Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Czerwiec 30 2022 19:26:52 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego 2011
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego - STARA WIE 27.03.2011r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SZCZURTEK Pawe21128012801
2 KUCZERAWY Krzysztof27125512552
3 BELICA ukasz26111011103
4 BORYSOWSKI Jerzy30108510854
5 SREBRZYSKI Jan489059055
6 KARA Piotr296456456
7 PORCZYK Tomasz446206207
8 KOPISKI Wiesaw285205208
9 DARCZYSKI Marek515105109
10 STACHECKI Marek4147047010
11 SZYMASKI Zbigniew4245545511
12 GRAEK Grzegorz4745045012
13 KUSZCZAK Benedykt3742542513
14 BELICA Wojciech4634534514
15 ZALEWSKI Zbigniew3532032015
16 WORWG Maciej3830530516
17 SK Wiesaw3630030017
18 NIEBIESZCZASKI Stanisaw2428528518
19 NOWOTCZYSKI Ryszard3926526519
20 ADAMSKI Piotr2524524520
21 GORZELA Roman4323523521
22 WOJEWDZKI Wiktor3122022022
23 SOCHA Darek5019519523
24 SIKORSKI Grzegorz3319019024
25 WORWG Stanisaw2219019024
26 KACZMAREK Piotr4517517526
27 DUDA Stanisaw2016016027
28 RUMISKI Roman3210010028
29 JABRZYK Kazimierz49757529
30 NOJEK Kazimierz230030


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798269
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti