Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 12 2018 02:15:25 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Podlodowe Mistrzostwa Koła 2010
Mistrzostwa Koła nr 30 w wędkarstwie podlodowym 2010r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Sęk Wiesław32133013301
2 Grałek Grzegorz391051052
3 Szymański Zbigniew3785853
4 Piewcewicz Mirosław4570704
5 Wilanowski Wojciech3355555
6 Buczyński Krzysztof3650506
7 Nowakowski Kazimierz4040407
8 Stachecki Marek4835358
9 Szczurtek Paweł4725259
10 Porczyk Tomasz46202010
11 Kubacki Dariusz43151511
12 Socha Dariusz42101012
13 Nawotczyński Ryszard415513
14 Kuczerawy Krzysztof440017
15 Kaszuba Cezary490017
16 Jabrzyk Kazimierz350017
17 Rumiński Roman390017
Komentarze
wistom dnia luty 24 2010 22:10:39
Grałek Krzegorz clap
Admin dnia luty 25 2010 12:30:02
Dzięki za zwrócenie uwagi wink Poprawione , nie ma ludzi nie omylnych happy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1534103
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013