Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2024Marzec 03 2024 17:08:37 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2024
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2023

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2024
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 - Kotliny 2017
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 w w阣karstwie sp砤wikowym - zbiornik Kotliny 15.10.2017
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Gra砮k Grzegorz23701570151
2 Cyl Maciej11609060902
3 Kubacki Dariusz3568056803
4 Koluszka Jakub10552055204
5 Gra砮k Szymon30545554555
6 Brancewicz Bartosz18541554156
7 Worw眊 Stanis砤w19534053407
8 Worw眊 Maciej27508550858
9 Maci駍ki Tomasz4500050009
10 Popio砮k Piotr294865486510
11 Kujda Mateusz64635463511
12 Popio砮k Micha314510451012
13 Nolbrzak Micha24505450513
14 Stachecki Marek284355435514
15 Milczarek Maciej144275427515
16 Koluszka Konrad134270427016
17 W骿ciak Mateusz244005400517
18 Sta馽zyk Marcin173850385018
19 Kara Piotr213720372019
20 Cyl Maiko砤j13595359520
21 Plesiak Sebastian253105310521
22 Kaczmarek Marcel92925292522
23 Wojciechowski Feliks202240224023
24 Ko硂dziejczyk kasz262060206024
25 S阫 Wies砤w161360136025
26 Angiel Dariusz71300130026
27 Klimecki Dariusz1576076027
28 Maciejczyk Przemys砤w867567528
29 Mazurek Sylwester519519529
30 Trzmiel Piotr120030
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291663
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti