Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 19:27:24 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2009
Otwarte Mistrzostwa Ko砤 w Sp砤wiku - Drzewica 24.05.2009r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WILANOWSKI Wojciech31501050101
2 KAROLCZYK Tomasz12345034502
3 GO珼ZIK Pawe14251525153
4 PORCZYK Tomasz 4231523154
5 KUCZERAWY Krzysztof17226522655
6 LEWANDOWSKI Cezary13212021206
7 WORW Maciej3192519257
8 GRABOWSKI kasz2191019108
9 KUBACKI Dariusz5163516359
10 WOJTALA Andrzej788588010
11 KACZMAREK Piotr1179579511
12 PERKA Mateusz868568512
13 CHOJANCKI Piotr2466066013
14 D蔅OWSKI Klaudiusz2865065014
15 HAMPEL Dariusz1964064015
16 LEWANDOWSKI Daniel3050050016
17 SZCZURTEK Pawe2149549517
18 IECHOWICZ Marcin2049049018
19 IECHOWICZ Piotr946046019
20 STASZCZYK Krzysztof1046046020
21 BELICA Wojciech1844544521
22 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w127527522
23 LEWANDOWSKI Konrad2523523523
24 SREBRZY裇KI Jan2720520524
25 BELICA kasz2215015025
26 JARECKI Andrzej26808026
27 WORW Stanis砤w150032
28 KACPRZYK Piotr290032
29 WAWRZY袰ZYK Krzysztof60032
30 NAWOTCZY裇KI Ryszard230032
31 KWIATKOWSKI S砤womir160032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798270
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti