Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 12 2018 02:27:05 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Koła nr 30 - Kotliny 2011
Konkurs Wędkarski - Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa Koła NR.30 - Kotliny 2011.10.02
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SZCZURTEK Paweł7907090701
2 PERKA Mateusz2760576052
3 WILANOWSKI Wojciech10734573453
4 KARAŚ Piotr11666066604
5 WORWĄG Maciej15659565955
6 GRAŁEK Szymon25449044906
7 PORCZYK Tomasz21419541957
8 KUBACKI Dariusz26418541858
9 CHOJNACKI Piotr14398039809
10 BELICA Wojciech53905390510
11 MACIŃSKI Tomasz93895389511
12 KACPRZYK Piotr63570357012
13 GOŹDZIK Paweł132960296013
14 KUCZERAWY Krzystof32940294014
15 TRYGUBOWICZ Eliasz172915291515
16 KAROLCZYK Tomasz192720272016
17 STACHECKI Marek222655265517
18 KOPIŃSKI Wiesław42065206518
19 BELICA Łukasz122060206019
20 ŚMIECHOWICZ Piotr202055205520
21 DARCZYŃSKI Emil11950195021
22 SKONECZNY Zbigniew81930193022
23 GRAŁEK Grzegorz231750175023
24 MICHALAK Łukasz181685168524
25 DĘBOWSKI Klaudiusz241555155525
26 SIEKIERSKI Piotr161425142526
27 WORWĄG Stanisław2744544527


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1534118
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013