Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Czerwiec 30 2022 18:45:02 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wiosenne zawody gruntowe 2016
Wiosenne zawody gruntowe - Zalew Sulejowski 20.03.2016r.
L.P.Nazwisko i Imi Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Czech Rafa1211280112801
2 Kara Piotr2811190111902
3 Nowotczyski Ryszard2010980109803
4 Stachecki Marek2610535105354
5 Chojnacki Piotr1010100101005
6 Kubacki Dariusz42951095106
7 Porczyk Tomasz14936593657
8 Kujda Mateusz22929092908
9 Maciski Tomasz27909090909
10 Przyby Janusz328765876510
11 Sk Wiesaw188715871511
12 Krzyanowski Czesaw138435843512
13 Iwanicki Jacek388430843013
14 Graek Grzegorz307380738014
15 Graek Szymon357170717015
16 Nolbrzak Micha377165716516
17 Burda Andrzej115730573017
18 Plesiak Sebastian215230523018
19 Darczyski Emil515040504019
20 Milczarek Maciej164990499020
21 Biniek Jan414960496021
22 Krakowiak Piotr234920492022
23 Salski Andrzej154850485023
24 Piaskowski Piotr194785478524
25 Piotrowski Tomasz394720472025
26 Popioek Micha504605460526
27 Karolczyk Tomasz334245424527
28 Angiel Dariusz434160416028
29 Burda Adam484080408029
30 Klimek Piotr463985398530
31 Brzeziski Tomasz493745374531
31 Wawro Tomasz493745374531
33 Sikorski Grzegorz293600360033
34 Adamowski Piotr453305330534
35 Augustyniak Arkadiusz473230323035
36 Nikiel Piotr362155215536
37 Popioek Marek241570157037
38 Trzmiel Piotr171375137538
39 Rumiski Roman401290129039
40 Iskierka Dawid251010101040


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 2798211
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti