Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 17:39:46 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2009
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 5.04.2009r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 WILANOWSKI Wojciech46369036901
2 SZCZURTEK Pawe23335533552
3 GRAK Szymon35274027403
4 GRAK Grzegorz 45252025204
5 LEWANDOWSKI Cezary42192019205
6 WORW Stanis砤w13153015306
7 IECHOWICZ Piotr16151015107
8 KUCZERAWY Krzysztof34125012508
9 CHOJANCKI Piotr22116011609
10 PORCZYK Tomasz181105110510
11 D蔅OWSKI Klaudiusz3097097011
12 BELICA kasz3890090012
13 S蔏 Wies砤w1484584513
14 WAWRZY袰ZAK Krzysztof3384084014
15 NOWAKOWSKI Jerzy3170070015
16 KUBACKI Dariusz4159559516
17 WALICKI Andrzej2656056017
18 JABRZYK Kazimierz2444044018
19 KOSAKOWSKI Rafa2540540519
20 GRZYWACZ Daniel1124024020
21 GOSKA Adam2923023021
22 SREBRZY裇KI Jan2122022022
23 NOWAKOWSKI Kazimierz2819019023
24 WALASIEWICZ Cezary4318018024
25 BSZCZYK Grzegorz1914514525
26 ZIMNY Krystian3614014026
27 KACZMAREK Aleksander2711011027
28 IWANICKI Pawe40909028
29 RUMI裇KI Roman44757529
30 DARCZY裇KI Emil390037
31 KACZMAREK Jerzy270037
32 KWIATKOWSKI S砤womir370037
33 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w170037
34 OG覴EK Artur320037
35 PCIENNIK Sabastian120037
36 STASIAK Pawe200037
37 TRIGUBOWICZ Eliasz150037


KADECI
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 IECHOWICZ Marcin2287028701
2 PERKA Mateusz3275027502
3 GRABOWSKI kasz19309303


JUNIORZY
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Patryk7273027301
2 ZAJ Piotr8133513352
3 LEWANDOWSKI Konrad4127512753
4 WORW Maciej65655654
5 WILANOWSKI Marek9005
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798134
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti