Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:43:59 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2012
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-14 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SOŁTYS Bartłomiej18608601
2 KARAŚ Jakub32302302
3 MAZUREK Mateusz225253


Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-18 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUBACKI Konrad6293029301
2 WUJEK Jakub450502


Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-23 - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PERKA Mateusz7396039601
2 WORWĄG Maciej8342534252




Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. U-55+ - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 SKONECZNY Zbigniew10107010701
2 NOWAKOWSKI Kazimierz116806802
3 NOWOTCZYŃSKI Ryszard146506503
4 BELICA Wojciech132502504
5 NOWAKOWSKI Jerzy122352355


Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym kat. senior - DRZEWICA 29.04.2012
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 GRAŁEK Szymon33344034401
2 KUCZERAWY Krzysztof23274527452
3 KUBACKI Driusz25248024803
4 PERKA Patryk32233023304
5 MACIŃSKI Tomasz35180018005
6 KACIK Lucjan16166016606
7 KARAŚ Piotr15164516457
8 DĘBOWSKI Klaudiusz24162016208
9 DARCZYŃSKI Emil196456459
10 WORWĄG Stanisław3038038010
11 GRAŁEK Grzegorz2733533511
12 STACHECKI Marek2231531512
13 LEWANDOWSKI Cezary1730530513
14 WUJEK Robert2620020014
15 WĘGRZYNOWSKI Piotr28808015
16 ŻYGALSKI Leszek29303016


Komentarze
Harob dnia maj 28 2012 09:36:01
Czy będzie galeria?
Admin dnia maj 30 2012 21:27:42
Niestety nie jestem w podsiadaniu tych zdjęć z tych zawodów hmm! .
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443411
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013