Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 14:59:36 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2009
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 5.04.2009r.
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WILANOWSKI Wojciech46369036901
2 SZCZURTEK Pawe�23335533552
3 GRAK Szymon35274027403
4 GRAK Grzegorz 45252025204
5 LEWANDOWSKI Cezary42192019205
6 WORW Stanis砤w13153015306
7 IECHOWICZ Piotr16151015107
8 KUCZERAWY Krzysztof34125012508
9 CHOJANCKI Piotr22116011609
10 PORCZYK Tomasz181105110510
11 D蔅OWSKI Klaudiusz3097097011
12 BELICA kasz3890090012
13 S蔏 Wies砤w1484584513
14 WAWRZY袰ZAK Krzysztof3384084014
15 NOWAKOWSKI Jerzy3170070015
16 KUBACKI Dariusz4159559516
17 WALICKI Andrzej2656056017
18 JABRZYK Kazimierz2444044018
19 KOSAKOWSKI Rafa�2540540519
20 GRZYWACZ Daniel1124024020
21 GOSKA Adam2923023021
22 SREBRZY裇KI Jan2122022022
23 NOWAKOWSKI Kazimierz2819019023
24 WALASIEWICZ Cezary4318018024
25 BSZCZYK Grzegorz1914514525
26 ZIMNY Krystian3614014026
27 KACZMAREK Aleksander2711011027
28 IWANICKI Pawe�40909028
29 RUMI裇KI Roman44757529
30 DARCZY裇KI Emil390037
31 KACZMAREK Jerzy270037
32 KWIATKOWSKI S砤womir370037
33 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w170037
34 OG覴EK Artur320037
35 PCIENNIK Sabastian120037
36 STASIAK Pawe�200037
37 TRIGUBOWICZ Eliasz150037


KADECI
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 IECHOWICZ Marcin2287028701
2 PERKA Mateusz3275027502
3 GRABOWSKI kasz19309303


JUNIORZY
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk7273027301
2 ZAJ Piotr8133513352
3 LEWANDOWSKI Konrad4127512753
4 WORW Maciej65655654
5 WILANOWSKI Marek9005
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286574
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti