Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:42:09 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2017
?>
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - Drzewica 23.07.2017r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Perka Patryk12460046001
2 Kujda Mateusz7426542652
3 Kubacki Dariusz10284028403
4 Maciński Tomasz1251525154
5 Koluszka Jakub20245024505
6 Koluszka Konrad15236023606
7 Nolbrzak Michał16199519957
8 Karaś Piotr22196519658
9 Porczyk Tomasz19195019509
10 Liwiński Józef61675167510
11 Pluta Kazimierz141640164011
12 Saliński Mirosław181300130012
13 Wilanowski Wojciech111220122013
14 Grałek Grzegorz41180118014
15 Worwąg Stanisław31055105515
16 Stachecki Marek1385585516
17 Siekierski Piotr2180080017
18 Nowak Kazimierz562062018
19 Kaczmarek Marcel855055019
20 Mazurek Sylwester219519520
21 Kaczmarek Mariusz9707021
22 Wojtarek Andrzej17555522


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443406
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013