Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Lipiec 24 2019 06:59:59 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Ranking Koła nr 30 za 2019 rok na najlepszego wędkarza-sportowca

Ranking zawodów za sezon 2019

Ilość przeprowadzonych zawodów: 5

Sklasyfikowano: 98 zawodników



2019
MiejsceNazwisko i imię Liczba punktów
1 Maciński Tomasz73
2 Kujda Mateusz67
3 Przybył Janusz56
4 Chojnacki Piotr52
5 Grałek Grzegorz51
6 Perka Patryk44
7 Grałek Szymon43
8 Płeska Wiktor38
9 Iskierka Szymon38
10 Makowski Wojciech35
11 Stańdo Józef33
12 Karaś Piotr31
13 Kaczmarek Marcel30
14 Borowski Rafał27
15 Nowotczyński Ryszard26
16 Walicki Andrzej26
17 Jabrzyk Stanisław24
18 Węgrzynowski Piotr24
19 Owczarek Krzysztof24
20 Kubacki Dariusz23
21 Koluszka Jakub23
22 Stańdo Dawid23
23 Stachecki Marek23
24 Milczarek Maciej22
25 Koluszka Konrad22
26 Popiołek Piotr22
27 Popiołek Michał22
28 Wilanowski Wojciech22
29 Angiel Dariusz22
30 Klimek Piotr22
 
Unikalnych wizyt: 1752151
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013