Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Maj 24 2019 05:02:02 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2018 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wiosenne zawody gruntowe 2019
Wiosenne zawody gruntowe - Zalew Sulejowski 24.03.2019r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Perka Patryk311522511
2 Grałek Szymon52699012
3 Klimek Piotr34784523
4 Perka Mateusz36572524
5 Płeska Wiktor33742035
6 Maciński Tomasz48570536
7 Owczarek Krzysztof30698547
8 Kujda Mateusz47527048
9 Grałek Grzegorz8639059
10 Fijałkowski Adrian404535510
11 Karczemski Bartłomiej255970611
12 Warczyk Tomasz414170612
13 Makowski Wojciech195860713
14 Burda Andrzej434070714
15 Chojnacki Piotr325835815
16 Zając Jarosław424050816
17 Sczurtek Paweł95790917
18 Stachecki Marek463975918
19 Kaczmarek Marcel2857101019
20 Król Jakub4937401020
21 Karaś Piotr2454151121
22 Rzepecki Patryk3934901122
23 Szafrański Kacper2148051223
24 Koluszka Jakub5334501224
25 Borowski Rafał2641451325
26 Sikorski Grzegorz5833401326
27 Przybył Janusz1440401427
28 Wilczyński Krzysztof5132751428
29 Kołodziejczyk Łukasz2339401529
30 Reszka Dominik4532551530
31 Lewandowski Cezary2736501631
32 Nowotczyński Ryszard5929751632
33 Koluszka Jarosław2232151733
34 Burda Adam3225201734
35 Szymański Wojciech1630751835
36 Jabrzyk Adam5625001835
37 Śliwiński Marcin1824801937
38 Wilczyński Paweł4424301938
39 Socha Dariusz5722452039
40 Piechna Robert1322202040
41 Magiera Mariusz5521602141
42 Mazurek Sylwester1419952142
43 Chachuła Marek3820852243
44 Papiernik Michał618302244
45 Węgrzynowski Piotr5419352345
46 Jabrzyk Stanisław2018052346
47 Sęk Wiesław3719252447
48 Stańdo Dawid2915952448
49 Skiba Rafał5017202549
50 Stańdo Józef6011852550
51 Micielski Patryk2710202651
52 Dróżdż Sebastian109802652
53 Migas Tomasz57802753
54 Micielski Jarosław153952754


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1686110
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013