Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Kwiecień 05 2020 00:29:53 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Wszystkie zawody do 30.04.2020 odwołane

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2012
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-14 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SOŁTYS Bartłomiej18608601
2 KARAŚ Jakub32302302
3 MAZUREK Mateusz225253


Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-18 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUBACKI Konrad6293029301
2 WUJEK Jakub450502


Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-23 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Mateusz7396039601
2 WORWĄG Maciej8342534252




Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-55+ - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SKONECZNY Zbigniew10107010701
2 NOWAKOWSKI Kazimierz116806802
3 NOWOTCZYŃSKI Ryszard146506503
4 BELICA Wojciech132502504
5 NOWAKOWSKI Jerzy122352355


Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. senior - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAŁEK Szymon33344034401
2 KUCZERAWY Krzysztof23274527452
3 KUBACKI Driusz25248024803
4 PERKA Patryk32233023304
5 MACIŃSKI Tomasz35180018005
6 KACIK Lucjan16166016606
7 KARAŚ Piotr15164516457
8 DĘBOWSKI Klaudiusz24162016208
9 DARCZYŃSKI Emil196456459
10 WORWĄG Stanisław3038038010
11 GRAŁEK Grzegorz2733533511
12 STACHECKI Marek2231531512
13 LEWANDOWSKI Cezary1730530513
14 WUJEK Robert2620020014
15 WĘGRZYNOWSKI Piotr28808015
16 ŻYGALSKI Leszek29303016


Komentarze
Harob dnia maj 28 2012 09:36:01
Czy będzie galeria?
Admin dnia maj 30 2012 21:27:42
Niestety nie jestem w podsiadaniu tych zdjęć z tych zawodów hmm! .
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 2033978
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013