Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 18:06:57 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Gruntowe Mistrzostwa Ko砤 2019
Gruntowe Mistrzostwa Ko砤 - Zalew Sulejowski 28.04.2019r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Perka Patryk52861511
2 Kujda Mateusz24587012
3 P砮ska Wiktor42409523
4 Gra砮k Grzegorz27269024
5 Chojnacki Piotr45359035
6 Maci駍ki Tomasz10174036
7 Popio砮k Marek47329047
8 Sta馾o J髗ef8135048
9 Plesiak Sebastian30237559
10 Wilczak Daniel261240510
11 Makowski Wojciech361660611
12 Micielski Jaros砤w204985612
13 Ko硂dziejczyk kasz371190713
14 Kuszczak Benedykt25750714
15 Iskierka Szymon481160815
16 Klimecki Dariusz6680816
17 Sikorski Grzegorz511145917
18 Stachecki Marek17600918
19 Kacperek Kamil465851019
20 Magiera Mariusz134751020
21 Szafra駍ki Kacper213701121
22 Borowski Rafa443301122
23 Przyby Janusz322701223
24 Klimek Piotr161801224
25 Rzepecki patryk331501325
26 Szczurtek Pawe151301326
27 iwi駍ki Marcin351251427
28 Kaczmarek Marcel111001428
29 Mazurek Sylwester491151529
30 Micielski Patryk9801530
31 Sta馾o Dawid12601631
32 Kara Piotr28251732
33 Zaj眂 Jaros砤w22101833
34 Trzmiel Piotr38019,534
35 Go糳zik S砤womir34019,534
36 Walicki Andrzej40019,534
37 Angiel Dariusz43019,534
38 Nowotczy駍ki Ryszard31019,534
39 Drzewiecki Emil50019,534
40 Burda Andrzej39019,534
41 Burda Adam41019,534
42 Piechna Robert2302135
43 Piaskowski Piotr1402135
44 Jabrzyk Stanis砤w702135
45 Warczyk Tomasz1902135
46 W阦rzynowski Piotr1802135


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798172
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti