Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 15:04:04 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2016
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - Zbiornik Drzewica 24.04.2016, Zbiornik Kotliny 03.05.2016

kategoria senior I tura
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAK Szymon1312430124301
2 ANGIEL Dariusz14334033402
3 KARA� Piotr15289528953
4 WORW Stanis砤w12245024504
5 MACI裇KI Tomasz1188518855
6 WORW Maciej7149014906
7 MATYKA Dariusz10145014507
8 CZECH Rafa�11149014908
9 KUBACKI Dariusz3131513159
10 WILANOWSKI Wojciech296596510
11 KRAKOWIAK Piotr888088011
12 PRZYBY� Janusz986086012
13 SIEKIERSKI Piotr571571513
14 BURDA Adam628528514
15 KODZIEJCZYK kasz412512515
16 SIKORSKI Grzegorz16151516


kategoria senior II tura
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACI裇KI Tomasz16322532251
2 MATYKA Dariusz2321032102
3 ANGIEL Dariusz7318531853
4 POPIOK Micha�11298029804
5 KUBACKI Dariusz4221522155
6 GRAK Szymon6159515956
7 KARA� Piotr14138513857
8 WORW Stanis砤w8110011008
9 WORW Maciej157207209
10 SIEKIERSKI Piotr370070010
11 PRZYBY� Janusz563063011
12 PORCZYK Tomasz1238538512
13 CZECH Rafa�13303013
14 BURDA Adam90015
15 SIKORSKI Grzegorz100015


kategoria senior - klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imi� Waga Ryb Punkty Miejsce
1 ANGIEL Dariusz652551
2 MACI裇KI Tomasz511062
3 GRAK Szymon1402573
4 MATYKA Dariusz466094
5 KARA� Piotr4280105
6 WORW Stanis砤w3550126
7 KUBACKI Dariusz3530147
8 WORW Maciej2210148
9 POPIOK Micha�2980219
10 CZECH Rafa�15202110
11 PRZYBY� Janusz14902311
12 SIEKIERSKI Piotr14152312
13 WILANOWSKI Wojciech9652613
14 KRAKOWIAK Piotr8802714
15 PORCZYK Tomasz3852915
16 BURDA Adam2852916
17 KODZIEJCZYK kasz1253117
18 SIKORSKI Grzegorz153118


kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KACZMAREK Marcel21187018701
2 KOLUSZKA Konrad226856852


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KOLUSZKA Jakub31191019101
2 OLEJNIK Krzysztof321651652


kategoria U-23
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUJDA Mateusz41443544351


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 POPIOK Piotr53710571051
2 NOWOTCZY裇KI Ryszard51213021302
3 W蔊RZYNOWSKI Piotr5240403


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286577
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti