Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 19:33:37 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2011
Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w w阣karstwie sp砤wikowym zb.Drzewica 2011-07-17
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Perka Patryk2833583351
2 Szulczyk Mariusz5521552152
3 Worw眊 Stanis砤w35388038803
4 iechowicz Piotr12373037304
5 Gra砮k Grzegorz11365536555
6 Szczurtek Pawe24350035006
7 Maci眊 Piotr25339033907
8 Gra砮k Szymon36335033508
9 Wojtala Andrzej30335033508
10 Kara Piotr63285328010
11 Stomp髍 Karol83275327511
12 czak Olaf32980298012
13 Miku硂wski Patryk72980298012
14 Stomp髍 Adam102955295514
15 Kuczerawy Krzysztof342695265915
16 Porczyk Tomasz272565256516
17 Smolak Mariusz92405240517
18 Go糳zik Pawe202400240018
19 Kubacki Konrad172370237019
20 Ry S砤womir262350235020
21 D阞owski Klaudiusz162315231521
22 Kubacki Dariusz192245224522
23 Nolbrzak Micha282215221523
24 Karolczyk Tomasz231880188024
25 Maci駍ki Tomasz11845184525
26 Henig Rafa41740174026
27 Darczy駍ki Emil321705170527
28 Wilanowski Wojciech331670167028
29 Worw眊 Maciej221490149029
30 Kuczaj Andrzej181450145030
31 Belica Wojciech291420142031
32 Kujda Mateusz211345134532
33 Stachecki Marek3197097033
34 Skoneczny Zbigniew1376976934
35 Niebieszcza駍ki Stanis砤w1419519535


Komentarze
matijp dnia lipiec 27 2011 09:56:01
kto si pomyli przy wpisywaniu od 27 miejsca s pa dwa razy wpisane
Admin dnia lipiec 27 2011 21:39:37
Co po dwa razy ?
matijp dnia lipiec 28 2011 09:23:02
nic pomyli砮m si
tomek dnia pa糳ziernik 03 2011 12:32:45
Faktycznie jest pomy砶a ale nie w miejscach lecz w "L.p."
Admin dnia pa糳ziernik 03 2011 12:50:03
Nikt nie jest nieomylny wink Ju poprawione Dzi阫uje za zwr骳enie uwagi clap
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798278
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti