Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Wrzesień 21 2018 16:17:49 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Podlodowe Mistrzostwa Koła 2017
?>
Podlodowe Mistrzostwa Koła - Zbiornik Bugaj 14-15.01.2017r.

I tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Stachecki Marek-34511
2 Maciński Tomasz-31022
3 Kubacki Dariusz-16533
4 Chojnacki Piotr-15044
5 Grałek Grzegorz-14055
6 Kujda Mateusz-10066
7 Popiołek Michał-9577
8 Brancewicz Bartosz-9088
9 Milczarek Maciej-8599
10 Karaś Piotr-7010,510
11 Wilanowski Wojciech-7010,510
12 Grałek Szymon-651212
13 Angiel Dariusz-601313
14 Przybył Janusz-251414


II tura
L.P.Nazwisko i Imię Numer Stanowiska Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Chojnacki Piotr-41011
2 Stachecki Marek-31522
3 Brancewicz Bartosz-26533
4 Maciński Tomasz-23044
5 Popiołek Michał-17555
6 Milczarek Maciej-17066
7 Karaś Piotr-12077
8 Kujda Mateusz-8588
9 Angiel Dariusz-6599
10 Grałek Grzegorz-601010
11 Kubacki Dariusz-451111


klasyfikacja generalna
L.P.Nazwisko i Imię Waga Ryb Punkty sekt Miejsce
1 Stachecki Marek66031
2 Chojnacki Piotr56052
3 Maciński Tomasz54063
4 Brancewicz Bartosz355114
5 Popiołek Michał270125
6 Kubacki Dariusz210146
7 Kujda Mateusz185147
8 Milczarek Maciej255158
9 Grałek Grzegorz200159
10 Karaś Piotr19017,510
11 Angiel Dariusz1252211
12 Wilanowski Wojciech70NKNK
13 Grałek Szymon65NKNK
14 Przybył Janusz25NKNK


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
Unikalnych wizyt: 1483411
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013