Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 17:43:48 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2016
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - Zbiornik Drzewica 24.04.2016, Zbiornik Kotliny 03.05.2016

kategoria senior I tura
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAK Szymon1312430124301
2 ANGIEL Dariusz14334033402
3 KARA Piotr15289528953
4 WORW Stanis砤w12245024504
5 MACI裇KI Tomasz1188518855
6 WORW Maciej7149014906
7 MATYKA Dariusz10145014507
8 CZECH Rafa11149014908
9 KUBACKI Dariusz3131513159
10 WILANOWSKI Wojciech296596510
11 KRAKOWIAK Piotr888088011
12 PRZYBY Janusz986086012
13 SIEKIERSKI Piotr571571513
14 BURDA Adam628528514
15 KODZIEJCZYK kasz412512515
16 SIKORSKI Grzegorz16151516


kategoria senior II tura
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACI裇KI Tomasz16322532251
2 MATYKA Dariusz2321032102
3 ANGIEL Dariusz7318531853
4 POPIOK Micha11298029804
5 KUBACKI Dariusz4221522155
6 GRAK Szymon6159515956
7 KARA Piotr14138513857
8 WORW Stanis砤w8110011008
9 WORW Maciej157207209
10 SIEKIERSKI Piotr370070010
11 PRZYBY Janusz563063011
12 PORCZYK Tomasz1238538512
13 CZECH Rafa13303013
14 BURDA Adam90015
15 SIKORSKI Grzegorz100015


kategoria senior - klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imi Waga Ryb Punkty Miejsce
1 ANGIEL Dariusz652551
2 MACI裇KI Tomasz511062
3 GRAK Szymon1402573
4 MATYKA Dariusz466094
5 KARA Piotr4280105
6 WORW Stanis砤w3550126
7 KUBACKI Dariusz3530147
8 WORW Maciej2210148
9 POPIOK Micha2980219
10 CZECH Rafa15202110
11 PRZYBY Janusz14902311
12 SIEKIERSKI Piotr14152312
13 WILANOWSKI Wojciech9652613
14 KRAKOWIAK Piotr8802714
15 PORCZYK Tomasz3852915
16 BURDA Adam2852916
17 KODZIEJCZYK kasz1253117
18 SIKORSKI Grzegorz153118


kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KACZMAREK Marcel21187018701
2 KOLUSZKA Konrad226856852


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KOLUSZKA Jakub31191019101
2 OLEJNIK Krzysztof321651652


kategoria U-23
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUJDA Mateusz41443544351


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 POPIOK Piotr53710571051
2 NOWOTCZY裇KI Ryszard51213021302
3 W蔊RZYNOWSKI Piotr5240403


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798140
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti