Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Wrzesień 21 2018 15:49:50 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2016
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - Zbiornik Drzewica 24.04.2016, Zbiornik Kotliny 03.05.2016

kategoria senior I tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAŁEK Szymon1312430124301
2 ANGIEL Dariusz14334033402
3 KARAŚ Piotr15289528953
4 WORWĄG Stanisław12245024504
5 MACIŃSKI Tomasz1188518855
6 WORWĄG Maciej7149014906
7 MATYKA Dariusz10145014507
8 CZECH Rafał11149014908
9 KUBACKI Dariusz3131513159
10 WILANOWSKI Wojciech296596510
11 KRAKOWIAK Piotr888088011
12 PRZYBYŁ Janusz986086012
13 SIEKIERSKI Piotr571571513
14 BURDA Adam628528514
15 KOŁODZIEJCZYK Łukasz412512515
16 SIKORSKI Grzegorz16151516


kategoria senior II tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACIŃSKI Tomasz16322532251
2 MATYKA Dariusz2321032102
3 ANGIEL Dariusz7318531853
4 POPIOŁEK Michał11298029804
5 KUBACKI Dariusz4221522155
6 GRAŁEK Szymon6159515956
7 KARAŚ Piotr14138513857
8 WORWĄG Stanisław8110011008
9 WORWĄG Maciej157207209
10 SIEKIERSKI Piotr370070010
11 PRZYBYŁ Janusz563063011
12 PORCZYK Tomasz1238538512
13 CZECH Rafał13303013
14 BURDA Adam90015
15 SIKORSKI Grzegorz100015


kategoria senior - klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imię Waga Ryb Punkty Miejsce
1 ANGIEL Dariusz652551
2 MACIŃSKI Tomasz511062
3 GRAŁEK Szymon1402573
4 MATYKA Dariusz466094
5 KARAŚ Piotr4280105
6 WORWĄG Stanisław3550126
7 KUBACKI Dariusz3530147
8 WORWĄG Maciej2210148
9 POPIOŁEK Michał2980219
10 CZECH Rafał15202110
11 PRZYBYŁ Janusz14902311
12 SIEKIERSKI Piotr14152312
13 WILANOWSKI Wojciech9652613
14 KRAKOWIAK Piotr8802714
15 PORCZYK Tomasz3852915
16 BURDA Adam2852916
17 KOŁODZIEJCZYK Łukasz1253117
18 SIKORSKI Grzegorz153118


kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KACZMAREK Marcel21187018701
2 KOLUSZKA Konrad226856852


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KOLUSZKA Jakub31191019101
2 OLEJNIK Krzysztof321651652


kategoria U-23
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUJDA Mateusz41443544351


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 POPIOŁEK Piotr53710571051
2 NOWOTCZYŃSKI Ryszard51213021302
3 WĘGRZYNOWSKI Piotr5240403


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1483327
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013