Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Czerwiec 30 2022 19:13:22 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego 2014
''Puchar Zalewu Sulejowskiego'' w wdkarstwie gruntowym - Zalew Sulejowski 24.08.2014r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Graek Grzegorz1612680126801
2 Przyby Janusz33862086202
3 Porczyk Tomasz29674567453
4 Kujda Mateusz48527552754
5 Graek Szymon19440544055
6 Jedliski Andrzej35325032506
7 Grzybowski Marek21321032107
8 Piotrowski Tomasz40313531358
9 Stachecki Marek11292029209
10 Kara Piotr282505250510
11 Lewandowski Cezary242455245511
12 Kuszczak Benedykt232245224512
13 Maciski Tomasz152120212013
14 Dudkiewicz Edward141945194514
15 Kubacki Dariusz471800180015
16 Krzyanowski Czesaw461730173016
17 Skoneczny Zbigniew221585158517
18 Wojewdzki Witold301320132018
19 Sikorski Grzegorz201265126519
20 Nowotczyski Ryszard251205120520
21 Henig Rafa121035103521
22 Iwanicki Jacek131005100522
23 Wilanowski Wojciech885085023
24 Krupa Robert1871571524
25 Klimek Piotr1064564525
26 Nowakowski Kazimierz3164064026
27 Wilczyski Krzysztof2737037027
28 Wgrzynowski Piotr4129029028
29 Koluszka Jarosaw9707029
30 Rybak Wiktor360041
31 Banasiak Pawe450041
32 Salski Andrzej390041
33 Pawlik Konrad370041
34 Krl Jakub170041
35 Matyka Dariusz340041
36 Iwanow Kamil490041
37 Olejnik Krzysztof260041
38 Rumiski Roman70041
39 Zawadzki Mateusz320041
40 Bogusawski Kacper440041
41 Niebieszczaski Stanisaw380041


Kara Piotr
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798246
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti