Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Lipiec 06 2020 03:26:56 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spinningowym (z łódek)

Zalew Sulejowski - Tresta
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2019 - relacja
ZawodyLiczne imprezy wędkarskie rozgrywane w tym dniu sprawiły, że w niedzielę na Drzewicy stawiło się tylko 17 zawodników. Stawką jak co roku był tytuł Spławikowego Mistrza Tomaszowa Maz. Ze względu na upał skróciliśmy nieco przygotowania i zmagania rozpoczęły się punkt 9:30. Wieść gminna niosła, że z rybami szału ostatnio nie było i niestety miało to odzwierciedlenie w wynikach. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Patryk Perka z doskonałym jak na te warunki wynikiem 6255 punktów. Drugi był Leszek Grzegorczyk (3320 punktów), a trzeci Filip Polak (2485 punktów). Serdecznie gratulujemy! Należy nadmienić, że wszyscy zawodnicy złowili ryby i nikt nie zszedł na ZERO co w ostatnim czasie jest rzadkością. Serdeczne podziękowania obsłudze sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów oraz zawodnikom za przybycie. Przed nami seria zawodów komercyjnych na Zalewie Sulejowskim oraz Drzewicy więc będzie gdzie połowić, do zobaczenia!

Pełne wyniki => Tutaj

Jako że idziemy z duchem czasu zdjęcia znajdziecie jak zwykle na naszym profilu na Facebooku happy
Zawody o Puchar sklepu FISH-TOM
ZawodyW niedzielę 4 sierpnia kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim coroczne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Czas trwania zawodów 4-5 godzin (do ustalenia na odprawie). Opłata startowa wynosi 60 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej lub telefonicznie 603693028. Serdecznie zapraszamy!
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2019 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 28 lipca na zbiorniku Drzewica odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w zawodach! Zbiórka w niedzielę 28.07 o godzinie 7:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Zawody są otwarte i przyjmujemy zapisy zawodników z innych Kół. Młodzież do lat 18 zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 26 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia nad wodą!
Gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
ZawodyW niedzielę 14 lipca na betonach odbyła się długo wyczekiwana druga edycja Otwartych Mistrzostw Tomaszowa Maz. w wędkarstwie gruntowym. Na zbiórce stawiło się 77 zawodników, których podzieliliśmy na 3 sektory. Chętnych było znacznie więcej jednak postanowiliśmy wykluczyć najbardziej zarośnięte miejsca by wszyscy mieli w miare równe szanse. Nęcenie ruszyło o godzinie 9:20, a po 10 minutach rozpoczęły się 5 godzinne zmagania. Łowiliśmy na 1 wędkę zgodnie z nowym regulaminem. Ryba jak na tę porę roku dopisała, tylko kilku zawodników zakończyło zawody z zerowym wynikiem. Zawody wygrał Andrzej Kubat w wynikiem 7610 pkt (sektor A), drugi był Łukasz Grabowski z wynikiem 6465 pkt w sektorze B, a trzeci Andrzej Wojtala z wynikiem 2330 pkt - sektor C. Najlepszym z członków naszego Koła okazał się Jacek Sęk (5500 pkt. w sektorze B, 4 miejsce w zawodach). W tym roku byliśmy po prostu gościnni i podium oddaliśmy przyjezdnym happy. Po zakończeniu zawodów nastąpiła dekoracja oraz wręczenie nagród, zwycięzca otrzymał okazały kosz wędkarski. Należy nadmienić, że nikt nie odszedł z kwitkiem i każdy z uczestników zawodów otrzymał nagrodę. Serdeczne podziękowania dla sponsorów, bez was nie dali byśmy rady! Dziękujemy również obsadzie sędziowskiej, wiemy że o sędziów ostatnio trudno dlatego szczególnie doceniamy wasz wkład pracy i poświęcenie wolnego czasu. Na koniec dziękujemy zawodnikom i już teraz zapowiadamy III edycję zawodów w lipcu 2020 roku. Do zobaczenia!

Pełne wyniki => Tutaj
Maraton nocny 2019 - relacja
ZawodyAż 42 zawodników stawiło się w sobotę 28 czerwca na "końcu betonów" na corocznym spławikowo - gruntowym maratonie nocnym. Zawody zawsze cieszyły się dużą popularnością jednak tegoroczna frekwencja jest najwyższa od kilkunastu lat co oczywiście bardzo cieszy. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 19 i trwały do 8 następnego dnia co dało nam 13 godzin łowienia. Ryby w tym roku dopisały, 34 zawodników zakończyło zawody "na plusie". Najlepszy okazał się - nie po raz pierwszy z resztą - Szymon Grałek z wynikiem 12350 pkt, tuż za nim uplasował się Rafał Borowski (11670 pkt), a ostatnie miejsce na podium przypadło Wojciechowi Wilanowskiemu (9310 pkt). GRATULUJEMY! Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie i walkę do samego końca, a obsłudze sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Widzimy się już w najbliższą niedzielę na II otwartych gruntowych Mistrzostwach Tomaszowa Maz.

Pełne wyniki => Tutaj
SUKCES naszego zawodnika
ZawodyMamy znakomite wieści ze Spławikowych Mistrzostw Polski kadetów i juniorów rozgrywanych na Zbiorniku Słok w dniach 5-7 lipca 2019. Członek naszego Koła i naszej szkółki wędkarskiej kolega Konrad Koluszka zdobył tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii U15! Serdecznie gratulujemy!!!

Nasze Koło reprezentowali jeszcze Jakub Koluszka i Marcel Kaczmarek, którzy w kategorii U20 wywalczyli odpowiednio 29 i 54 miejsce.
SPONSORZY


LISTA SPONSORÓW

Robinson Europe
Shimano
Sensas Polska
Monster Fishing Polska
Centrum Wędkarske Wojciech Wilanowski
Pat-Fish Sklep wędkarski u Patryka
Okręg PZW Piotrków Tryb.
firma MEUS
Centrum FABRYKA
Venezia Caffe
Spinningowe Mistrzostwa Koła 2019 - relacja
ZawodyTegoroczne Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spinningowym po raz kolejny rozegrane zostały z łodzi na Zalewie Sulejowskim. 17 spinningistów stawiło się na zbiórce w niedzielę 23 czerwca w zatoce w miejscowości Tresta, wśród nich znajdował się 1 junior. Po sprawnym losowaniu punktualnie o godzinie 7 na zalew ruszyło kolejno 9 łódek. Treningi z ubiegłych dni nie napawały optymistycznie i znalazło to niestety odzwierciedlenie w wynikach. Tylko 5 osób złowiło łącznie 6 ryb w tym 5 szczupaków i 1 okonia. Najlepszy tym razem okazał się Janusz Przybył, który złowił 2 szczupaki i wywalczył tytuł Mistrza Koła, serdecznie gratulujemy! Najlepsza piątka zawodów przedstawiała się następująco:

1. Janusz Przybył - 2800 pkt
2. Rafał Henig - 1400 pkt
3. Stanisław Jabrzyk - 1000 pkt
4. Mirosław Saliński - 950 pkt
5. Tomasz Maciński - 120 pkt

Pełne wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
II otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodyWszystkich miłośników "drgającej szczytówki" zapraszamy na II otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz., które odbędą się w niedzielę 14 lipca "na betonach". Impreza ma charakter otwarty i przyjmujemy zapisy od wędkarzy ze wszystkich tomaszowskich i okolicznych kół. Zbiórka o godzinie 7:00, łowimy 5 godzin. Łowimy na jedną wędkę według nowego regulaminu zawodów feederowych. Organizator zapewnia 2 ciepłe posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu). Nagrody zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, gdyż zawody nasze wspiera liczne grono sponsorów. Ubiegłoroczna pierwsza edycja imprezy spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem, frekwencja dopisała i liczymy na podobną w tym roku happy

Zapisy prowadzimy do piątku 12 lipca w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Maraton nocny - zaproszenie
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło czyli "Maratonu nocnego". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 29 czerwca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 25 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 28.06 do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w zawodach!
Spinningowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Po raz kolejny wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne lub spalinowe, akumulatory oraz echosondy. Do łódek okręgowych można montować silniki o maksymalnej mocy 5KM. Spotykamy się na Treście, zbiórka w niedzielę 23 czerwca o godzinie 6:00. Wypływamy o 7:00 i łowimy 6-7 godzin (do ustalenia na odprawie). Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (14-18 lat) oraz senior.

Osoby zamierzające wędkować z własnych łódek proszone są o zgłaszanie tego faktu podczas zapisów!
Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby.

W związku z koniecznością rezerwacji łódek zapisy przyjmujemy tylko do środy 19.06 do godziny 18:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Strona 3 z 32 < 1 2 3 4 5 6 > >>
 
Unikalnych wizyt: 2126438
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013