Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Sierpień 26 2019 00:27:55 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Maraton z SHIMANO

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2019
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - Zbiornik Drzewica 26.05.2019

kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Popiołek Michał14360036001
2 Kubacki Dariusz18205520552
3 Angiel Dariusz9168516853
4 Chojnacki Piotr15156015604
5 Piotrowski Tomasz7136513655
6 Cyl Maciej12134513456
7 Nolbrzak Michał13124512457
8 Przybył Janusz167857858
9 Karaś Piotr115255259
10 Worwąg Stanisław1940040010
11 Maciński Tomasz1026526511
12 Stachecki Marek17757512
13 Warczyk Tomasz80013


kategoria U-15
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Koluszka Konrad25143014301
2 Jędrzejewski Antoni263403402
3 Buczyńska Pola241401403


kategoria U-20
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kaczmarek Marcel278858851
2 Koluszka Jakub283403402


kategoria U-25
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Milczarek Maciej20352535251
2 Brancewicz Bartosz23209520952
3 Iskierka Szymon21191019103
4 Kujda Mateusz22122512254


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Popiołek Piotr1298529851
2 Wieczorek Cezary6102510252
3 Nowotczyński Ryszard48508503
4 Walicki Andrzej27557554
5 Węgrzynowski Piotr52052055
6 Saliński Mirosław31201206


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1786799
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013