Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2024Marzec 03 2024 16:08:36 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2024
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2023

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2024

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2024
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2024
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zebranie sprawozdawcze za rok 2023 - relacja
JournalW niedzielę 10 grudnia o godzinie 12:00 w lokalu DEKO SMAKU przy ulicy Wschodniej 14 odbyło się zebranie sprawozdawcze naszego Koła za rok 2023.
Wręczono pamiątkowe puchary dla najlepszej szóstki w klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca za rok 2023 więc możemy wreszcie uchylić rąbka tajemnicy jak wyglądało końcowe zestawienie:

1. Kaszuba Cezary
2. Przybył Janusz
3. Grałek Grzegorz
4. Grałek Szymon
5. Kujda Mateusz
6. Makowski Wojciech

Na zebraniu przyjęto sprawozdania Zarządu Koła (Andrzej Szczurtek), Komisji Rewizyjnej (Jan Srebrzyński) i Sądu Koleżeńskiego (Andrzej Salski). Spwje sprawozdania przedstawili także koledzy: Grzegorz Grałek (działalność sportowa), Paweł Szczurtek (praca z młodzieżą), Piotr Karaś (SSR) oraz Dariusz Bożęcki (gospodarz portu Tresta). Wręczono odznaczenia za wieloletnią i owocną pracę w strukturach PZW: Srebrnymi Odznakami PZW zostali odznaczeni koledzy Dariusz Bożęcki, Marek Stachecki i Michał Nolbrzak, a Brązową Odznaką PZW kolega Adam Jabrzyk. Dodatkowymi pucharami zostali wynagrodzeni koledzy Dariusz Bożęcki (najlepszy sędzia) oraz Piotr Siekierski (najlepszy strażnik). Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia w przyszłym roku!
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Unikalnych wizyt: 3291603
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti