Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:45:27 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego 2014
''Puchar Zalewu Sulejowskiego'' w wędkarstwie gruntowym - Zalew Sulejowski 24.08.2014r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Grałek Grzegorz1612680126801
2 Przybył Janusz33862086202
3 Porczyk Tomasz29674567453
4 Kujda Mateusz48527552754
5 Grałek Szymon19440544055
6 Jedliński Andrzej35325032506
7 Grzybowski Marek21321032107
8 Piotrowski Tomasz40313531358
9 Stachecki Marek11292029209
10 Karaś Piotr282505250510
11 Lewandowski Cezary242455245511
12 Kuszczak Benedykt232245224512
13 Maciński Tomasz152120212013
14 Dudkiewicz Edward141945194514
15 Kubacki Dariusz471800180015
16 Krzyżanowski Czesław461730173016
17 Skoneczny Zbigniew221585158517
18 Wojewódzki Witold301320132018
19 Sikorski Grzegorz201265126519
20 Nowotczyński Ryszard251205120520
21 Henig Rafał121035103521
22 Iwanicki Jacek131005100522
23 Wilanowski Wojciech885085023
24 Krupa Robert1871571524
25 Klimek Piotr1064564525
26 Nowakowski Kazimierz3164064026
27 Wilczyński Krzysztof2737037027
28 Węgrzynowski Piotr4129029028
29 Koluszka Jarosław9707029
30 Rybak Wiktor360041
31 Banasiak Paweł450041
32 Salski Andrzej390041
33 Pawlik Konrad370041
34 Król Jakub170041
35 Matyka Dariusz340041
36 Iwanow Kamil490041
37 Olejnik Krzysztof260041
38 Rumiński Roman70041
39 Zawadzki Mateusz320041
40 Bogusławski Kacper440041
41 Niebieszczański Stanisław380041


Karaś Piotr
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443415
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013