Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 12 2018 02:48:04 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2011
Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym zb.Drzewica 2011-07-17
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Perka Patryk2833583351
2 Szulczyk Mariusz5521552152
3 Worwąg Stanisław35388038803
4 Śmiechowicz Piotr12373037304
5 Grałek Grzegorz11365536555
6 Szczurtek Paweł24350035006
7 Maciąg Piotr25339033907
8 Grałek Szymon36335033508
9 Wojtala Andrzej30335033508
10 Karaś Piotr63285328010
11 Stompór Karol83275327511
12 Łuczak Olaf32980298012
13 Mikułowski Patryk72980298012
14 Stompór Adam102955295514
15 Kuczerawy Krzysztof342695265915
16 Porczyk Tomasz272565256516
17 Smolak Mariusz92405240517
18 Goździk Paweł202400240018
19 Kubacki Konrad172370237019
20 Ryś Sławomir262350235020
21 Dębowski Klaudiusz162315231521
22 Kubacki Dariusz192245224522
23 Nolbrzak Michał282215221523
24 Karolczyk Tomasz231880188024
25 Maciński Tomasz11845184525
26 Henig Rafał41740174026
27 Darczyński Emil321705170527
28 Wilanowski Wojciech331670167028
29 Worwąg Maciej221490149029
30 Kuczaj Andrzej181450145030
31 Belica Wojciech291420142031
32 Kujda Mateusz211345134532
33 Stachecki Marek3197097033
34 Skoneczny Zbigniew1376976934
35 Niebieszczański Stanisław1419519535


Komentarze
matijp dnia lipiec 27 2011 09:56:01
ktoś się pomylił przy wpisywaniu od 27 miejsca są pa dwa razy wpisane
Admin dnia lipiec 27 2011 21:39:37
Co po dwa razy ?
matijp dnia lipiec 28 2011 09:23:02
nic pomyliłem się
tomek dnia październik 03 2011 12:32:45
Faktycznie jest pomyłka ale nie w miejscach lecz w "L.p."
Admin dnia październik 03 2011 12:50:03
Nikt nie jest nieomylny wink Już poprawione Dziękuje za zwrócenie uwagi clap
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1534143
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013