Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 15:50:25 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2019
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - Zbiornik Drzewica 26.05.2019

kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Popio砮k Micha�14360036001
2 Kubacki Dariusz18205520552
3 Angiel Dariusz9168516853
4 Chojnacki Piotr15156015604
5 Piotrowski Tomasz7136513655
6 Cyl Maciej12134513456
7 Nolbrzak Micha�13124512457
8 Przyby� Janusz167857858
9 Kara� Piotr115255259
10 Worw眊 Stanis砤w1940040010
11 Maci駍ki Tomasz1026526511
12 Stachecki Marek17757512
13 Warczyk Tomasz80013


kategoria U-15
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Koluszka Konrad25143014301
2 J阣rzejewski Antoni263403402
3 Buczy駍ka Pola241401403


kategoria U-20
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kaczmarek Marcel278858851
2 Koluszka Jakub283403402


kategoria U-25
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Milczarek Maciej20352535251
2 Brancewicz Bartosz23209520952
3 Iskierka Szymon21191019103
4 Kujda Mateusz22122512254


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Popio砮k Piotr1298529851
2 Wieczorek Cezary6102510252
3 Nowotczy駍ki Ryszard48508503
4 Walicki Andrzej27557554
5 W阦rzynowski Piotr52052055
6 Sali駍ki Miros砤w31201206


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286604
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti