Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Lipiec 16 2018 18:08:16 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Gruntowe Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz.

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wiosenne zawody gruntowe 2016
Wiosenne zawody gruntowe - Zalew Sulejowski 20.03.2016r.
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty Miejsce
1 Czech Rafał1211280112801
2 Karaś Piotr2811190111902
3 Nowotczyński Ryszard2010980109803
4 Stachecki Marek2610535105354
5 Chojnacki Piotr1010100101005
6 Kubacki Dariusz42951095106
7 Porczyk Tomasz14936593657
8 Kujda Mateusz22929092908
9 Maciński Tomasz27909090909
10 Przybył Janusz328765876510
11 Sęk Wiesław188715871511
12 Krzyżanowski Czesław138435843512
13 Iwanicki Jacek388430843013
14 Grałek Grzegorz307380738014
15 Grałek Szymon357170717015
16 Nolbrzak Michał377165716516
17 Burda Andrzej115730573017
18 Plesiak Sebastian215230523018
19 Darczyński Emil515040504019
20 Milczarek Maciej164990499020
21 Biniek Jan414960496021
22 Krakowiak Piotr234920492022
23 Salski Andrzej154850485023
24 Piaskowski Piotr194785478524
25 Piotrowski Tomasz394720472025
26 Popiołek Michał504605460526
27 Karolczyk Tomasz334245424527
28 Angiel Dariusz434160416028
29 Burda Adam484080408029
30 Klimek Piotr463985398530
31 Brzeziński Tomasz493745374531
31 Wawro Tomasz493745374531
33 Sikorski Grzegorz293600360033
34 Adamowski Piotr453305330534
35 Augustyniak Arkadiusz473230323035
36 Nikiel Piotr362155215536
37 Popiołek Marek241570157037
38 Trzmiel Piotr171375137538
39 Rumiński Roman401290129039
40 Iskierka Dawid251010101040


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1442471
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013