Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:49:26 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2009
Spławikowe Mistrzostwa Koła 5.04.2009r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WILANOWSKI Wojciech46369036901
2 SZCZURTEK Paweł23335533552
3 GRAŁEK Szymon35274027403
4 GRAŁEK Grzegorz 45252025204
5 LEWANDOWSKI Cezary42192019205
6 WORWĄG Stanisław13153015306
7 ŚMIECHOWICZ Piotr16151015107
8 KUCZERAWY Krzysztof34125012508
9 CHOJANCKI Piotr22116011609
10 PORCZYK Tomasz181105110510
11 DĘBOWSKI Klaudiusz3097097011
12 BELICA Łukasz3890090012
13 SĘK Wiesław1484584513
14 WAWRZYŃCZAK Krzysztof3384084014
15 NOWAKOWSKI Jerzy3170070015
16 KUBACKI Dariusz4159559516
17 WALICKI Andrzej2656056017
18 JABRZYK Kazimierz2444044018
19 KOSAKOWSKI Rafał2540540519
20 GRZYWACZ Daniel1124024020
21 GOSKA Adam2923023021
22 SREBRZYŃSKI Jan2122022022
23 NOWAKOWSKI Kazimierz2819019023
24 WALASIEWICZ Cezary4318018024
25 BŁASZCZYK Grzegorz1914514525
26 ZIMNY Krystian3614014026
27 KACZMAREK Aleksander2711011027
28 IWANICKI Paweł40909028
29 RUMIŃSKI Roman44757529
30 DARCZYŃSKI Emil390037
31 KACZMAREK Jerzy270037
32 KWIATKOWSKI Sławomir370037
33 NIEBIESZCZAŃSKI Stanisław170037
34 OGÓREK Artur320037
35 PŁUCIENNIK Sabastian120037
36 STASIAK Paweł200037
37 TRIGUBOWICZ Eliasz150037


KADECI
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 ŚMIECHOWICZ Marcin2287028701
2 PERKA Mateusz3275027502
3 GRABOWSKI Łukasz19309303


JUNIORZY
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk7273027301
2 ZAJĄC Piotr8133513352
3 LEWANDOWSKI Konrad4127512753
4 WORWĄG Maciej65655654
5 WILANOWSKI Marek9005
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443427
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013