Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2019Lipiec 24 2019 07:07:28 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2019
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2017 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2019

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2019
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2019
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wycieczka na dorsze
W związku z małą ilością chętnych wycieczka na dorsze zostaje odwołana. Jest jeszcze opcja wyjazdu mniejszą grupą w listopadzie, szczegóły wkrótce.
Zmiany w terminarzu oraz nowe zawody
ZawodyInformujemy, że zawody tradycyjnie kończące sezon czyli Otwarte zawody spinningowe zostają przeniesione na dzień 11 listopada. Dodatkowo zmianie ulega łowisko, po słabych w ostatnich latach wynikach na Pilicy postanowiliśmy przenieść się na Zalew Sulejowski na "betony". Miejmy nadzieję, że eksperyment się uda i ryby dopiszą, jeśli tak nie będzie w przyszłym sezonie wrócimy na rzekę. Komunikat organizacyjny już wkrótce.

W związku ze zwolnionym terminem w dniu 21 października postanowiliśmy zorganizować dodatkowe zawody o Gruntowy Puchar Jesieni. Spotykamy się na "końcu betonów" o godzinie 8:00 i łowimy tym razem 4 godziny. Zwykle na gruncie łowimy 5 godzin ale to już koniec października, z pogodą może być różnie więc nie ma sensu się forsować. Kto ma wygrać i tak wygra happy Metoda tylko i wyłącznie gruntowa na 2 wędki. Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby.

Zapisy przyjmujemy do piątku 19 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia nad wodą!
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 7 października spotykamy się na lubianym zbiorniku Kotliny by rozegrać przedostanie zawody w tym roku czyli Puchar Prezesa Koła nr 30 w wędkarstwie spławikowym. Zbiórka jak zwykle o godzinie 8:00, czas trwania zawodów 4 godziny. Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 5 października do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia na Kotlinach!
Wyjazd na dorsze
Miło nam poinformować, że w dniach 13-14 października planowana jest wycieczka wędkarska na dorsze dla członków naszego Koła.

- wyjazd w sobotę wieczorem 13.10.2018 autokarem opłaconym przez Koło
- uczestnik opłaca jedynie łowienie na kutrze (około 170 PLN w zależności od ilości chętnych)
- wypływamy prawdopodobnie z Władysławowa (do ustalenia)
- wypływamy w niedzielę rano, bezpośrednio po zejściu z kutra wyjeżdżamy w drogę powrotną, planowany przyjazd do Tomaszowa Maz. to niedziela około północy
- zapisy prowadzimy do końca września
- w momencie zapisu uczestnik dokonuje wpłaty 170 PLN za kuter, jeśli będzie taniej nadpłata zostanie zwrócona w dniu wyjazdu.
- podczas zapisów prosimy podawać swoje numery telefonu

Jeśli któryś z kolegów posiada sprawdzone kutry bardzo proszę o kontakt, przewidujemy wynajęcie dwóch jednostek na maksymalnie 40 osób

Zapisy przyjmujemy jak zwykle w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

Serdecznie zapraszamy!
Ranking 2018
OgłoszeniaPoniżej znajduje się długo wyczekiwany ranking za 2018 rok. Na razie publikuję najlepszą dziesiątkę, pełny ranking pojawi się na dniach.

1. Karaś Piotr - 115
2. Maciński Tomasz - 89
3. Przybył Janusz - 85
4. Kubacki Dariusz - 73
5. Koluszka Jakub - 67
6. Kujda Mateusz - 64
7. Borowski Rafał - 46
8. Grałek Szymon - 42
9. Wilanowski Wojciech - 41
10. Klimecki Dariusz - 40

Jak widać Piotrek Karaś zapewnił sobie taką przewagę, że już na Kotlinach może świętować zwycięstwo w naszym rankingu. Ale to dopiero w październiku, wcześniej spotkamy się "na betonach" na zawodach komercyjnych. Szczegóły już w poniedziałek na stronie.
I otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
Niedziela 15 lipca to dzień kiedy odbyły się pierwsze zawody o tytuł gruntowego Mistrza Tomaszowa Mazowieckiego. Otwarta formuła zawodów oraz duża ilość sponsorów i związanych z tym cennych naród sprawiły, że "na betonach" stawiła się czołówka tomaszowskiego (i nie tylko) feedera w ilości 72 zawodników. Spotkaliśmy się o 7:00, a po sprawnym komputerowym losowaniu, ciepłym posiłku przyszedł czas na deser czyli olbrzymią ilość pysznych ciast przygotowanych przez naszego kolegę Józefa Liwińskiego, któremu w tym miejscu składamy serdeczne podziękowania. Z pełnymi żołądkami udaliśmy się na stanowiska by o godzinie 9:00 rozpocząć pięciogodzinne zmagania z rybą. Niestety jak na duże zawody przystało leszcze nie wskakiwały same do siatki i trzeba było sporo umiejętności oraz nieco szczęścia w losowaniu by się do nich dobrać. Najlepiej zrobił to Mariusz Milczarek, który z wynikiem 4270 punktów został pierwszym Mistrzem Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie gruntowym. Tym samym zgarnął nagrodę główną czyli kosz SENSAS Silver d36 o wartości około 3000 PLN. Kolejne miejsca na podium zajęli już zawodnicy z naszego Koła czyli Piotrek Karaś (2400 punktów) i Szymon Grałek (2065 punktów). Wszystkim serdecznie gratulujemy! Serdeczne podziękowania dla Okręgu PZW Piotrków Tryb. za pomoc w organizacji zawodów. Trzeba nadmienić, że swoją obecnością przez cały czas trwania zawodów zaszczycił nas prezes Maciej Wojtecki, który osobiście wręczył puchary dla najlepszych. Na koniec składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów, a w szczególności dla kolegi Sławomira Pszczoły z firmy Robinson Europe, która była głównym sponsorem naszych zawodów. Poniżej znajduje się pełna lista sponsorów, jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy.

ROBINSON Europe - sponsor główny
SENSAS Polska
firma MEUS
Centrum FABRYKA
Zakład Piekarniczy Józef Liwiński
CENTRUM WĘDKARSKIE Wojciech Wilanowski
FH MACIŃSKI Tomasz Maciński
Mariusz Kaczmarek
MAVER Polska

Na zakończenie już teraz możemy obiecać, że widzimy się o podobnej porze i na tym samym łowisku za rok, by przeprowadzić kolejną edycję zawodów! Do zobaczenia!

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2018
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w zawodach! Zbiórka w niedzielę 22.07 o godzinie 8:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 20 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Spinningowe i spławikowe Mistrzostwa Koła - wyniki
18 zapalonych spinningistów spotkało się 1 lipca w zatoce na Treście by wyłonić tytuł Mistrza Koła w kategoriach senior oraz junior. Zawody te od kilku lat rozgrywane są z łódek i nie inaczej było tym razem. Po szybkim losowaniu tuż po godzinie 7:00 zawodnicy rozpłynęli się po Zalewie Sulejowskim w poszukiwaniu drapieżników. Niestety tych było jak na lekarstwo i trzeba było się napracować by nie zaliczyć "zera". Jedyną rybą widniejącą tego dnia w kartach startowych było okoń, a najlepiej poradził sobie z nimi Wojtek Wilanowski łowiąc 8 sztuk i wygrywając zawody z wynikiem 1480 punktów. Drugi był Darek Bożęcki (3 okonie, 490 punktów), a trzeci Mirek Saliński (2 okonie, 480 punktów). W kategorii junior wygrał Kuba Koluszka, nie miał konkurencji i do Mistrzowskiego tytułu potrzebował jednej ryby. Wykorzystał to bezwzględnie łowiąc okonia na 130 punktów. Łącznie 12 zawodników złowiło 22 okonie, 6 zawodników zakończyło zawody bez ryby.

Wyniki => Tutaj


Winien jestem jeszcze krótką relację ze Spławikowych Mistrzostw Koła rozstrzygniętych na Kotlinach w dniu 31 maja. Wyniki znajdują się na stronie od dłuższego czasu jednak pragnę nadmienić, że bezkonkurencyjny okazał się Patryk Perka wygrywając obie tury z doskonałą wagą ryb wynoszącą 22000g. Drugi był Tomek Maciński (dwa razy drugie miejsce, 4 punkty sektorowe i 12540g), a trzeci Piotrek Karaś (7 punktów sektorowych i 11480g). Tuż za podium uplasował się Darek Kubacki przegrywając z Piotrkiem jedynie wagą ryb (7 punktów sektorowych i 10125g). Serdecznie gratulujemy doskonałych wyników, trzeba przyznać, że w tym roku ryba dopisała i szczególnie na Kotlinach zawodnicy którzy dojechali nie mają czego żałować.

Wyniki => Tutaj

Galeria => Tutaj
I otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodyWszystkich miłośników "drgającej szczytówki" zapraszamy na I otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz., które odbędą się w niedzielę 15 lipca "na betonach". Impreza ma charakter otwarty i przyjmujemy zapisy od wędkarzy ze wszystkich tomaszowskich i okolicznych kół. Zbiórka o godzinie 7:00. Organizator zapewnia 2 ciepłe posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu). Nagrody zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, gdyż zawody nasze wspiera liczne grono sponsorów.

Nagroda główna: wysokiej klasy kosz wędkarski SENSAS na nogach d36


Lista sponsorów ciągle rośnie, a na dzień dzisiejszy są to:

SENSAS Polska
MAVER Polska
Robinson Europe
firma MEUS
Centrum FABRYKA
Zakład Piekarniczy Józef Liwiński
Sklep Wędkarski Wojciech Wilanowski
FH MACIŃSKI Tomasz Maciński
Mariusz Kaczmarek

Zapisy prowadzimy do piątku 13 lipca w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Maraton nocny 2018
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło czyli "Maratonu nocnego". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 7 lipca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 6 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w zawodach!
Gruntowe Mistrzostwa Okręgu - wyniki
Nasi gruntowcy nie raz potwierdzali, że należą do czołówki jednak tegoroczne Gruntowe Mistrzostwa Okręgu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Po dominacji w I turze na "betonach" nie inaczej było 3 czerwca na Drzewicy. Szymon i Grzesiek wygrali swoje sektory, a w generalce obstawiliśmy miejsca 1-4:

1. Szymon Grałek - 2 punkty
2. Grzegorz Grałek - 4 punkty
3. Piotr Karaś - 6 punktów
4. Wojciech Makowski - 6 punktów

Klan Grałków będzie więc nas reprezentował na Mistrzostwach Polski i choć to temat dość odległy już teraz życzymy powodzenia! Na koniec składamy serdeczne gratulacje dla całej czwórki chłopaków, Koło numer 30 rządzi!

Wyniki => Tutaj
Strona 4 z 29 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1752166
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013