Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2022Czerwiec 30 2022 18:36:45 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2022
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2020 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd Koła
  Sąd Koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2022

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2022
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2022
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wynikw zawodw z 2009r.

Archiwum wynikw zawodw z 2010r.

Archiwum wynikw zawodw z 2011r.

Archiwum wynikw zawodw z 2012r.

Archiwum wynikw zawodw z 2013r.

Zawody Okrgowe 2013

Archiwum wynikw zawodw z 2014r.

Zawody Okrgowe 2014

Archiwum wynikw zawodw z 2015r.

Zawody Okrgowe 2015

Archiwum wynikw zawodw z 2016r.

Zawody Okrgowe 2016

Archiwum wynikw zawodw z 2017r.

Archiwum wynikw 2018

Wyniki zawodw 2019

Najblisze zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnieRejestracja
Zapomniane haso?
Nasz Button
Umie Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Informacja dla sędziów
JournalInformujemy, że we wtorek 22 marca o godzinie 18:00 w siedzibie Koła odbędzie się zebranie wszystkich sędziów z naszego Koła. Spotkanie organizuje odpowiedzialny za pracę sędziów kolega Mirosław Kozłowski. Serdecznie zapraszamy i liczymy na wysoką frekwencję.
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym 2022
ZawodyPo długiej zimowej przerwie czas rozpocząć sezon zawodów organizowanych przez nasze Koło. Rozpoczynamy zgodnie z kalendarzem od Mistrzostw Koła w wędkarstwie gruntowym. Wszystkich miłośników drgającej szczytówki zapraszamy serdecznie nad Zalewie Sulejowski. Zbiórka o 7:00 w niedzielę 27 marca na "betonach" (patelnia). Czas trwania zawodów to 5 godzin, łowimy w ramach jednej kategorii wiekowej OPEN. Przypominam, że łowimy według regulaminu zawodów feederowych na jedną wędkę!

Opłata cateringowa wynosi 25 PLN (juniorzy do lat 20 zwolnieni z opłaty).
Zapisy na w/w zawody przyjmowane są do piątku 25 marca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep wędkarski Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICZNEGO UDZIAŁU!
Zawody organizowane przez Koło w 2022 roku
ZawodyZachęcamy do zapoznania się z zatwierdzonym już oficjalnie kalendarzem zawodów naszego Koła na rok 2022 oraz kalendarzem zawodów Okręgowych. Odnośniki znajdują się jak zawsze w dziale "Sport i rekreacja".
Nowe łodzie wędkarskie
JournalPragniemy poinformować, że Koło zakupiło w ostatnim czasie 2 nowe łodzie wędkarskie typu Wigry 434. Wraz ze startem sezonu połowu z łódek zostaną one zwodowane na Zalewie Sulejowskim i będą do dyspozycji wszystkich członków Koła nr 30 happy

Zdjęcia łodzi znajdują się na naszym profilu na portalu Facebook.
Składki na rok 2022
JournalPrzypominamy, że w siedzibie Koła oraz zaprzyjaźnionych sklepach (Wojtek Wilanowski, Tomek Karolczyk, Patryk Perka) można dokonywać opłat za wędkowanie za rok 2022. Wysokości składek znajdują się w zakładce "Składki i opłaty 2022". Dostępne są również w cenie 20 PLN zezwolenia na Okręgi CZĘSTOCHOWA, SIERADZ, KIELCE czy SKIERNIEWICE. Szczegóły w zakładce "Porozumienia 2022". ZAPRASZAMY
Pogrzeb Aleksandra Góralczyka
OgoszeniaZ przykrością informujemy, że w niedzielę 5 grudnia po długiej walce z chorobą w wieku 60 lat odszedł nasz kolega Aleksander Góralczyk. Doskonały ichtiolog i wieloletni pracownik Okręgu PZW Piotrków Trybunalski, człowiek znany ze swojej pasji i zaangażowania. Nabożeństwo żałobne wraz z pogrzebem odbędzie się w środę 8 grudnia o godzinie 13:00 w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Dąbrowskiej.

Żegnaj kolego, dziękujemy za wspólne lata!
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze 2021 (relacja)
14 listopada 2021 roku w DEKO SMAKU przy ulicy Wschodniej 14 odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze naszego Koła. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej czy omówienie działalności sportowej. Delegat Okręgu Piotrków Tryb. - Prezes Maciej Wojtecki - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. W tym roku możemy się pochwalić, że jesteśmy najliczebniejszym kołem w całym Okręgu!

Najważniejszym punktem zebrania było wybranie władz Koła na kolejną kadencję. Wybrano pełny 15 osobowy skład Zarządu, oraz 4 osobową Komisję Rewizyjną i 4 osobowy Sąd Koleżeński. Mamy wiele nowych twarzy bo jak wiadomo praca społeczna do łatwych nie należy i wielu kolegów z poprzedniej kadencji po prostu się wykruszyło w trakcie tych niemal 5 lat.

Wybrano również Delegatów na Okręgowy Zjazd Delegatów Okręgu Piotrków Trybunalski, na najbliższą kadencję mamy ich aż 9 ze względu na wspomnianą wcześniej liczebność Koła.

Prezesem został wybrany po raz trzeci z rzędu kolega Andrzej Szczurtek, a szczegółowy skład Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji rewizyjnej znajdziecie poniżej:

Zarząd Koła => Tutaj
Sąd Koleżeński => Tutaj
Komisja Rewizyjna => Tutaj
Nowa strona
OgoszeniaPragniemy poinformowac, ze nasza strona internetowa ma juz swoje lata, przez co od jakiegos czasu nie jest prawidlowo wyswietlana. Aktualnie powstaje nowa strona, ktorej start planowany jest w pierwszym kwartale 2022 roku!
VIII Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodyPo roku przerwy serdecznie zapraszamy wszystkich spinningistw na kolejn, sm ju edycj Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, ktre odbd si w dniu 11 listopada 2021 roku (czwartek). Zawody otwarte czyli przyjmujemy zapisy rwnie z innych K. Tak jak poprzednio owimy na Zalewie Sulejowskim na "betonach" . Zbirka na "patelni" o 7:00, czas trwania zawodw to 6 godzin. Opata cateringowa dla startujcych wynosi 70 PLN, organizator zapewnia dwa ciepe posiki (niadanie i obiad) oraz cenne nagrody rzeczowe. Zawody ciesz si co roku wysok frekwencj wic mamy nadziej, e tym razem bdzie podobnie. Zapisy przyjmujemy do poniedziaku 8 listopada do godziny 17:00 w poniszych miejscach:
- siedziba Koa (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. w. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawa II)
Kontakt dla chtnych spoza Tomaszowa Maz. - Wojtek Wilanowski 505-015-590.
Zawody odbd si na ywej rybie wic prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad wod!
Puchar Prezesa odwoany
ZawodyZ przykroci informujemy, e zawody o Puchar Prezesa w wdkarstwie spawikowym zostaj odwoane z powodu niskiego zainteresowania. W przypadku sprzyjajcej pogody postaramy si rozegra je w listopadzie.
Puchar Prezesa w wdkarstwie spawikowym
ZawodyZapraszamy czonkw naszego Koa na tradycyjne padziernikowe zawody spawikowe o Puchar Prezesa. Spotykamy si w niedziel 24 padziernika, owisko to lubiany zbiornik Kotliny czyli tak jak w latach ubiegych. Zbirka jak zwykle o godzinie 8:00, czas trwania zawodw 4 godziny. Modzie zwolniona z opaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do pitku 22 padziernika do godziny 17:00 w staych miejscach:
- siedziba Koa (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. w. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawa II)
Do zobaczenia na Kotlinach!
Strona 2 z 35 < 1 2 3 4 5 > >>
Unikalnych wizyt: 2798201
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti