Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 18:10:20 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 - Kotliny 2015
Puchar Prezesa Ko砤 nr 30 w w阣karstwie sp砤wikowym - zbiornik Kotliny 11.10.2015
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Piotr Kara3124012401
2 Tomasz Maci駍ki166156152
3 Szymon Gra砮k133203203
4 Andrzej Wojtala172852854
5 Piotr Chojnacki122752755
6 Olaf czak52752756
7 J髗ef Liwi駍ki142502507
8 Stanis砤w Worw眊102002008
9 W骿ciak Mariusz11501509
10 Marcel Kaczmarek31501509
11 Henig Rafa2014514511
12 Sebastian P硊ciennik813013012
13 Mariusz Prymus21858513
14 Jakub Koluszka11757514
15 Kazimierz Pluta4505015
16 Mariusz Kaczmarek9454516
17 Kujda Mateusz15252517
18 Tomasz Porczyk22252517
19 Piotr Krakowiak19202019
20 Zbigniew Skoneczny6202019
21 Gra砮k Grzegorz70022
22 Piotr W阦rzynowski180022
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798175
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti