Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2024Marzec 03 2024 15:47:40 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2024
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2023

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2024
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
VI Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
Zalew Sulejowski - 11.11.2018
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Graek Grzegorz18988598851
2 Graek Szymon21845084502
3 Kara Piotr23477047703
4 Wilanowski Wojciech11409540954
5 Chojnacki Piotr5381038105
6 Koodziejczyk ukasz13372037206
7 Koluszka Jakub6317031707
8 Przyby Janusz4287028708
9 Kujda Mateusz29256525659
10 Kubacki Dariusz102555255510
11 Makowski Wojciech22335233511
12 Klimecki Dariusz172140214012
13 Kaczmarek Marcel11940194013
14 Sk Wiesaw321660166014
15 Mazurek Sylwester121400140015
16 Borowski Rafa81375137516
17 Truchan ukasz271240124017
18 Burda Andrzej221055105518
19 Micielski Patryk251020102019
20 Maciski Tomasz2691091020
21 Kara Filip3079079021
22 Piechna Robert1471071022
23 Sikora Piotr2466066023
22 Kaczmarek Marcel286086022
23 Kujda Dariusz1278578523
24 Micielski Jarosaw259559524
25 Burda Adam747547525
26 Machnicki Pawe2047547525
27 Angiel Dariusz1630530527
28 Sikorski Grzegorz1529029028
29 Maciski Marcin1922522529
30 Socha Dariusz921521530
31 Kujda Dariusz310032
32 Druszcz Sebastian280032
31 Kujda Dariusz310032
32 Druszcz Sebastian280032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291581
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti