Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Kwiecień 04 2020 23:24:43 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Wszystkie zawody do 30.04.2020 odwołane

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Puchar Prezesa 2019 - wyniki
ZawodyW niedzielę 13 października spotkaliśmy się na Kotlinach by jak co roku powalczyć o Puchar Prezesa Koła numer 30 w wędkarstwie spławikowym. Na liście startowej odhaczyło się 28 zawodników czyli dokładnie tyle co w roku ubiegłym. Ryba na większości stanowisk brała znakomicie, choć w sektorze A było jej więcej co pokazały wyniki. Było też niestety wiele stanowisk gdzie o rybę i nawiązanie walki z najlepszymi było bardzo trudno. Najlepiej poradził sobie nie kto inny jak Patryk Perka, dla którego to już kolejne wygrane zawody w tym roku. Należy nadmienić, że Patryk zdobył Puchar Prezesa również w roku ubiegłym. Wynik 12680 punktów mówi sam za siebie, GRATULUJEMY! Kolejne miejsca na podium przypadły odpowiednio Michałowi Popiołkowi (7225 punktów w sektorze A) oraz Andrzejowi Kuczajowi - 8240 punktów w sektorze B

To już koniec sezonu spławikowego w naszym Kole jednak już wkrótce "na betonach" powalczą jeszcze spinningiści, zapisy już trwają. Na tych zawodach wyłoniony zostanie nasz najlepszy wędkarz roku, realne szanse mają jeszcze Tomek Maciński i Mateusz Kujda.

Pełne wyniki => Tutaj
VII Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, siódmą już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 10 listopada (niedziela). Zawody otwarte czyli przyjmujemy zapisy również z innych Kół. Jak doskonale pamiętacie w ubiegłym roku opuściliśmy Pilicę i przenieśliśmy się na "betony" co zaowocowało bardzo udanymi i obfitymi w ryby zawodami co na Pilicy było ostatnio rzadkością. W tym roku postanowiliśmy pójść za ciosem więc łowimy również na Zalewie Sulejowskim w tym samym miejscu! Zbiórka na "patelni" o 7:00, czas trwania zawodów to 6 godzin. Opłata cateringowa dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zawody cieszą się co roku wysoką frekwencją więc mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Zapisy przyjmujemy do piątku 8 listopada do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Kontakt dla chętnych spoza Tomaszowa Maz. - Wojtek Wilanowski 505-015-590.
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad wodą!
Puchar Prezesa w wędkarstwie spławikowym
ZawodyW niedzielę 13 października spotykamy się na lubianym zbiorniku Kotliny by rozegrać przedostanie zawody w tym roku czyli Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym. Zbiórka jak zwykle o godzinie 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny. Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 11 października do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia na Kotlinach!
Aktualizacja rankingu
Po 7 rozegranych przez Koło zawodach aktualna klasyfikacja przedstawia się następująco:

Ranking => Tutaj

Do końca pozostały już tylko 2 imprezy w miesiącu październiku czyli Spławikowy Puchar Prezesa oraz Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2019 - relacja
ZawodyLiczne imprezy wędkarskie rozgrywane w tym dniu sprawiły, że w niedzielę na Drzewicy stawiło się tylko 17 zawodników. Stawką jak co roku był tytuł Spławikowego Mistrza Tomaszowa Maz. Ze względu na upał skróciliśmy nieco przygotowania i zmagania rozpoczęły się punkt 9:30. Wieść gminna niosła, że z rybami szału ostatnio nie było i niestety miało to odzwierciedlenie w wynikach. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Patryk Perka z doskonałym jak na te warunki wynikiem 6255 punktów. Drugi był Leszek Grzegorczyk (3320 punktów), a trzeci Filip Polak (2485 punktów). Serdecznie gratulujemy! Należy nadmienić, że wszyscy zawodnicy złowili ryby i nikt nie zszedł na ZERO co w ostatnim czasie jest rzadkością. Serdeczne podziękowania obsłudze sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz zawodnikom za przybycie. Przed nami seria zawodów komercyjnych na Zalewie Sulejowskim oraz Drzewicy więc będzie gdzie połowić, do zobaczenia!

Pełne wyniki => Tutaj

Jako że idziemy z duchem czasu zdjęcia znajdziecie jak zwykle na naszym profilu na Facebooku happy
Zawody o Puchar sklepu FISH-TOM
ZawodyW niedzielę 4 sierpnia kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim coroczne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Czas trwania zawodów 4-5 godzin (do ustalenia na odprawie). Opłata startowa wynosi 60 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej lub telefonicznie 603693028. Serdecznie zapraszamy!
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2019 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 28 lipca na zbiorniku Drzewica odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w zawodach! Zbiórka w niedzielę 28.07 o godzinie 7:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Zawody są otwarte i przyjmujemy zapisy zawodników z innych Kół. Młodzież do lat 18 zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 26 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia nad wodą!
Gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
ZawodyW niedzielę 14 lipca na betonach odbyła się długo wyczekiwana druga edycja Otwartych Mistrzostw Tomaszowa Maz. w wędkarstwie gruntowym. Na zbiórce stawiło się 77 zawodników, których podzieliliśmy na 3 sektory. Chętnych było znacznie więcej jednak postanowiliśmy wykluczyć najbardziej zarośnięte miejsca by wszyscy mieli w miare równe szanse. Nęcenie ruszyło o godzinie 9:20, a po 10 minutach rozpoczęły się 5 godzinne zmagania. Łowiliśmy na 1 wędkę zgodnie z nowym regulaminem. Ryba jak na tę porę roku dopisała, tylko kilku zawodników zakończyło zawody z zerowym wynikiem. Zawody wygrał Andrzej Kubat w wynikiem 7610 pkt (sektor A), drugi był Łukasz Grabowski z wynikiem 6465 pkt w sektorze B, a trzeci Andrzej Wojtala z wynikiem 2330 pkt - sektor C. Najlepszym z członków naszego Koła okazał się Jacek Sęk (5500 pkt. w sektorze B, 4 miejsce w zawodach). W tym roku byliśmy po prostu gościnni i podium oddaliśmy przyjezdnym happy. Po zakończeniu zawodów nastąpiła dekoracja oraz wręczenie nagród, zwycięzca otrzymał okazały kosz wędkarski. Należy nadmienić, że nikt nie odszedł z kwitkiem i każdy z uczestników zawodów otrzymał nagrodę. Serdeczne podziękowania dla sponsorów, bez was nie dali byśmy rady! Dziękujemy również obsadzie sędziowskiej, wiemy że o sędziów ostatnio trudno dlatego szczególnie doceniamy wasz wkład pracy i poświęcenie wolnego czasu. Na koniec dziękujemy zawodnikom i już teraz zapowiadamy III edycję zawodów w lipcu 2020 roku. Do zobaczenia!

Pełne wyniki => Tutaj
Maraton nocny 2019 - relacja
ZawodyAż 42 zawodników stawiło się w sobotę 28 czerwca na "końcu betonów" na corocznym spławikowo - gruntowym maratonie nocnym. Zawody zawsze cieszyły się dużą popularnością jednak tegoroczna frekwencja jest najwyższa od kilkunastu lat co oczywiście bardzo cieszy. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 19 i trwały do 8 następnego dnia co dało nam 13 godzin łowienia. Ryby w tym roku dopisały, 34 zawodników zakończyło zawody "na plusie". Najlepszy okazał się - nie po raz pierwszy z resztą - Szymon Grałek z wynikiem 12350 pkt, tuż za nim uplasował się Rafał Borowski (11670 pkt), a ostatnie miejsce na podium przypadło Wojciechowi Wilanowskiemu (9310 pkt). GRATULUJEMY! Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie i walkę do samego końca, a obsłudze sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Widzimy się już w najbliższą niedzielę na II otwartych gruntowych Mistrzostwach Tomaszowa Maz.

Pełne wyniki => Tutaj
SUKCES naszego zawodnika
ZawodyMamy znakomite wieści ze Spławikowych Mistrzostw Polski kadetów i juniorów rozgrywanych na Zbiorniku Słok w dniach 5-7 lipca 2019. Członek naszego Koła i naszej szkółki wędkarskiej kolega Konrad Koluszka zdobył tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii U15! Serdecznie gratulujemy!!!

Nasze Koło reprezentowali jeszcze Jakub Koluszka i Marcel Kaczmarek, którzy w kategorii U20 wywalczyli odpowiednio 29 i 54 miejsce.
SPONSORZY


LISTA SPONSORÓW

Robinson Europe
Shimano
Sensas Polska
Monster Fishing Polska
Centrum Wędkarske Wojciech Wilanowski
Pat-Fish Sklep wędkarski u Patryka
Okręg PZW Piotrków Tryb.
firma MEUS
Centrum FABRYKA
Venezia Caffe
Strona 2 z 31 < 1 2 3 4 5 > >>
 
Unikalnych wizyt: 2033908
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013