Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 15:58:00 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs sp砤wikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2018
Zalew Sulejowski - koniec "beton體" 07.07.2018
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Gra砮k Grzegorz18988598851
2 Gra砮k Szymon21845084502
3 Kara� Piotr23477047703
4 Wilanowski Wojciech11409540954
5 Chojnacki Piotr5381038105
6 Ko硂dziejczyk kasz13372037206
7 Koluszka Jakub6317031707
8 Przyby� Janusz4287028708
9 Kujda Mateusz29256525659
10 Kubacki Dariusz102555255510
11 Makowski Wojciech22335233511
12 Klimecki Dariusz172140214012
13 Kaczmarek Marcel11940194013
14 S阫 Wies砤w321660166014
15 Mazurek Sylwester121400140015
16 Borowski Rafa�81375137516
17 Truchan kasz271240124017
18 Burda Andrzej221055105518
19 Micielski Patryk251020102019
20 Maci駍ki Tomasz2691091020
21 Kara� Filip3079079021
22 Piechna Robert1471071022
23 Sikora Piotr2466066023
24 Micielski Jaros砤w359559524
25 Burda Adam747547525
26 Machnicki Pawe�2047547525
27 Angiel Dariusz1630530527
28 Sikorski Grzegorz1529029028
29 Maci駍ki Marcin1922522529
30 Socha Dariusz921521530
31 Kujda Dariusz310032
32 Druszcz Sebastian280032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286611
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti