Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Kwiecień 20 2018 22:12:41 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym (kat. senior II tura, U15, U20, U25, weteran 55+)

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2009
Otwarte Mistrzostwa Koła w Spławiku - Drzewica 24.05.2009r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WILANOWSKI Wojciech31501050101
2 KAROLCZYK Tomasz12345034502
3 GOŹDZIK Paweł14251525153
4 PORCZYK Tomasz 4231523154
5 KUCZERAWY Krzysztof17226522655
6 LEWANDOWSKI Cezary13212021206
7 WORWĄG Maciej3192519257
8 GRABOWSKI Łukasz2191019108
9 KUBACKI Dariusz5163516359
10 WOJTALA Andrzej788588010
11 KACZMAREK Piotr1179579511
12 PERKA Mateusz868568512
13 CHOJANCKI Piotr2466066013
14 DĘBOWSKI Klaudiusz2865065014
15 HAMPEL Dariusz1964064015
16 LEWANDOWSKI Daniel3050050016
17 SZCZURTEK Paweł2149549517
18 ŚMIECHOWICZ Marcin2049049018
19 ŚMIECHOWICZ Piotr946046019
20 STASZCZYK Krzysztof1046046020
21 BELICA Wojciech1844544521
22 NIEBIESZCZAŃSKI Stanisław127527522
23 LEWANDOWSKI Konrad2523523523
24 SREBRZYŃSKI Jan2720520524
25 BELICA Łukasz2215015025
26 JARECKI Andrzej26808026
27 WORWĄG Stanisław150032
28 KACPRZYK Piotr290032
29 WAWRZYŃCZYK Krzysztof60032
30 NAWOTCZYŃSKI Ryszard230032
31 KWIATKOWSKI Sławomir160032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1378698
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013