Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2024Marzec 03 2024 17:09:16 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2024
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2023

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2024
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wiosenne zawody gruntowe 2015
Wiosenne zawody gruntowe - Zalew Sulejowski 29.03.2015r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Porczyk Tomasz52946094601
2 Matyka Dariusz39596559652
3 Henig Rafa50567556753
4 Wilanowski Wojciech8516551654
5 Stachecki Marek46491049105
6 Lewandowski Cezary51477047706
7 Kubacki Dariusz31473047307
8 Piotrowski Tomasz29439043908
9 Graek Szymon33438543859
10 Przyby Janusz284325432510
11 Sk Wiesaw444250425011
12 Maciski Tomasz403875387512
12 Graek Grzegorz303875387512
14 Nowotczyski Ryszard193700370014
15 Kaszuba Cezary363435343515
16 Kara Piotr203380338016
17 Plichta Rafa373375337517
18 Rzepecki Patryk263215321518
19 Iwanicki Jacek473170317019
20 Wawrzyczyk Mateusz233005300520
21 Wgrzynowski Piotr222760276021
22 Darczyski Emil382730273022
23 Nikiel Piotr272705270523
24 Skoneczny Zbigniew422640264024
25 Karolczyk Tomasz212315231525
26 Kara Karol432215221526
27 Jedliski Andrzej452175217527
28 Komar Norbert352120212028
29 Sikorski Grzegorz482090209029
30 Kijewski Jacek241930193030
31 Puciennik Sebastian411920192031
32 Doliczyk Andrzej251820182032
33 Adamowski Piotr321130113033
34 Bogusawski Kacper3457557534


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291665
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti