Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2024Marzec 03 2024 15:45:38 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2024
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2023

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2024
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2017
?>
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - Drzewica 23.07.2017r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Perka Patryk12460046001
2 Kujda Mateusz7426542652
3 Kubacki Dariusz10284028403
4 Maci駍ki Tomasz1251525154
5 Koluszka Jakub20245024505
6 Koluszka Konrad15236023606
7 Nolbrzak Micha16199519957
8 Kara Piotr22196519658
9 Porczyk Tomasz19195019509
10 Liwi駍ki J髗ef61675167510
11 Pluta Kazimierz141640164011
12 Sali駍ki Miros砤w181300130012
13 Wilanowski Wojciech111220122013
14 Gra砮k Grzegorz41180118014
15 Worw眊 Stanis砤w31055105515
16 Stachecki Marek1385585516
17 Siekierski Piotr2180080017
18 Nowak Kazimierz562062018
19 Kaczmarek Marcel855055019
20 Mazurek Sylwester219519520
21 Kaczmarek Mariusz9707021
22 Wojtarek Andrzej17555522


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291579
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti