Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Kwiecień 20 2018 22:23:11 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym (kat. senior II tura, U15, U20, U25, weteran 55+)

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zawody o VII Puchar Centrum Fabryka
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na VII edycję zawodów wędkarskich o puchar Centrum Fabryka które odbędą się w niedzielę 1 października na "betonach". Impreza pojawia się w kalendarzu cyklicznie od wielu lat więc nikomu nie trzeba nawet wspominać, że jak zawsze możemy spodziewać się bardzo cennych nagród oraz dużej ilości startujących zawodników. Łowimy na grunt lub spławik, dwie wędki jednocześnie, maksymalna dopuszczalna długość wędki to 7 metrów. Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 80 PLN obejmuje dwa posiłki - zapisy jak zawsze w sklepie wędkarskim Wojtka Wilanowskiego, lub pod numerem telefonu 505-015-590.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Ranking i wyniki zawodów
OgłoszeniaPoniżej znajdują się wyniki oraz galeria ze Spławikowych Mistrzostw Tomaszowa Maz. które odbyły się w ubiegłą niedzielę na Drzewicy:

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj

Wkrótce zaktualizowany zostanie nasz ranking jednak dla niecierpliwych podaję pierwszą dziesiątkę:

1. Tomasz Maciński - 86 punktów
2. Piotr Karaś - 86 punktów
3. Grzegorz Grałek - 76 punktów
4. Marek Stachecki - 72 punkty
5. Dariusz Kubacki - 69 punktów
6. Mateusz Kujda - 68 punktów
7. Koluszka Jakub - 65 punktów
8. Brancewicz Bartosz - 49,5 punktu
9. Piotrowski Tomasz - 47 punktów
10. Chojnacki Piotr - 42 punkty
Gruntowe Mistrzostwa Koła - I tura
ZawodyWszystkich miłośników drgającej szczytówki zapraszamy serdecznie na gruntowe Mistrzostwa Koła, które po raz drugi z rzędu rozegrane zostaną w dwóch turach. Pierwsza odsłona zawodów już w niedzielę 6 sierpnia, zbiórka o 7:00 na "betonach" (patelnia). Czas trwania zawodów to 5 godzin. Przypominam, że łowimy według nowego regulaminu zawodów feederowych z jednym wyjątkiem. W celu uatrakcyjnienia zawodów dopuszczamy możliwość łowienia na dwie wędki:

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

UWAGA
II tura zawodów odbędzie się na tym samym łowisku w niedzielę 20 sierpnia. Zapisujemy się od razu na obie tury więc opłata cateringowa wynosi 30 PLN.

Zapisy na w/w zawody przyjmowane są:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Zawody o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyMiło nam pionformować, że kolega Wojtek Wilanowski organizuje na Zalewie Sulejowskim kolejne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego. Zbiórka w niedzielę 30 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na dwie wędki metodą gruntową (sprężyna, picker, feeder). Czas trwania zawodów 5 godzin. Opłata startowa wynosi 60 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Świętego Antoniego 1. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Nagroda główna to ŁÓDŹ WĘDKARSKA!
Maraton nocny 2017 - relacja
29 zawodników stawiło się w sobotę 8 lipca na "końcu betonów" by rozegrać długo wyczekiwany "maraton nocny". Tradycyjnie tuż przed zbiórką mocno popadało ale na szczęści punktualnie o 17:00 po deszczu nie było śladu. Po sprawnym losowaniu zawodnicy rozeszli się na stanowiska by rozpocząć 12-godzinne zmagania. W pierwszych godzinach łowienia słychać było o pojedynczych większych lub mniejszych leszczach, niektórzy próbowali swoich sił szukając pod nogami płotki lub uklei jednak z mizernym skutkiem. Leszcze trafiały się także w nocy i wtedy już było wiadomo, że będą decydowały o wynikach zawodów. Spora część zawodników znacznie poprawiła swoje wyniki w ostatniej godzinie zawodów bo wtedy właśnie leszcze żerowały najlepiej. Około 9:40 po zważeniu ryb było już wszystko wiadomo. Zawody wygrał Robert Piechna z wynikiem 5390 pkt., drugi był Paweł Szczurtek z wynikiem 4030 pkt., a trzeci Darek Klimecki z wynikiem 3990 pkt. Serdecznie gratulujemy! Podsumowując zawody trzeba uznać za udane z punktu widzenia organizacyjnego oraz frekwencyjnego ale przede wszystkim z powodu niezłych wyników. W latach ubiegłych bywało różnie natomiast tym razem tylko 1 zawodnik zszedł na "zero" natomiast zdecydowana większość miała w siatce przyzwoite leszcze. Oby tak dalej!

Kolejce zawody organizowane przez Koło już w niedzielę 23 lipca, a będą to Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. na Drzewicy. Natomiast w najbliższą niedzielę widzimy się na "betonach" gdzie powalczymy o puchar sklepu naszego kolegi Tomka Karolczyka. Do zobaczenia nad wodą!

Wyniki => Tutaj
Zawody o Puchar sklepu FISH-TOM
ZawodyInformujemy, że kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim coroczne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę 16 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Czas trwania zawodów 4-5 godzin (do ustalenia na odprawie). Opłata startowa wynosi 50 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Serdecznie zapraszamy!
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2017
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w zawodach! Zbiórka w niedzielę 23.07 o jednak ze względu na pogodę postanowiliśmy spotkać się godzinę wcześniej niż zwykle czyli o 7:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 21 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Maraton Nocny 2017
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło czyli "Maratonu nocnego". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 8 lipca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 7 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w zawodach!
Spinningowe Mistrzostwa Koła
ZawodyInformujemy, że ze względu na niską frekwencję Spinningowe Mistrzostwa Koła, które miały odbyć się w najbliższą sobotę oraz niedzielę zostają odwołane. Wkrótce podany nowy termin zawodów ale będą to już na pewno zawody I turowe rozgrywane w niedzielę.
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu 2017
W miniony weekend na Słoku odbyły się ostatnie zawody okręgowe decydujące o tytułach mistrzowskich w spławku w czterech kategoriach wiekowych. Trzeba przyznać, że nasi zawodnicy spisali się świetnie dominując dwie kategorie oraz dobrze zaznaczając swoją obecność w kategoriach pozostałych. Poniżej przedstawiam wyniki najlepszych reprezentantów naszego Koła:

Kadet U15
1 miejsce - Konrad Koluszka
2 miejsce - Marcel Kaczmarek
startowało 6 zawodników

Junior U20
4 miejsce - Jakub Koluszka
startowało 8 zawodników

Młodzież U25
1 miejsce - Mateusz Kujda
2 miejsce - Bartosz Branewicz
startowało 7 zawodnikówkategoria senior
3 miejsce - Piotr Karaś
8 miejsce - Tomasz Maciński
9 miejsce - Michał Popiołek
11 miejsce - Michał Nolbrzak
startowało 27 zawodników

Gratulujemy doskonałych wyników, a najlepszym życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!

Galeria => Tutaj
Spinningowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Czwarty rok z rzędu wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne lub spalinowe, akumulatory oraz echosondy. Do łódek okręgowych można montować silniki o maksymalnej mocy 5KM. Spotykamy się podobnie jak rok temu na Treście jednak w tym roku rozgrywamy dwie tury zawodów (sobota i niedziela 17-18 czerwca). Zbiórka o godzinie 6:00 zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Wypływamy o 7:00 i łowimy 6-7 godzin (do ustalenia na odprawie). Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (16-18 lat) oraz senior. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mając nadzieję na obfite połowy!

Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 30 PLN od osoby.
W związku z koniecznością rezerwacji łódek zapisy przyjmujemy tylko do środy 14.06 do godziny 18:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Strona 3 z 25 < 1 2 3 4 5 6 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1378735
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013