Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Czerwiec 30 2022 18:32:01 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego 2015
''Puchar Zalewu Sulejowskiego'' w wdkarstwie gruntowym - Zalew Sulejowski 23.08.2015r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kujda Mateusz238508501
2 Kara Piotr247207202
3 Rumiski Roman194054053
4 Przyby Janusz213853854
5 Graek Szymon373553555
6 Sikorski Grzegorz272552556
7 Puciennik Sebastian401151157
8 Graek Grzegorz2855558
9 Wgrzynowski Piotr340023
10 Adamowski Piotr390023
11 Henig Rafa310023
12 Wilanowski Dawid360023
13 Machnicki Pawe380023
14 Maciski Tomasz200023
15 Nowotczyski Ryszard180023
16 Klimek Piotr250023
17 Kubacki Dariusz220023
18 Iwanicki Jacek260023
19 Matyka Dariusz330023
20 Maciski Piotr320023
21 Wjciak Krystian300023
22 erek Szymon350023
23 Kaczmarek Marcel290023


Kara Piotr
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798193
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti