Strona g艂贸wna • Dane adresowe • Forum dyskusyjne • Galeria • Sk艂adki i op艂aty 2026Pa糳ziernika 09 2026 15:10:11 
 
Nawigacja
Start
  Strona g艂贸wna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Sk艂adki i op艂aty 2026
  Miejsca dokonywania op艂at

W艂adze ko艂a i okr臋gu
  Zarz膮d Ko艂a
  S膮d Kole偶e艅ski
  Komisja Rewizyjna
  Zarz膮d Okr臋gu Piotrkowskiego PZW
  Zarz膮d G艂贸wny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2026

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawod贸w na rok 2026
  Kalendarz zawod贸w okr臋gowych na rok 2026
  Klasyfikacja na najlepszego w臋dkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu w臋dkarskiego
  Regulamin zawod贸w feederowych (okr臋gowych)

Archiwum wynik體 zawod體 z 2009r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2010r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2011r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2012r.

Archiwum wynik體 zawod體 z 2013r.

Zawody Okr阦owe 2013

Archiwum wynik體 zawod體 z 2014r.

Zawody Okr阦owe 2014

Archiwum wynik體 zawod體 z 2015r.

Zawody Okr阦owe 2015

Archiwum wynik體 zawod體 z 2016r.

Zawody Okr阦owe 2016

Archiwum wynik體 zawod體 z 2017r.

Archiwum wynik體 2018

Wyniki zawod體 2019

Najbli縮ze zawody
Mistrzostwa Ko艂a w w臋dkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wie艣
Logowanie
Nazwa U縴tkownika

Has硂

Zapami阾aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has硂?
Nasz Button
Umie舵 Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Sp砤wikowe Mistrzostwa Ko砤 2015
Mistrzostwa Ko砤 w w阣karstwie sp砤wikowym - rzeka Pilica 18.04.2015, Zalew Sulejowski 19.04.2105

kategoria senior I tura
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACI裇KI Tomasz1702570251
2 CHOJNACKI Piotr2659065902
3 GRAK Szymon6283528353
4 KARA� Piotr5119511954
5 PORCZYK Tomasz4111011105
6 PIOTROWSKI Tomasz31651656


kategoria senior II tura
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACI裇KI Tomasz1475547551
2 KARA� Piotr5176017602
3 GRAK Szymon4145014503
4 CHOJNACKI Piotr2138513854
5 PORCZYK Tomasz32452455


kategoria senior - klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imi� Waga Ryb Punkty Miejsce
1 MACI裇KI Tomasz1178021
2 CHOJNACKI Piotr797562
3 GRAK Szymon428563
4 KARA� Piotr295564
5 PORCZYK Tomasz1355105
6 PIOTROWSKI Tomasz165126


kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KOLUSZKO Jakub-95951
2 OLEJNIK Krzysztof-002


kategoria U-23
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 CZAK Olaf15655651


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imi� Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 NOWAKOWSKI Kazimierz-100010001
2 NOWOTCZY裇KI Ryszard-1301302
3 W蔊RZYNOWSKI Piotr-55553
4 SZMIT Andrzej-004


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si�, 縠by m骳 dodawa� komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost阷ne tylko dla zalogowanych U縴tkownik體.

Prosz� si� zalogowa� lub zarejestrowa�, 縠by m骳 dodawa� oceny.

Brak ocen.
�
Unikalnych wizyt: 4286582
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti