Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 11 2018 06:31:55 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego 2011
Zawody Gruntowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego - STARA WIEŚ 27.03.2011r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SZCZURTEK Paweł21128012801
2 KUCZERAWY Krzysztof27125512552
3 BELICA Łukasz26111011103
4 BORYSOWSKI Jerzy30108510854
5 SREBRZYŃSKI Jan489059055
6 KARAŚ Piotr296456456
7 PORCZYK Tomasz446206207
8 KOPIŃSKI Wiesław285205208
9 DARCZYŃSKI Marek515105109
10 STACHECKI Marek4147047010
11 SZYMAŃSKI Zbigniew4245545511
12 GRAŁEK Grzegorz4745045012
13 KUSZCZAK Benedykt3742542513
14 BELICA Wojciech4634534514
15 ZALEWSKI Zbigniew3532032015
16 WORWĄG Maciej3830530516
17 SĘK Wiesław3630030017
18 NIEBIESZCZAŃSKI Stanisław2428528518
19 NOWOTCZYŃSKI Ryszard3926526519
20 ADAMSKI Piotr2524524520
21 GORZELA Roman4323523521
22 WOJEWÓDZKI Wiktor3122022022
23 SOCHA Darek5019519523
24 SIKORSKI Grzegorz3319019024
25 WORWĄG Stanisław2219019024
26 KACZMAREK Piotr4517517526
27 DUDA Stanisław2016016027
28 RUMIŃSKI Roman3210010028
29 JABRZYK Kazimierz49757529
30 NOJEK Kazimierz230030


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1533540
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013