Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2018Wrzesień 24 2018 00:32:50 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2018
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2018

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2018
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2018
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Wyniki zawodów 2018

Najbliższe zawody
Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Kotliny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Ranking i wyniki
OgłoszeniaPoniżej znajdują się zaległe wyniki Gruntowych Mistrzostw Koła:

Wyniki => Tutaj

Relacja oraz wyniki z Pucharu Prezesa pojawią się tuż po weekendzie natomiast dla niecierpliwych podaję pierwszą siódemkę rankingu, która ma jeszcze szanse na podium w klasyfikacji końcowej:

1. Grzegorz Grałek - 118 punktów
2. Dariusz Kubacki - 107 punktów
3. Tomasz Maciński - 106 punktów
4. Piotr Karaś - 100 punktów
5. Mateusz Kujda - 99 punktów
6. Marek Stachecki - 98 punktów
7. Koluszka Jakub - 92 punkty

Grzesiek zapowiedział, że w spinningu nie startuje więc rywalizacja na Pilicy zapowiada się imponująco happy
V Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, piątą już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 29 października (niedziela) na rzece Pilicy. Opłata cateringowa dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zbiórka o 7:00 na Utracie przy źródełku. Zawody cieszą się co roku wysoką frekwencją więc mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Zapisy przyjmujemy do piątku 27 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Kontakt dla chętnych spoza Tomaszowa Maz. - Wojtek Wilanowski 505-015-590.
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad Pilicą!
Ranking
OgłoszeniaW związku z notorycznym brakiem czasu administratora wyniki zawodów jak i ranking pojawiają się ostatnio z opóźnieniami za co najmocniej przepraszam. Ulegając jednak naciskom kolegi Grzegorza Grałka (z wiadomych powodów zresztą) musiałem znaleźć pół godziny i poniżej publikuję najlepszą szóstkę, która ma realne szanse na końcowe zwycięstwo happy

1. Grzegorz Grałek - 96 punktów
2. Piotr Karaś - 95 punktów
3. Tomasz Maciński - 92 punkty
4. Marek Stachecki - 89 punktów
5. Mateusz Kujda - 87 punktów
6. Dariusz Kubacki - 87 punktów

Jak widać jest bardzo ciasno, miejsca 1-6 dzieli zaledwie 9 punktów więc ostatnie dwie tegoroczne tury zawodów zapowiadają się imponująco! clap
Spinningowe Mistrzostwa Okręgu
Mamy Spinningowego Mistrza Okręgu!

W rozgrywanych w ostatnich dniach września trzech turach Spinningowych Mistrzostwach Okręgu najlepszy w kategorii junior okazał się Kuba Koluszka - członek naszego Koła i naszej szkółki wędkarskiej! Mimo, że w kategorii startowało tylko 5 zawodników Kuba nie pozostawił złudzeń kto jest najlepszy wygrywając wszystkie 3 tury i łowiąc 8 z 10 wszystkich ryb złowionych w zawodach! GRATULUJEMY!

Na koniec pragniemy nadmienić, że Kuba będzie reprezentował nasz Okręg w XXX Mistrzostwach Polski w dyscyplinie spinningowej, które odbędą się w w najbliższy weekend czyli w dniach 6-8.10.2017 na Zalewie Sulejowskim. Życzymy powodzenia!
Puchar Prezesa 2017 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 15 października spotykamy się na lubianym zbiorniku Kotliny by rozegrać przedostanie zawody w tym roku czyli Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym. Sześciu zawodników ma jeszcze realną szansę na zwycięstwo naszej corocznej klasyfikacji na najlepszego wędkarza - sportowca więc zapowiada się bardzo ciekawa walka! Zbiórka jak zwykle o 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 13 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zawody o VII Puchar Centrum Fabryka
ZawodyW imieniu kol. Wojtka Wilanowskiego zapraszamy na VII edycję zawodów wędkarskich o puchar Centrum Fabryka które odbędą się w niedzielę 1 października na "betonach". Impreza pojawia się w kalendarzu cyklicznie od wielu lat więc nikomu nie trzeba nawet wspominać, że jak zawsze możemy spodziewać się bardzo cennych nagród oraz dużej ilości startujących zawodników. Łowimy na grunt lub spławik, dwie wędki jednocześnie, maksymalna dopuszczalna długość wędki to 7 metrów. Zbiórka o godzinie 7:00 na "patelni", czas trwania zawodów 5 godzin. Wpisowe 80 PLN obejmuje dwa posiłki - zapisy jak zawsze w sklepie wędkarskim Wojtka Wilanowskiego, lub pod numerem telefonu 505-015-590.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Ranking i wyniki zawodów
OgłoszeniaPoniżej znajdują się wyniki oraz galeria ze Spławikowych Mistrzostw Tomaszowa Maz. które odbyły się w ubiegłą niedzielę na Drzewicy:

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj

Wkrótce zaktualizowany zostanie nasz ranking jednak dla niecierpliwych podaję pierwszą dziesiątkę:

1. Tomasz Maciński - 86 punktów
2. Piotr Karaś - 86 punktów
3. Grzegorz Grałek - 76 punktów
4. Marek Stachecki - 72 punkty
5. Dariusz Kubacki - 69 punktów
6. Mateusz Kujda - 68 punktów
7. Koluszka Jakub - 65 punktów
8. Brancewicz Bartosz - 49,5 punktu
9. Piotrowski Tomasz - 47 punktów
10. Chojnacki Piotr - 42 punkty
Gruntowe Mistrzostwa Koła - I tura
ZawodyWszystkich miłośników drgającej szczytówki zapraszamy serdecznie na gruntowe Mistrzostwa Koła, które po raz drugi z rzędu rozegrane zostaną w dwóch turach. Pierwsza odsłona zawodów już w niedzielę 6 sierpnia, zbiórka o 7:00 na "betonach" (patelnia). Czas trwania zawodów to 5 godzin. Przypominam, że łowimy według nowego regulaminu zawodów feederowych z jednym wyjątkiem. W celu uatrakcyjnienia zawodów dopuszczamy możliwość łowienia na dwie wędki:

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(pomijamy punkt 1 dotyczący Mistrzostw Polski w których startują również drużyny, na naszych zawodach startujemy indywidualnie)

UWAGA
II tura zawodów odbędzie się na tym samym łowisku w niedzielę 20 sierpnia. Zapisujemy się od razu na obie tury więc opłata cateringowa wynosi 30 PLN.

Zapisy na w/w zawody przyjmowane są:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Zawody o Puchar sklepu Wojtka Wilanowskiego
ZawodyMiło nam pionformować, że kolega Wojtek Wilanowski organizuje na Zalewie Sulejowskim kolejne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego. Zbiórka w niedzielę 30 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na dwie wędki metodą gruntową (sprężyna, picker, feeder). Czas trwania zawodów 5 godzin. Opłata startowa wynosi 60 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Świętego Antoniego 1. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Nagroda główna to ŁÓDŹ WĘDKARSKA!
Maraton nocny 2017 - relacja
29 zawodników stawiło się w sobotę 8 lipca na "końcu betonów" by rozegrać długo wyczekiwany "maraton nocny". Tradycyjnie tuż przed zbiórką mocno popadało ale na szczęści punktualnie o 17:00 po deszczu nie było śladu. Po sprawnym losowaniu zawodnicy rozeszli się na stanowiska by rozpocząć 12-godzinne zmagania. W pierwszych godzinach łowienia słychać było o pojedynczych większych lub mniejszych leszczach, niektórzy próbowali swoich sił szukając pod nogami płotki lub uklei jednak z mizernym skutkiem. Leszcze trafiały się także w nocy i wtedy już było wiadomo, że będą decydowały o wynikach zawodów. Spora część zawodników znacznie poprawiła swoje wyniki w ostatniej godzinie zawodów bo wtedy właśnie leszcze żerowały najlepiej. Około 9:40 po zważeniu ryb było już wszystko wiadomo. Zawody wygrał Robert Piechna z wynikiem 5390 pkt., drugi był Paweł Szczurtek z wynikiem 4030 pkt., a trzeci Darek Klimecki z wynikiem 3990 pkt. Serdecznie gratulujemy! Podsumowując zawody trzeba uznać za udane z punktu widzenia organizacyjnego oraz frekwencyjnego ale przede wszystkim z powodu niezłych wyników. W latach ubiegłych bywało różnie natomiast tym razem tylko 1 zawodnik zszedł na "zero" natomiast zdecydowana większość miała w siatce przyzwoite leszcze. Oby tak dalej!

Kolejce zawody organizowane przez Koło już w niedzielę 23 lipca, a będą to Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. na Drzewicy. Natomiast w najbliższą niedzielę widzimy się na "betonach" gdzie powalczymy o puchar sklepu naszego kolegi Tomka Karolczyka. Do zobaczenia nad wodą!

Wyniki => Tutaj
Zawody o Puchar sklepu FISH-TOM
ZawodyInformujemy, że kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim coroczne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę 16 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Czas trwania zawodów 4-5 godzin (do ustalenia na odprawie). Opłata startowa wynosi 50 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Serdecznie zapraszamy!
Strona 4 z 26 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1485150
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013