Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:57:20 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego 2015
''Puchar Zalewu Sulejowskiego'' w wędkarstwie gruntowym - Zalew Sulejowski 23.08.2015r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kujda Mateusz238508501
2 Karaś Piotr247207202
3 Rumiński Roman194054053
4 Przybył Janusz213853854
5 Grałek Szymon373553555
6 Sikorski Grzegorz272552556
7 Płuciennik Sebastian401151157
8 Grałek Grzegorz2855558
9 Węgrzynowski Piotr340023
10 Adamowski Piotr390023
11 Henig Rafał310023
12 Wilanowski Dawid360023
13 Machnicki Paweł380023
14 Maciński Tomasz200023
15 Nowotczyński Ryszard180023
16 Klimek Piotr250023
17 Kubacki Dariusz220023
18 Iwanicki Jacek260023
19 Matyka Dariusz330023
20 Maciński Piotr320023
21 Wójciak Krystian300023
22 Żerek Szymon350023
23 Kaczmarek Marcel290023


Karaś Piotr
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443448
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013