Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Marzec 20 2019 02:07:13 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2018 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie podlodowym

Zalew Sulejowski - koniec "betonów"
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
I otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodyWszystkich miłośników "drgającej szczytówki" zapraszamy na I otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz., które odbędą się w niedzielę 15 lipca "na betonach". Impreza ma charakter otwarty i przyjmujemy zapisy od wędkarzy ze wszystkich tomaszowskich i okolicznych kół. Zbiórka o godzinie 7:00. Organizator zapewnia 2 ciepłe posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu). Nagrody zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, gdyż zawody nasze wspiera liczne grono sponsorów.

Nagroda główna: wysokiej klasy kosz wędkarski SENSAS na nogach d36


Lista sponsorów ciągle rośnie, a na dzień dzisiejszy są to:

SENSAS Polska
MAVER Polska
Robinson Europe
firma MEUS
Centrum FABRYKA
Zakład Piekarniczy Józef Liwiński
Sklep Wędkarski Wojciech Wilanowski
FH MACIŃSKI Tomasz Maciński
Mariusz Kaczmarek

Zapisy prowadzimy do piątku 13 lipca w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Maraton nocny 2018
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło czyli "Maratonu nocnego". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 7 lipca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 6 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w zawodach!
Gruntowe Mistrzostwa Okręgu - wyniki
Nasi gruntowcy nie raz potwierdzali, że należą do czołówki jednak tegoroczne Gruntowe Mistrzostwa Okręgu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Po dominacji w I turze na "betonach" nie inaczej było 3 czerwca na Drzewicy. Szymon i Grzesiek wygrali swoje sektory, a w generalce obstawiliśmy miejsca 1-4:

1. Szymon Grałek - 2 punkty
2. Grzegorz Grałek - 4 punkty
3. Piotr Karaś - 6 punktów
4. Wojciech Makowski - 6 punktów

Klan Grałków będzie więc nas reprezentował na Mistrzostwach Polski i choć to temat dość odległy już teraz życzymy powodzenia! Na koniec składamy serdeczne gratulacje dla całej czwórki chłopaków, Koło numer 30 rządzi!

Wyniki => Tutaj
Spinningowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Po raz kolejny wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne lub spalinowe, akumulatory oraz echosondy. Do łódek okręgowych można montować silniki o maksymalnej mocy 5KM. Spotykamy się na Treście, zbiórka w niedzielę 1 lipca o godzinie 6:00. Wypływamy o 7:00 i łowimy 6-7 godzin (do ustalenia na odprawie). Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (14-18 lat) oraz senior. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mając nadzieję na obfite połowy!
Osoby zamierzające wędkować z własnych łódek proszone są o zgłaszanie tego faktu podczas zapisów!
Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby.
W związku z koniecznością rezerwacji łódek zapisy przyjmujemy tylko do środy 27.06 do godziny 18:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu
ZawodyW niedzielę 27 maja tradycyjnie już na Słoku odbyła się III decydująca tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu w kategoriach senior oraz U25. Nasze Koło reprezentowało odpowiednio 5 oraz 3 zawodników w powyższych kategoriach. Najlepiej z naszych uplasowali się Patryk Perka w kategorii senior oraz Bartek Brancewicz w kategorii U25. Obaj zajęli bardzo wysokie drugie miejsca w generalce zdobywając jednocześnie tytuły vice Mistrzów Okręgu. Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej. W niedzielę na finale zawodów gruntowych poszło jeszcze lepiej bo nasi zajęli całe podium ale o tym napiszę więcej wkrótce :-)

Wyniki => Tutaj
Zawody o Puchar sklepu FISH-TOM
ZawodyW niedzielę 17 czerwca kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim coroczne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Czas trwania zawodów 4-5 godzin (do ustalenia na odprawie). Opłata startowa wynosi 60 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Nagroda główna to echosonda GARMIN. Serdecznie zapraszamy!
Wędkarski Dzień Dziecka 2018
Wszystkich najmłodszych wędkarzy i wędkarki w wieku 5-14 lat zapraszamy na coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 3 czerwca na stawie na terenie parku Solidarności (Muszla). Zbiórka o godzinie 8:00, zapisy na miejscu, każdy uczestnik zobowiązany jest do przybycia w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Jak zawsze przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich oraz dla najlepszych dyplomy i upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Mamy spławikowego Mistrza Okręgu!
ZawodyW sobotę 12 maja na zbiorniku Przedbórz odbyła się III i decydująca tura spławikowych Mistrzostw Okręgu w kategoriach U15 oraz U20. W pierwszej z nich zwyciężył Marcel Kaczmarek (6 punktów sektorowych), a trzecie miejsce zdobył Konrad Koluszka (8 punktów). SERDECZNIE GRATULUJEMY! To kolejny rok z rzędu dominacji naszego Koła w kategorii U15, w ubiegłym roku wygrał Konrad, a Marcel był drugi. W kategorii U20 startował Kuba Koluszka i wywalczył 7 pozycję na 11 startujących (16,5 punktu). Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie Okręgu w poniższych linkach. Rozstrzygnięcia w kategoriach senior oraz U25 zapadną na Słoku w niedzielę 27 maja.

Wyniki U15 => Tutaj

Wyniki U20 => Tutaj
UWAGA
ZawodyInformujemy, że ustalony został ostateczny termin Spławikowych Mistrzostw Koła (kat. senior II tura, U15, U20, U25, weteran 55+). Zawody odbędą się na zbiorniku Kotliny w dniu 31.05.2017 (czwartek, Boże Ciało). Zapisy w siedzibie Koła oraz sklepach u Wojtka, Tomka oraz Patryka.
Mistrzostwa Okręgu w dyscyplinie Gruntowej (Feederowej) - I tura
ZawodyW niedzielę 22 kwietnia na betonach stawili się najlepsi gruntowcy Okręgu Piotrkowskiego by rozegrać pierwszą część zmagań o tytuł Mistrza Okręgu. Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy z naszego Koła, było nas aż 16 na 36 startujących. Na swojej wodzie nie okazaliśmy się gościnni obstawiając czołowe lokaty w poszczególnych sektorach. Poniżej wyniki najlepszych zawodników Koła numer 30:
Sektor A
1 miejsce - Szymon Grałek
3 miejsce - Grzegorz Grałek
6 miejsce - Tomasz Maciński
Sektor B
1 miejsce - Piotr Karaś
2 miejsce - Rafał Kosakowski
4 miejsce - Wojciech Makowski
6 miejsce - Sebastian Plesiak
Trzeba nadmienić, że całą turę wygrał Piotrek Karaś ze znakomitą wagą 8750 punktów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na drugiej turze, która rozegrana zostanie 3 czerwca na zbiorniku Drzewica.

Wyniki => Tutaj

Skromna galeria => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Koła
ZawodyW związku z panującym zamieszaniem dotyczącym terminu Spławikowych Mistrzostw Koła (kat. senior II tura, U15, U20, U25, weteran 55+) po raz kolejny informujemy, że zawody nie odbędą się w niedzielę 6 maja. Nowy termin czyli 13 maja podany został na stronie w dniu 4 kwietnia (3 posty niżej). Niestety okazało się, że panuje bardzo duże obłożenie zbiorników zawodami i termin 13 maja prawdopodobnie również zostanie przesunięty. Wstępna propozycja to czwartek 31 maja (Boże Ciało). Oficjalny komunikat podamy przed końcem tygodnia.
Strona 3 z 28 < 1 2 3 4 5 6 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1620749
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013