Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 19:39:19 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs sp砤wikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2019
Zalew Sulejowski - koniec "beton體" 29.06.2019
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Gra砮k Szymon5712350123501
2 Borowski Rafa7011670116702
3 Wilanowski Wojciech81931093103
4 Sta馾o Dawid53859085904
5 Gra砮k Grzegorz77742574255
6 S阫 Jacek91650565056
7 Sta馾o J髗ef90599059907
8 Przyby Janusz85575557558
9 Trzmiel Piotr56539053909
10 Makowski Wojciech675305530510
11 Kujda Mateusz615130513011
12 Kara Piotr664925492512
13 Iskierka Szymon693715371513
14 Maci駍ki Tomasz543370337014
15 Owczarek Krzysztof803295329515
16 Chojnacki Piotr783190137516
17 Piechna Robert842800280017
18 Walicki Andrzej642445244518
19 Skiba Rafa621600160019
20 Kiriczenko Eduard881570157020
21 Migas Tomasz871440144021
22 Ko硂dziejczyk kasz931330133022
23 Burda Andrzej551315131523
24 W阦rzynowski Piotr8993093024
25 Micielski Patryk6388588525
26 Kubacki Dariusz7385585525
27 Warczyk Tomasz7163563527
28 W骿ciak Jaros砤w8360060028
29 Ca硊s Artur6054054029
30 Bezat Piotr7251551530
31 Mazurek Sylwester7620020031
32 Popio砮k Marek5910010032
33 Piaskowski Piotr82909033
34 Cybulski Pawe65656534
35 Micielski Jaros砤w580042
36 Papiernik Micha680042
37 Krakowiak Andrzej940042
38 Sikora Piotr750042
39 Kujda Dariusz860042
40 Socha Dariusz790042
41 Plesiak Sebastian740042
42 Nowotczy駍ki Ryszard920042


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798286
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti