Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 12 2018 01:41:16 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs spławikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2016
Zalew Sulejowski - koniec "betonów" 08.07.2017
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Piechna Robert14539053901
2 Szczurtek Paweł13403040302
3 Klimecki Dariusz16399039903
4 Piotrowski Tomasz29364036404
5 Karaś Piotr17323032305
6 Wilanowski Wojciech23309530956
7 Sikora Piotr27296029607
8 Koluszka Jakub28294029408
9 Maciński Tomasz19284028409
10 Borowski Rafał62580258010
11 Stachecki Marek222280228011
12 Grałek Grzegorz112050205012
13 Maciński Tomasz261905190513
14 Kubacki Dariusz101555155514
15 Machnicki Paweł71520152015
16 Kujda Mateusz151490149016
17 Brancewicz Bartosz251490149016
18 Lewandowski Cezary51450145018
19 Salski Andrzej201375137519
20 Węgrzynowski Piotr41190119020
21 Kołodziejczyk Łukasz211005100521
22 Kaczmarek Marcel286086022
23 Kujda Dariusz1278578523
24 Popiołek Marek1852552524
25 Porczyk Tomasz942042025
26 Angiel Dariusz2427027026
27 Kalinowski Dariusz1808027
28 Mazurek Sylwester8101028
29 Makowski Wojciech30029


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1534040
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013