Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Lipiec 24 2019 06:31:50 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Gruntowe Mistrzostwa Koła 2019
Gruntowe Mistrzostwa Koła - Zalew Sulejowski 28.04.2019r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Perka Patryk52861511
2 Kujda Mateusz24587012
3 Płeska Wiktor42409523
4 Grałek Grzegorz27269024
5 Chojnacki Piotr45359035
6 Maciński Tomasz10174036
7 Popiołek Marek47329047
8 Stańdo Józef8135048
9 Plesiak Sebastian30237559
10 Wilczak Daniel261240510
11 Makowski Wojciech361660611
12 Micielski Jarosław204985612
13 Kołodziejczyk Łukasz371190713
14 Kuszczak Benedykt25750714
15 Iskierka Szymon481160815
16 Klimecki Dariusz6680816
17 Sikorski Grzegorz511145917
18 Stachecki Marek17600918
19 Kacperek Kamil465851019
20 Magiera Mariusz134751020
21 Szafrański Kacper213701121
22 Borowski Rafał443301122
23 Przybył Janusz322701223
24 Klimek Piotr161801224
25 Rzepecki patryk331501325
26 Szczurtek Paweł151301326
27 Śliwiński Marcin351251427
28 Kaczmarek Marcel111001428
29 Mazurek Sylwester491151529
30 Micielski Patryk9801530
31 Stańdo Dawid12601631
32 Karaś Piotr28251732
33 Zając Jarosław22101833
34 Trzmiel Piotr38019,534
35 Goździk Sławomir34019,534
36 Walicki Andrzej40019,534
37 Angiel Dariusz43019,534
38 Nowotczyński Ryszard31019,534
39 Drzewiecki Emil50019,534
40 Burda Andrzej39019,534
41 Burda Adam41019,534
42 Piechna Robert2302135
43 Piaskowski Piotr1402135
44 Jabrzyk Stanisław702135
45 Warczyk Tomasz1902135
46 Węgrzynowski Piotr1802135


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1752081
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013