Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Grudzień 12 2018 02:45:57 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs spławikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2015
Zalew Sulejowski - koniec "betonów" 20.06.2015
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Grałek Szymon79272527251
2 Kubacki Dariusz89264526452
3 Przybył Janusz67242024203
4 Chojnacki Piotr96191519154
5 Karaś Piotr73183018305
6 Wilanowski Wojciech86175517556
7 Henig Rafał92132513257
8 Kwapisz Zbigniew69120012008
9 Piotrowski Tomasz74110011009
10 Maciński Tomasz841065106510
11 Żerek Szymon6599599511
12 Kaczmarek Marcel7054054012
13 Sikorski Grzegorz7531031013
14 Burda Adam6827527514
15 Węgrzynowski Piotr6621521515
16 Płuciennik Sebastian7713513516
17 Matyka Dariusz76858517
18 Kaczmarek Mariusz91252518
19 Porczyk Tomasz83202019
20 Adamowski Piotr820032
21 Stachecki Marek850032
22 Kujda Mateusz800032
23 Krakowiak Piotr910032
24 Szymański Marek710032
25 Rumiński Roman930032
26 Stobiński Sławomir870032
27 Kijewski Jacek880032
28 Burda Andrzej940032
29 Grałek Grzegorz900032
30 Duszyński Mariusz720032
31 Łuczak Sławomir950032
32 Dolińczyk Andrzej780032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1534138
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013