Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Grudzień 14 2019 12:25:11 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Otwarte zawody spinningowe

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs spławikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2019
Zalew Sulejowski - koniec "betonów" 29.06.2019
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Grałek Szymon5712350123501
2 Borowski Rafał7011670116702
3 Wilanowski Wojciech81931093103
4 Stańdo Dawid53859085904
5 Grałek Grzegorz77742574255
6 Sęk Jacek91650565056
7 Stańdo Józef90599059907
8 Przybył Janusz85575557558
9 Trzmiel Piotr56539053909
10 Makowski Wojciech675305530510
11 Kujda Mateusz615130513011
12 Karaś Piotr664925492512
13 Iskierka Szymon693715371513
14 Maciński Tomasz543370337014
15 Owczarek Krzysztof803295329515
16 Chojnacki Piotr783190137516
17 Piechna Robert842800280017
18 Walicki Andrzej642445244518
19 Skiba Rafał621600160019
20 Kiriczenko Eduard881570157020
21 Migas Tomasz871440144021
22 Kołodziejczyk Łukasz931330133022
23 Burda Andrzej551315131523
24 Węgrzynowski Piotr8993093024
25 Micielski Patryk6388588525
26 Kubacki Dariusz7385585525
27 Warczyk Tomasz7163563527
28 Wójciak Jarosław8360060028
29 Całus Artur6054054029
30 Bezat Piotr7251551530
31 Mazurek Sylwester7620020031
32 Popiołek Marek5910010032
33 Piaskowski Piotr82909033
34 Cybulski Paweł65656534
35 Micielski Jarosław580042
36 Papiernik Michał680042
37 Krakowiak Andrzej940042
38 Sikora Piotr750042
39 Kujda Dariusz860042
40 Socha Dariusz790042
41 Plesiak Sebastian740042
42 Nowotczyński Ryszard920042


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1923139
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013