Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 18:41:17 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 - Kotliny 2019
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 w w阣karstwie sp砤wikowym - zbiornik Kotliny 13.10.2019
L.P.Nazwisko i Imi Sektor / stanowisko Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Perka PatrykA1112680126801
2 Popio砮k MichaB20722572252
3 Kuczaj AndrzejA7824082403
4 Chojnacki PiotrB27687568754
5 Koluszka JakubA10790079005
6 Kujda MateuszB19540554056
7 Cyl MaciejA9733573357
8 Kubacki DariuszB16533053308
9 Zaj眂 Jaros砤wA8656565659
10 Ko硂dziejczyk kaszB154690469010
11 Plesiak SebastianA126020602011
12 Brancewicz BartoszB174255425512
13 Milczarek MaciejA14875487513
14 Angiel DariuszB224225422514
15 Worw眊 Stanis砤wA54815481515
16 Dylczyk Rados砤wB253805380516
17 Walicki AndrzejA64485448517
18 Wieczorek CezaryB283785378518
19 Gra砮k GrzegorzA23510351019
20 Koluszka KonradB232995299520
21 Kiriczenko EduardB212970297021
22 Kara PiotrA42635263522
23 Liwi駍ki J髗efA142100210023
24 Maci駍ki TomaszB241430143024
25 iwi駍ki MarcinB261370137025
26 Przyby JanuszA379579526
27 W骿ciak MariuszA1362562527
28 Sali駍ki Miros砤wB1831031028
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798206
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti