Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Wrzesień 21 2018 16:15:15 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody z okazji Dnia Dziecka 2010
Zawody z okazji Dnia Dziecka kategoria do lat 8
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kołodziejski Kamil128258251
2 Wiśniewska Wiktoria17807802
3 Więcławski Kryspin875753
4 Kaszuba Kacper1050504
5 Dworak Adrian245455
6 Kotecki Albert335356
7 Buczyński Michał925257
8 Chojnacki Marcin725257
9 Dobięcka Julita520209
10 Woźniak Szymon65510
11 Woźniak Karol110012
12 Krotosz Kacper40012


Zawody z okazji Dnia Dziecka kategoria od 9 do 14 lat
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Kubacki Konrad206956951
2 Jasińska Joanna165355352
3 Karolczyk Zuzanna175055053
4 Kacprzyk Piotr1255554
5 Więcławski Marcel1850505
6 Jabłoński Patryk1315156
7 Dula Damian14557
8 Adamus Aleksander15009
9 Piskozub Damian19009
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1483408
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013