KLIMECKI Dariusz23652311
12 WORWĄG Stanisław10902612
13 MAZUREK Sylwester6202713


kategoria U-15
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KACZMAREK Marcel6538053801
2 KOLUSZKA Konrad5439543952


kategoria U-20
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KOLUSZKA Jakub4522052201
2 Lipski Paweł32352352
3 Piektarz Aleksandra22002003


kategoria U-25
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 BRANCEWICZ Bartosz7503550351
2 KUJDA Mateusz8439543952


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WĘGRZYNOWSKI Piotr12475124751


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1620821
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013