Strona g艂贸wna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Sk艂adki i op艂aty 2022Czerwiec 30 2022 19:20:58 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2022
  Miejsca dokonywania op艂at
  Zarybienia w 2020 roku

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2012
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym kat. U-14 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SOYS Bart硂miej18608601
2 KARA Jakub32302302
3 MAZUREK Mateusz225253


Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym kat. U-18 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUBACKI Konrad6293029301
2 WUJEK Jakub450502


Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym kat. U-23 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Mateusz7396039601
2 WORW Maciej8342534252




Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym kat. U-55+ - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SKONECZNY Zbigniew10107010701
2 NOWAKOWSKI Kazimierz116806802
3 NOWOTCZY裇KI Ryszard146506503
4 BELICA Wojciech132502504
5 NOWAKOWSKI Jerzy122352355


Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym kat. senior - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAK Szymon33344034401
2 KUCZERAWY Krzysztof23274527452
3 KUBACKI Driusz25248024803
4 PERKA Patryk32233023304
5 MACI裇KI Tomasz35180018005
6 KACIK Lucjan16166016606
7 KARA Piotr15164516457
8 D蔅OWSKI Klaudiusz24162016208
9 DARCZY裇KI Emil196456459
10 WORW Stanis砤w3038038010
11 GRAK Grzegorz2733533511
12 STACHECKI Marek2231531512
13 LEWANDOWSKI Cezary1730530513
14 WUJEK Robert2620020014
15 W蔊RZYNOWSKI Piotr28808015
16 痀GALSKI Leszek29303016


Komentarze
Harob dnia maj 28 2012 09:36:01
Czy b阣zie galeria?
Admin dnia maj 30 2012 21:27:42
Niestety nie jestem w podsiadaniu tych zdj赕 z tych zawod體 hmm! .
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 縠by m骳 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 縠by m骳 dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798259
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti