Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 19:14:18 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 - Kotliny 2011
Konkurs W阣karski - Zawody Sp砤wikowe o Puchar Prezesa Ko砤 NR.30 - Kotliny 2011.10.02
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SZCZURTEK Pawe7907090701
2 PERKA Mateusz2760576052
3 WILANOWSKI Wojciech10734573453
4 KARA Piotr11666066604
5 WORW Maciej15659565955
6 GRAK Szymon25449044906
7 PORCZYK Tomasz21419541957
8 KUBACKI Dariusz26418541858
9 CHOJNACKI Piotr14398039809
10 BELICA Wojciech53905390510
11 MACI裇KI Tomasz93895389511
12 KACPRZYK Piotr63570357012
13 GO珼ZIK Pawe132960296013
14 KUCZERAWY Krzystof32940294014
15 TRYGUBOWICZ Eliasz172915291515
16 KAROLCZYK Tomasz192720272016
17 STACHECKI Marek222655265517
18 KOPI裇KI Wies砤w42065206518
19 BELICA kasz122060206019
20 IECHOWICZ Piotr202055205520
21 DARCZY裇KI Emil11950195021
22 SKONECZNY Zbigniew81930193022
23 GRAK Grzegorz231750175023
24 MICHALAK kasz181685168524
25 D蔅OWSKI Klaudiusz241555155525
26 SIEKIERSKI Piotr161425142526
27 WORW Stanis砤w2744544527


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798248
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti