Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 16 2018 17:58:30 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Gruntowe Mistrzostwa Koła 2016
?>
Gruntowe Mistrzostwa Koła - Zalew Sulejowski 12.06.2016r., 21.08.2016r.

I tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Maciński Tomasz913011
2 Kujda Mateusz51052,52
3 Piotrowski Tomasz211052,52
4 Kołodziejczyk Łukasz187544
5 Przybył Janusz46565
6 Grałek Grzegorz26565
7 Nowotczyński Ryszard86565
8 Burda Andrzej226088
9 Wilanowski Wojciech125099
10 Angiel Dariusz19251010
11 Zając Jarosław6201111
12 Iwanicki Jacek1601722
13 Stachecki Marek301722
14 Czech Rafał1401722
15 Porczyk Tomasz1701722
16 Sikorski Grzegorz101722
17 Mazurek Sylwester2001722
18 Henig Rafał1001722
19 Karaś Piotr1501722
10 Chojnacki Piotr1101722
21 Grałek Szymon1301722
22 Węgrzynowski Piotr701722


II tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Czech Rafał14262011
2 Angiel Dariusz1677522
3 Kujda Mateusz972533
4 Piotrowski Tomasz261544
5 Burda Andrzej357055
6 Karaś Piotr741566
7 Kołodziejczyk Łukasz434077
8 Wilanowski Wojciech1320588
9 Maciński Tomasz516099
10 Mazurek Sylwester101316
11 Nowotczyński Ryszard1101316
12 Węgrzynowski Piotr801316
13 Przybył Janusz1201316
14 Zając Jarosław1501316
15 Sikorski Grzegorz601316
16 Krakowiak Piotr1001316


klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imię Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Kujda Mateusz8305,51
2 Piotrowski Tomasz7206,52
3 Maciński Tomasz290103
4 Kołodziejczyk Łukasz415114
5 Angiel Dariusz800125
6 Burda Andrzej630136
7 Wilanowski Wojciech255177
8 Czech Rafał2620188
9 Przybył Janusz65199
10 Nowotczyński Ryszard65199
11 Karaś Piotr4152311
12 Zając Jarosław202412
13 Sikorski Grzegorz03015
14 Mazurek Sylwester03015
15 Węgrzynowski Piotr03015
16 Grałek Grzegorz65NKNK
17 Iwanicki Jacek0NKNK
18 Stachecki Marek0NKNK
19 Porczyk Tomasz0NKNK
20 Henig Rafał0NKNK
21 Chojnacki Piotr0NKNK
22 Grałek Szymon0NKNK
23 Krakowiak Piotr0NKNK


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1442450
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013