Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:17:18 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Gruntowe Mistrzostwa Koła 2017
Gruntowe Mistrzostwa Koła - Zalew Sulejowski 06.08.2017r., 20.08.2017r.

I tura - Sektor A
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Stachecki Marek33234011
2 Porczyk Tomasz2490022
3 Grałek Grzegorz2675033
4 Sikorski Grzegorz3446544
5 Burda Andrzej3040055
6 Koluszka Jakub2929066
7 Makowski Wojciech325577
8 Węgrzynowski Piotr2509,511
9 Micielski Patryk2709,511
10 Angiel Dariusz2809,511
11 Klimecki Dariusz3109,511


I tura - Sektor B
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Sęk Jacek42547011
2 Kujda Mateusz46503522
3 Karczemski Bartłomiej37372533
4 Karaś Piotr45253544
5 Nolbrzak Michał47226055
6 Wilanowski Wojciech4467566
7 Kubacki Dariusz3828577
8 Mazurek Sylwester4327588
9 Maciński Tomasz4019599
10 Machnicki Paweł3901112
11 Grałek Szymon4101112
12 Micielski Jarosław3601112


II tura - Sektor A
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Porczyk Tomasz32249511
2 Grałek Grzegorz30236522
3 Piotrowski Tomasz28166033
4 Wilanowski Wojciech26126544
5 Makowski Wojciech25125555
6 Sikorski Grzegorz3371566
7 Koluszka Jakub2764077
8 Karczemski Bartłomiej299088
9 Stachecki Marek342099
10 Micielski Jarosław3101010


II tura - Sektor B
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Grałek Szymon43875511
2 Kubacki Dariusz44228522
3 Węgrzynowski Piotr4196033
4 Sęk Jacek3893044
5 Angiel Dariusz4076055
6 Nolbrzak Michał4272066
7 Kujda Mateusz3734077
8 Maciński Tomasz3628588
9 Karaś Piotr3911599
10 Mazurek Sylwester4501010


klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imię Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Porczyk Tomasz-31
2 Sęk Jacek-52
3 Grałek Grzegorz-53
4 Kujda Mateusz-94
5 Kubacki Dariusz-95
6 Stachecki Marek-106
7 Wilanowski Wojciech-107
8 Sikorski Grzegorz-108
9 Karczemski Bartłomiej-119
10 Nolbrzak Michał-119
11 Grałek Szymon-1211
12 Makowski Wojciech-1212
13 Węgrzynowski Piotr-12,513
14 Karaś Piotr-1314
15 Koluszka Jakub-1315
16 Angiel Dariusz-14,516
17 Maciński Tomasz-1717
18 Mazurek Sylwester-1818
19 Micielski Jarosław-1919
20 Micielski Patryk-NKNK
21 Klimecki Dariusz-NKNK
22 Burda Andrzej-NKNK
23 Machnicki Paweł-NKNK
24 Piotrowski Tomasz-NKNK


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443354
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013