Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2024Marzec 03 2024 17:20:57 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2024
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2023

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2024
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Podlodowe Mistrzostwa Ko砤 2010
Mistrzostwa Ko砤 nr 30 w w阣karstwie podlodowym 2010r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 S阫 Wies砤w32133013301
2 Gra砮k Grzegorz391051052
3 Szyma駍ki Zbigniew3785853
4 Piewcewicz Miros砤w4570704
5 Wilanowski Wojciech3355555
6 Buczy駍ki Krzysztof3650506
7 Nowakowski Kazimierz4040407
8 Stachecki Marek4835358
9 Szczurtek Pawe4725259
10 Porczyk Tomasz46202010
11 Kubacki Dariusz43151511
12 Socha Dariusz42101012
13 Nawotczy駍ki Ryszard415513
14 Kuczerawy Krzysztof440017
15 Kaszuba Cezary490017
16 Jabrzyk Kazimierz350017
17 Rumi駍ki Roman390017
Komentarze
wistom dnia luty 24 2010 22:10:39
Gra砮k Krzegorz clap
Admin dnia luty 25 2010 12:30:02
Dzi阫i za zwr骳enie uwagi wink Poprawione , nie ma ludzi nie omylnych happy
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291679
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti