Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 16:25:17 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2018
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - Zbiornik Drzewica 15.04.2018, Zbiornik Kotliny 31.05.2018

kategoria senior I tura
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk711945119451
2 MACI裇KI Tomasz13563056302
3 KUBACKI Dariusz3483548353
4 KARA� Piotr11477547754
5 NOLBRZAK Micha�5429542955
6 WORW Maciej4424042406
7 PIOTROWSKI Tomasz10395539557
8 STACHECKI Marek8386038608
9 KLIMECKI Dariusz2236523659
10 ANGIEL Dariusz61760176010
11 PRZYBY� Janusz121660166011
12 WORW Stanis砤w91090109012
13 MAZUREK Sylwester162062013


kategoria senior II tura
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk510055100551
2 MACI裇KI Tomasz4691069102
3 KARA� Piotr1670567053
4 KUBACKI Dariusz3529052904
5 PRZYBY� Janusz2502050205
6 ANGIEL Dariusz6298029806


kategoria senior - klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imi� Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk2200021
2 MACI裇KI Tomasz1254042
3 KARA� Piotr1148073
4 KUBACKI Dariusz1012574
5 PRZYBY� Janusz6680165
6 ANGIEL Dariusz4740166
7 NOLBRZAK Micha�4295197
8 WORW Maciej4240208
9 PIOTROWSKI Tomasz3955219
10 STACHECKI Marek38602210
11 KLIMECKI Dariusz23652311
12 WORW Stanis砤w10902612
13 MAZUREK Sylwester6202713


kategoria U-15
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KACZMAREK Marcel6538053801
2 KOLUSZKA Konrad5439543952


kategoria U-20
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KOLUSZKA Jakub4522052201
2 Lipski Pawe�32352352
3 Piektarz Aleksandra22002003


kategoria U-25
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 BRANCEWICZ Bartosz7503550351
2 KUJDA Mateusz8439543952


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 W蔊RZYNOWSKI Piotr12475124751


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286628
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti