Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Wrzesień 21 2018 16:02:20 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wiosenne zawody gruntowe 2015
Wiosenne zawody gruntowe - Zalew Sulejowski 29.03.2015r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Porczyk Tomasz52946094601
2 Matyka Dariusz39596559652
3 Henig Rafał50567556753
4 Wilanowski Wojciech8516551654
5 Stachecki Marek46491049105
6 Lewandowski Cezary51477047706
7 Kubacki Dariusz31473047307
8 Piotrowski Tomasz29439043908
9 Grałek Szymon33438543859
10 Przybył Janusz284325432510
11 Sęk Wiesław444250425011
12 Maciński Tomasz403875387512
12 Grałek Grzegorz303875387512
14 Nowotczyński Ryszard193700370014
15 Kaszuba Cezary363435343515
16 Karaś Piotr203380338016
17 Plichta Rafał373375337517
18 Rzepecki Patryk263215321518
19 Iwanicki Jacek473170317019
20 Wawrzyńczyk Mateusz233005300520
21 Węgrzynowski Piotr222760276021
22 Darczyński Emil382730273022
23 Nikiel Piotr272705270523
24 Skoneczny Zbigniew422640264024
25 Karolczyk Tomasz212315231525
26 Karaś Karol432215221526
27 Jedliński Andrzej452175217527
28 Komar Norbert352120212028
29 Sikorski Grzegorz482090209029
30 Kijewski Jacek241930193030
31 Płuciennik Sebastian411920192031
32 Dolińczyk Andrzej251820182032
33 Adamowski Piotr321130113033
34 Bogusławski Kacper3457557534


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1483389
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013