Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 19:30:57 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Konkurs sp砤wikowo-gruntowy "Maraton Nocny" 2015
Zalew Sulejowski - koniec "beton體" 20.06.2015
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Gra砮k Szymon79272527251
2 Kubacki Dariusz89264526452
3 Przyby Janusz67242024203
4 Chojnacki Piotr96191519154
5 Kara Piotr73183018305
6 Wilanowski Wojciech86175517556
7 Henig Rafa92132513257
8 Kwapisz Zbigniew69120012008
9 Piotrowski Tomasz74110011009
10 Maci駍ki Tomasz841065106510
11 痚rek Szymon6599599511
12 Kaczmarek Marcel7054054012
13 Sikorski Grzegorz7531031013
14 Burda Adam6827527514
15 W阦rzynowski Piotr6621521515
16 P硊ciennik Sebastian7713513516
17 Matyka Dariusz76858517
18 Kaczmarek Mariusz91252518
19 Porczyk Tomasz83202019
20 Adamowski Piotr820032
21 Stachecki Marek850032
22 Kujda Mateusz800032
23 Krakowiak Piotr910032
24 Szyma駍ki Marek710032
25 Rumi駍ki Roman930032
26 Stobi駍ki S砤womir870032
27 Kijewski Jacek880032
28 Burda Andrzej940032
29 Gra砮k Grzegorz900032
30 Duszy駍ki Mariusz720032
31 czak S砤womir950032
32 Doli馽zyk Andrzej780032


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798273
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti