Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2024Marzec 03 2024 17:17:57 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2024
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2023

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2024
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 - Kotliny 2016
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 w w阣karstwie sp砤wikowym - zbiornik Kotliny 25.09.2016
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Gra砮k Szymon11564056401
2 Worw眊 Maciej10463046302
3 Kujda Mateusz9461046103
4 Stachecki Marek1424042404
5 Brancewicz Bartosz7423542355
6 Maci駍ki Tomasz3401540156
7 Gra砮k Grzegorz17387038707
8 Chojnacki Piotr22384538458
9 Nolbrzak Micha24348534859
10 Wilanowski Wojciech23190319010
11 Kara Piotr63180318011
12 Koluszka Jakub142990299012
13 Worw眊 Stanis砤w212835283513
14 Kubacki Dariusz192815281514
15 Krakowiak Piotr132755275515
16 Angiel Dariusz232405240516
17 Augustyniak Arkadiusz42280228017
18 Koluszka Konrad152230223018
19 Zaj眂 Jaros砤w81760176019
20 Nowotczy駍ki Ryszard121575157520
21 Matyka Dariusz181545154521
22 Mazurek Sylwester1677577522
23 Rumi駍ki Roman553053023
24 W阦rzynowski Piotr2050050024
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291676
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti