Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 11 2018 05:59:14 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Koła nr 30 - Kotliny 2017
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym - zbiornik Kotliny 15.10.2017
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Grałek Grzegorz23701570151
2 Cyl Maciej11609060902
3 Kubacki Dariusz3568056803
4 Koluszka Jakub10552055204
5 Grałek Szymon30545554555
6 Brancewicz Bartosz18541554156
7 Worwąg Stanisław19534053407
8 Worwąg Maciej27508550858
9 Maciński Tomasz4500050009
10 Popiołek Piotr294865486510
11 Kujda Mateusz64635463511
12 Popiołek Michał314510451012
13 Nolbrzak Michał24505450513
14 Stachecki Marek284355435514
15 Milczarek Maciej144275427515
16 Koluszka Konrad134270427016
17 Wójciak Mateusz244005400517
18 Stańczyk Marcin173850385018
19 Karaś Piotr213720372019
20 Cyl Maikołaj13595359520
21 Plesiak Sebastian253105310521
22 Kaczmarek Marcel92925292522
23 Wojciechowski Feliks202240224023
24 Kołodziejczyk Łukasz262060206024
25 Sęk Wiesław161360136025
26 Angiel Dariusz71300130026
27 Klimecki Dariusz1576076027
28 Maciejczyk Przemysław867567528
29 Mazurek Sylwester519519529
30 Trzmiel Piotr120030
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1533477
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013