Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Czerwiec 30 2022 19:08:24 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody z okazji Dnia Dziecka 2010
Zawody z okazji Dnia Dziecka kategoria do lat 8
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Koodziejski Kamil128258251
2 Winiewska Wiktoria17807802
3 Wicawski Kryspin875753
4 Kaszuba Kacper1050504
5 Dworak Adrian245455
6 Kotecki Albert335356
7 Buczyski Micha925257
8 Chojnacki Marcin725257
9 Dobicka Julita520209
10 Woniak Szymon65510
11 Woniak Karol110012
12 Krotosz Kacper40012


Zawody z okazji Dnia Dziecka kategoria od 9 do 14 lat
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kubacki Konrad206956951
2 Jasiska Joanna165355352
3 Karolczyk Zuzanna175055053
4 Kacprzyk Piotr1255554
5 Wicawski Marcel1850505
6 Jaboski Patryk1315156
7 Dula Damian14557
8 Adamus Aleksander15009
9 Piskozub Damian19009
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798241
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti