Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 18:31:21 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2019
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - Zbiornik Drzewica 26.05.2019

kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Popio砮k Micha14360036001
2 Kubacki Dariusz18205520552
3 Angiel Dariusz9168516853
4 Chojnacki Piotr15156015604
5 Piotrowski Tomasz7136513655
6 Cyl Maciej12134513456
7 Nolbrzak Micha13124512457
8 Przyby Janusz167857858
9 Kara Piotr115255259
10 Worw眊 Stanis砤w1940040010
11 Maci駍ki Tomasz1026526511
12 Stachecki Marek17757512
13 Warczyk Tomasz80013


kategoria U-15
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Koluszka Konrad25143014301
2 J阣rzejewski Antoni263403402
3 Buczy駍ka Pola241401403


kategoria U-20
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kaczmarek Marcel278858851
2 Koluszka Jakub283403402


kategoria U-25
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Milczarek Maciej20352535251
2 Brancewicz Bartosz23209520952
3 Iskierka Szymon21191019103
4 Kujda Mateusz22122512254


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Popio砮k Piotr1298529851
2 Wieczorek Cezary6102510252
3 Nowotczy駍ki Ryszard48508503
4 Walicki Andrzej27557554
5 W阦rzynowski Piotr52052055
6 Sali駍ki Miros砤w31201206


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798192
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti