Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Grudzień 14 2019 12:07:57 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Otwarte zawody spinningowe

Zalew Sulejowski - Stara Wieś
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Zebranie sprawozdawcze za rok 2018
JournalInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2018 odbędzie się w dniu 27 stycznia 2019 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30) w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Maz. ul. Legionów 47. Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2018, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2019 rok oraz wolne wnioski i dyskusje. Serdecznie zapraszamy!
Nowy Rok
Boże Narodzenie
Krótkie podsumowanie sezonu 2018
JournalZakończył się sezon zawodów organizowanych przez Koło w 2018 roku. Z 12 zaplanowanych imprez odbyło się 11 - ze względu na brak lodu nie udało się przeprowadzić Podlodowych Mistrzostw Koła. Cieszy wysoka frekwencja bo w zawodach wzięło udział aż 93 zawodników z naszego Koła i nie jest to łączna liczba zawodników we wszystkich zawodach ale liczba osób, które wystartowały w minimum jednych z nich. Tylko 3 zawodników wystartowało we wszystkich imprezach. Jeśli chodzi o ranking bezkonkurencyjny okazał się Piotrek Karaś wygrywając z dużą przewagą. Drugi był Janek Przybył (pierwszy raz na podium), a trzeci Tomek Maciński. Gratulujemy! Poniżej przedstawiam najlepszą dziesiątkę naszego rankingu. Dziękujemy za wspólne zmagania i zapraszamy w przyszłym sezonie. Już teraz mogę powiedzieć, że kalendarz będzie równie napięty!

1. Karaś Piotr - 157
2. Przybył Janusz - 120
3. Maciński Tomasz - 116
4. Koluszka Jakub - 97
5. Kujda Mateusz - 96
6. Kubacki Dariusz - 92
7. Perka Patryk - 88
8. Grałek Szymon - 64
9. Borowski Rafał - 62
10. Klimecki Dariusz - 61
VI Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
ZawodyW niedzielę 11 listopada zakończyliśmy sezon zawodów organizowanych przez nasze Koło. Na "betonach" zameldowało się aż 36 spinningistów by wyłonić Spinningowego Mistrza Tomaszowa Maz. Eksperyment przeniesienia zawodów nad zalew udał się ponieważ ryba współpracowała z większością zawodników, tylko 1/3 z nich zakończyła zmagania na 0, co patrząc na poprzednie lata jest wynikiem doskonałym. Pierwsze miejsce wywalczył Robert Piechna (2600 punktów), drugie Michał Bodio (1720 punktów), a trzecie Piotr Chruściel (1600 punktów). Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do licznego udziału w zawodach w przyszłym roku. Jeśli pogoda pozwoli spotkamy się w styczniu lub lutym na lodzie. W najgorszym przypadku spotkamy się w marcu na betonach na tradycyjnych "Wiosennych Zawodach Gruntowych". Do zobaczenia nad wodą!
VI Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na kolejną, szóstą już edycję Otwartych Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się w dniu 11 listopada (niedziela). Tak jak pisałem wcześniej w tym roku eksperymentalnie łowimy na Zalewie Sulejowskim, a konkretnie na "betonach". Zbiórka na "patelni" o 7:00, czas trwania zawodów to 6 godzin. Opłata cateringowa dla startujących wynosi 50 PLN, organizator zapewnia ciepły posiłek oraz cenne nagrody rzeczowe. Zawody cieszą się co roku wysoką frekwencją więc mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Zapisy przyjmujemy do piątku 9 listopada do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Kontakt dla chętnych spoza Tomaszowa Maz. - Wojtek Wilanowski 505-015-590.
Zawody odbędą się na żywej rybie więc prosimy wszystkich o zabranie siatek do przechowywania ryb! Do zobaczenia nad wodą!
Puchar Prezesa - wyniki
ZawodyW słoneczny niedzielny poranek 7 października liczna grupa 28 zawodników stawiła się na Kotlinach by jak co roku powalczyć o Puchar Prezesa Koła numer 30 w wędkarstwie spławikowym. Po sprawnym losowaniu punktualnie o godzinie 11:00 rozpoczęły się zmagania po obydwu stronach zbiornika. Ryba brała znakomicie i wiadomo było, że do zwycięstwa trzeba będzie przekroczyć 10 kilogramów ryb. Niespodzianki nie było i zawody wygrał Patryk Perka, który wygrał w tym sezonie wszystkie zawody spławikowe organizowane przez Koło. Gratulujemy i prosimy o trochę fory w przyszłym sezonie happy Wynik Patryka to 10905 punktów zbudowany głównie na płotce. Drugie miejsce zajął Marcin Stańczyk z wynikiem 9425 punktów, a trzecie nasz stały gość z Koła numer 6 - Mariusz Wójciak z wynikiem 7655 punktów. Serdecznie gratulujemy! Pełne wyniki podam jutro, natomiast już dziś po szybkich wyliczeniach podaję najlepszą szóstkę naszego rankingu:

1. Karaś Piotr - 131
2. Maciński Tomasz - 104
3. Przybył Janusz - 96
4. Kubacki Dariusz - 92
5. Koluszka Jakub - 84
6. Kujda Mateusz - 64
7. Chojnacki Piotr - 46
8. Borowski Rafał - 46
9. Grałek Szymon - 42
10. Klimecki Dariusz - 42

Pierwsze miejsce jest niemal rozstrzygnięte jednak doszły nam dodatkowe zawody i walka o pozostałe miejsca na podium zapowiada się bardzo ciekawie. Być może w niedzielę coś już nam się wyjaśni, do zobaczenia na "betonach"

Wycieczka na dorsze
W związku z małą ilością chętnych wycieczka na dorsze zostaje odwołana. Jest jeszcze opcja wyjazdu mniejszą grupą w listopadzie, szczegóły wkrótce.
Zmiany w terminarzu oraz nowe zawody
ZawodyInformujemy, że zawody tradycyjnie kończące sezon czyli Otwarte zawody spinningowe zostają przeniesione na dzień 11 listopada. Dodatkowo zmianie ulega łowisko, po słabych w ostatnich latach wynikach na Pilicy postanowiliśmy przenieść się na Zalew Sulejowski na "betony". Miejmy nadzieję, że eksperyment się uda i ryby dopiszą, jeśli tak nie będzie w przyszłym sezonie wrócimy na rzekę. Komunikat organizacyjny już wkrótce.

W związku ze zwolnionym terminem w dniu 21 października postanowiliśmy zorganizować dodatkowe zawody o Gruntowy Puchar Jesieni. Spotykamy się na "końcu betonów" o godzinie 8:00 i łowimy tym razem 4 godziny. Zwykle na gruncie łowimy 5 godzin ale to już koniec października, z pogodą może być różnie więc nie ma sensu się forsować. Kto ma wygrać i tak wygra happy Metoda tylko i wyłącznie gruntowa na 2 wędki. Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby.

Zapisy przyjmujemy do piątku 19 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia nad wodą!
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 7 października spotykamy się na lubianym zbiorniku Kotliny by rozegrać przedostanie zawody w tym roku czyli Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym. Zbiórka jak zwykle o godzinie 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny. Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 5 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia na Kotlinach!
Wyjazd na dorsze
Miło nam poinformować, że w dniach 13-14 października planowana jest wycieczka wędkarska na dorsze dla członków naszego Koła.

- wyjazd w sobotę wieczorem 13.10.2018 autokarem opłaconym przez Koło
- uczestnik opłaca jedynie łowienie na kutrze (około 170 PLN w zależności od ilości chętnych)
- wypływamy prawdopodobnie z Władysławowa (do ustalenia)
- wypływamy w niedzielę rano, bezpośrednio po zejściu z kutra wyjeżdżamy w drogę powrotną, planowany przyjazd do Tomaszowa Maz. to niedziela około północy
- zapisy prowadzimy do końca września
- w momencie zapisu uczestnik dokonuje wpłaty 170 PLN za kuter, jeśli będzie taniej nadpłata zostanie zwrócona w dniu wyjazdu.
- podczas zapisów prosimy podawać swoje numery telefonu

Jeśli któryś z kolegów posiada sprawdzone kutry bardzo proszę o kontakt, przewidujemy wynajęcie dwóch jednostek na maksymalnie 40 osób

Zapisy przyjmujemy jak zwykle w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

Serdecznie zapraszamy!
Strona 4 z 30 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1923132
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013