Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 18 2018 08:41:47 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2014
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym - KOTLINY 13.04.2014

kategoria U-14
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PRZYBYŁEK Agata2001
2 OLEJNIK Krzysztof1002


kategoria U-18
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PRZYBYŁEK Bartłomiej365651


kategoria U-23
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 KUJDA Mateusz43503501
2 PERKA Mateusz540402


kategoria 55+
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 NOWOTCZYŃSKI Ryszard277957951
2 SKONECZNY Zbigniew2295952
3 NOWAKOWSKI Kazimierz2475753
4 RUMIŃSKI Roman2555554
5 WĘGRZYNOWSKI Piotr23006
6 NIEBIESZCZAŃSKI Stanisław26006


kategoria senior
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 PORCZYK Tomasz14187518751
2 KARAŚ Piotr174304302
3 CHOJNACKI Piotr82752753
4 HENIG Rafał151901904
5 GRAŁEK Grzegorz191651655
6 PERKA Patryk71251256
7 MATYKA Dariusz61201207
8 MACIŃSKI Tomasz111101108
9 WORWĄG Stanisław1885859
10 DARCZYŃSKI Emil20505010
11 PŁUCIENNIK Sebastian16353511
12 GRAŁEK Szymon9202012
13 WILANOWSKI Wojciech10202012
14 PRZYBYŁ Janusz210015
15 JESIONEK Tomasz120015


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1443405
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013