Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Wrzesień 21 2019 04:44:56 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Maraton z SHIMANO

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
VI Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego
Zalew Sulejowski - 11.11.2018
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Grałek Grzegorz18988598851
2 Grałek Szymon21845084502
3 Karaś Piotr23477047703
4 Wilanowski Wojciech11409540954
5 Chojnacki Piotr5381038105
6 Kołodziejczyk Łukasz13372037206
7 Koluszka Jakub6317031707
8 Przybył Janusz4287028708
9 Kujda Mateusz29256525659
10 Kubacki Dariusz102555255510
11 Makowski Wojciech22335233511
12 Klimecki Dariusz172140214012
13 Kaczmarek Marcel11940194013
14 Sęk Wiesław321660166014
15 Mazurek Sylwester121400140015
16 Borowski Rafał81375137516
17 Truchan Łukasz271240124017
18 Burda Andrzej221055105518
19 Micielski Patryk251020102019
20 Maciński Tomasz2691091020
21 Karaś Filip3079079021
22 Piechna Robert1471071022
23 Sikora Piotr2466066023
22 Kaczmarek Marcel286086022
23 Kujda Dariusz1278578523
24 Micielski Jarosław259559524
25 Burda Adam747547525
26 Machnicki Paweł2047547525
27 Angiel Dariusz1630530527
28 Sikorski Grzegorz1529029028
29 Maciński Marcin1922522529
30 Socha Dariusz921521530
31 Kujda Dariusz310032
32 Druszcz Sebastian280032
31 Kujda Dariusz310032
32 Druszcz Sebastian280032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1813704
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013