Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 16:01:13 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2010
Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w w阣karstwie sp砤wikowym
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAK Szymon21539053901
2 PERKA Patryk25480048002
3 PORCZYK Tomasz23448044803
4 STASZCZYK Krzysztof2390539054
5 WILANOWSKI Wojciech3378537855
6 D蔅OWSKI Klaudiusz10356035606
7 WORW Stanis砤w7329532957
8 SZCZURTEK Pawe�4301530158
9 WORW Maciej9275027509
10 SMOLAK Mariusz222645264510
11 KAROLCZYK Tomasz272500250011
12 BRYSIAK Hubert82225222512
13 IECHOWICZ Piotr112175217513
14 MACI Piotr202105210514
15 GRAK Grzegorz122095209515
16 KUBACKI Dariusz152020202016
17 KUCZERAWY Krzysztof171970197017
18 STOMP覴 Adam191910191018
19 KUBACKI Konrad131785178519
20 GO珼ZIK Pawe�261345134520
21 NIEBIESZCZA裇KI Stanis砤w11205120521
22 STACHECKI Marek241160116022
23 KOPI裇KI Wies砤w141050105023
24 SKONECZNY Zbigniew689089024
25 HENIG Rafa�543043025
26 RUMI裇KI Roman1612512526
27 MATYKA Dariusz180027


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286613
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti