Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Grudzień 14 2019 11:27:29 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Otwarte zawody spinningowe

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Koła nr 30 - Kotliny 2019
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym - zbiornik Kotliny 13.10.2019
L.P.Nazwisko i Imię Sektor / stanowisko Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Perka PatrykA1112680126801
2 Popiołek MichałB20722572252
3 Kuczaj AndrzejA7824082403
4 Chojnacki PiotrB27687568754
5 Koluszka JakubA10790079005
6 Kujda MateuszB19540554056
7 Cyl MaciejA9733573357
8 Kubacki DariuszB16533053308
9 Zając JarosławA8656565659
10 Kołodziejczyk ŁukaszB154690469010
11 Plesiak SebastianA126020602011
12 Brancewicz BartoszB174255425512
13 Milczarek MaciejA14875487513
14 Angiel DariuszB224225422514
15 Worwąg StanisławA54815481515
16 Dylczyk RadosławB253805380516
17 Walicki AndrzejA64485448517
18 Wieczorek CezaryB283785378518
19 Grałek GrzegorzA23510351019
20 Koluszka KonradB232995299520
21 Kiriczenko EduardB212970297021
22 Karaś PiotrA42635263522
23 Liwiński JózefA142100210023
24 Maciński TomaszB241430143024
25 Śliwiński MarcinB261370137025
26 Przybył JanuszA379579526
27 Wójciak MariuszA1362562527
28 Saliński MirosławB1831031028
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1923092
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013