Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Lipiec 06 2020 05:21:51 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spinningowym (z łódek)

Zalew Sulejowski - Tresta
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Koła 2019 - relacja
W niedzielę 26 maja spotkaliśmy się na lubianym zbiorniku Drzewica by powalczyć o tytuł Spławikowego Mistrza Koła. Na zbiórce odhaczyło się 28 zawodników, a do wyłonienia były tytuły w aż 5 kategoriach wiekowych czyli U15, U20, U25, senior oraz 55+. Słoneczna pogoda napawała optymizmem jednak nie miało to odbicia w braniach, ponieważ ryby żerowały tego dnia stosunkowo słabo. Najlepszy wynik w zawodach należał do Michała Popiołka, który wywalczył tytuł Mistrza w kategorii senior z wagą 3600 punktów, niewiele gorzej poradził sobie Maciek Milczarek - zwycięzca kategorii U25 z wagą 3525 punktów. Szczegółowe wyniki wszystkich kategorii znajdują się w linku poniżej. Podsumowując statystykę należy dodać, że tylko połowa zawodników przekroczyła granicę 1000 punktów, a 1 osoba nie złowiła żadnej ryby.

Wyniki => Tutaj

Galeria znajduje się na naszym profilu FB => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu U15, U20 - wyniki
W dniu 11 maja na zbiorniku Kodrąb odbyła się trzecia i ostatnia tura zawodów spławikowych o tytuł Mistrza Okręgu w kategoriach wiekowych U15 oraz U20. W kategorii U15 całe podium jest nasze! Wygrał Konrad Koluszka, druga była Paola Buczyńska, a trzeci Nikodem Wójcik. W kategorii U20 drugie miejsce wywalczył Jakub Koluszka. Serdecznie gratulujemy, nasza szkółka działa jak widać bardzo prężnie! Poniżej przedstawiam wyniki reprezentantów naszego Koła:

Kadet U15
1 miejsce - Konrad Koluszka
2 miejsce - Paola Buczyńska
3 miejsce - Nikodem Wójcik
4 miejsce - Antoni Jędrzejewski
7 miejsce - Kacper Kszczot
8 miejsce - Łukasz Greficz
startowało 8 zawodników

Junior U20
2 miejsce - Jakub Koluszka
6 miejsce - Marcel Kaczmarek
startowało 8 zawodników

Wyniki U15 => Tutaj

Wyniki U20 => Tutaj

Galeria => Tutaj

Zdjęcia na stronie Okręgu => Tutaj
Wędkarski Dzisń Dziecka 2019
Wszystkich najmłodszych wędkarzy i wędkarki w wieku 5-14 lat zapraszamy na coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 2 czerwca na stawie na terenie parku Solidarności (Muszla). Zbiórka o godzinie 8:00, zapisy na miejscu, każdy uczestnik zobowiązany jest do przybycia w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Jak zawsze przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich oraz dla najlepszych dyplomy i upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu - wyniki
W dniu 5 maja na zbiorniku Kodrąb odbyła się trzecia i ostatnia tura zawodów okręgowych decydujących o tytułach mistrzowskich w spławku w kategoriach wiekowych senior oraz U25. W kategorii U25 na podium stanęli Bartosz Brancewicz (2 miejsce) oraz Maciej Milczarek (3 miejsce). W kategorii senior nie udało się nam niestety stanąć na podium, najlepszy z naszych - Patryk Perka - zajął 5 miejsce. Poniżej przedstawiam wyniki reprezentantów naszego Koła:

Młodzież U25
2 miejsce - Bartosz Brancewicz
3 miejsce - Maciej Milczarek
startowało 5 zawodników

kategoria senior
5 miejsce - Patryk Perka
12 miejsce - Piotr Karaś
15 miejsce - Tomasz Maciński
24 miejsce - Cezary Wieczorek
startowało 27 zawodników

Wyniki U25 => Tutaj

Wyniki senior => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 26 maja na zbiorniku Drzewica odbędą się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych senior, U15, U20, U25 oraz weteran 55+. Zbiórka jak zawsze o godzinie 8:00, opłata cateringowa wynosi 20 PLN (kategorie U15 oraz U20 zwolnione z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 24 maja do godziny 17:00 w stałych miejscach:

- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II).

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!
Gruntowe Mistrzostwa Koła - relacja
W niedzielę 28 kwietnia na betonach odbyły się Mistrzostwa naszego Koła w wędkarstwie gruntowym. Na zbiórce zameldowało się 46 zawodników, którzy zostali podzieleni na 2 sektory. Pogoda niestety nie dopisała, zgodnie z prognozami padało praktycznie przez całe zmagania. Z rybą było średnio, część zawodników połowiła ale było też dużo zer. Niespodzianki nie było i Mistrzem Koła został kolega Patryk Perka, który ze skrajnego stanowiska zdominował zawody z wynikiem 8615 punktów. Serdecznie gratulujemy! Poniżej wyniki najlepszej szóstki:

1. Perka Patryk - 8615
2. Kujda Mateusz - 5870
3. Płeska Wiktor - 4095
4. Grałek Grzegorz - 2690
5. Chojnacki Piotr - 3590
6. Maciński Tomasz - 1790

Pełne wyniki => Tutaj

Kolejne zawody organizowane przez Koło to również Mistrzostwa ale tym razem w wędkarstwie spławikowym. Widzimy się w niedzielę 26 maja na Drzewicy, komunikat pojawi się na dniach.
WAŻNE
WiadomościSpóźnialskim przypominamy, że termin opłaty składek członkowskich mija w dniu 30 kwietnia. Opłata po tym terminie wiąże się z koniecznością wpłaty wpisowego.
I tura gruntowych Mistrzostw Okręgu
ZawodyW niedzielę 7 kwietnia na betonach stawiło się 55 zawodników by powalczyć w I turze gruntowych Mistrzostw Okręgu. Koło nasze reprezentowane było przez 15 zawodników. Ryba współpracowała średnio, zgodnie z przewidywaniami do wyników z wczesnej wiosny brakowało bardzo dużo. Nasi poradzili sobie bardzo dobrze, szczególnie w sektorze B gdzie 3 najlepsze miejsca zajęli odpowiednio: Patryk Perka, Mateusz Kujda i Grzesiek Grałek. W sektorze A na 3 miejscu uplasował się Bartek Karczemski, a Szymon Grałek był 4 w sektorze C. II tura dopiero w czarwcu na Drzewicy ale już teraz trzymamy kciuki, bo szanse na miejsca na podium są bardzo realne. Poniżej link do szczegółowych wyników:

Wyniki => Tutaj
Gruntowe Mistrzostwa Koła 2019 - zaproszenie
ZawodyWszystkich miłośników drgającej szczytówki zapraszamy serdecznie na gruntowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się tradycyjnie za Zalewie Sulejowskim. Widzimy się w niedzielę 28 kwietnia na "betonach" (patelnia), zbiórka o 8:00. Czas trwania zawodów to 5 godzin. Przypominam, że łowimy według nowego regulaminu zawodów feederowych na jedną wędkę!

Regulamin zawodów feederowych => Tutaj
(najważniejsze zasady co do sprzętu i przynęt znajdują się w rozdziale 7)

Opłata cateringowa wynosi 20 PLN (młodzież do lat 18 zwolniona z opłaty).
Zapisy na w/w zawody przyjmowane są do piątku 26 kwietnia do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep wędkarski Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wiosenne zawody gruntowe - relacja
ZawodyZa nami otwarcie sezonu gruntowego na Zalewie Sulejowskim. Niemal 60 zawodników stawiło się w niedzielę 24.03 na betonach by powalczyć w tradycyjnych wiosennych zawodach gruntowych. Ryba współpracowała, pogoda dopisała, czego chcieć więcej. W tym roku zdecydowaliśmy się na sektory i patrząc po wynikach formuła jak najbardziej się sprawdziła chociaż na betonach równo nie będzie nigdy i odrobina szczęścia w losowaniu była tym razem konieczna jak zawsze. Szczęście szczęściem ale faworyci nie zawiedli i swoje sektory po prostu pewnie wygrali. Szczególnie Patryk Perka którego wynik 15225 punktów mimo dobrej miejscówki robi na prawdę duże wrażenie. Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że większość z nas nie wyciągnęła by z tej "dziurki" nawet dychy ;-). Serdecznie gratulujemy najlepszym, poniżej pierwsza dziesiątka zawodów:

1. Patryk Perka - 15225
2. Szymon Grałek - 6990
3. Piotr Klimek - 7845
4. Mateusz Perka - 5725
5. Wiktor Płeska - 7420
6. Tomasz Maciński - 5705
7. Krzysztof Owczarek - 6985
8. Mateusz Kujda - 5270
9. Grzegorz Grałek - 6390
10. Adrian Fijałkowski - 4535

Wyniki => Tutaj

Już wkrótce kolejne zmagania "na betonach". W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie I tura Gruntowych Mistrzostw Okręgu.
Wiosenne zawody gruntowe
ZawodyPo zimowej przerwie rozpoczynamy wreszcie długo wyczekiwany sezon wędkarski. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków "drgającej szczytówki" na wiosenne zawody gruntowe, które odbędą się na "betonach" w niedzielę 24 marca 2019 roku. Spotykamy się tradycyjnie na "patelni" o godzinie 8:00 i łowimy 5 godzin (na 2 wędki, metoda gruntowa). W latach ubiegłych dopisywała zarówno frekwencja jak i ryba, mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Opłata cateringowa wynosi 20 PLN (młodzież do lat 18 zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 22 marca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy wszystkich gruntowców do licznego udziału!
Strona 4 z 32 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 
Unikalnych wizyt: 2126537
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013