Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Kwiecień 20 2018 22:07:11 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym (kat. senior II tura, U15, U20, U25, weteran 55+)

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Koła nr 30 - Kotliny 2015
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym - zbiornik Kotliny 11.10.2015
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Piotr Karaś3124012401
2 Tomasz Maciński166156152
3 Szymon Grałek133203203
4 Andrzej Wojtala172852854
5 Piotr Chojnacki122752755
6 Olaf Łuczak52752756
7 Józef Liwiński142502507
8 Stanisław Worwąg102002008
9 Wójciak Mariusz11501509
10 Marcel Kaczmarek31501509
11 Henig Rafał2014514511
12 Sebastian Płuciennik813013012
13 Mariusz Prymus21858513
14 Jakub Koluszka11757514
15 Kazimierz Pluta4505015
16 Mariusz Kaczmarek9454516
17 Kujda Mateusz15252517
18 Tomasz Porczyk22252517
19 Piotr Krakowiak19202019
20 Zbigniew Skoneczny6202019
21 Grałek Grzegorz70022
22 Piotr Węgrzynowski180022
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1378680
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013