Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Sierpień 07 2020 00:15:30 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spinningowym (z łódek)

Zalew Sulejowski - Tresta
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2020 - zaproszenie
ZawodyW niedzielę 26 lipca na zbiorniku Drzewica odbędą się kolejne Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w zawodach! Zbiórka w niedzielę 26.07 o godzinie 7:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Zawody są otwarte i przyjmujemy zapisy zawodników z innych Kół. Młodzież do lat 18 zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 24 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Do zobaczenia nad wodą!

W związku z aktualną sytuacją związaną z koronawirusem COVID 19 organizator wprowadza obowiązek noszenia maseczek ochronnych na odprawie przed zawodami oraz podczas uroczystości zamknięcia zawodów.
III otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz.
ZawodyWszystkich miłośników "drgającej szczytówki" zapraszamy na III otwarte gruntowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz., które odbędą się w niedzielę 12 lipca "na betonach". Impreza ma charakter otwarty i przyjmujemy zapisy od wędkarzy ze wszystkich kół PZW. Zbiórka o godzinie 7:00. Organizator zapewnia 2 ciepłe posiłki (przed zawodami i po ich zakończeniu). Nagrody zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, gdyż zawody nasze wspiera liczne grono sponsorów.

Zapisy prowadzimy do piątku 10 lipca w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

W związku z aktualną sytuacją związaną z koronawirusem COVID 19 organizator wprowadza obowiązek noszenia maseczek ochronnych na odprawie przed zawodami oraz podczas uroczystości zamknięcia zawodów.
Silnik spalinowy
OgłoszeniaZ przyjemnością informujemy, że Koło nabyło do dyspozycji członków nowy silnik spalinowy Suzuki o mocy 5 KM.

Silnik znajduje się w sklepie kolegi Wojtka Wilanowskiego, szczegółowe informacje pod numerem 505015590.
Maraton nocny - zaproszenie
ZawodyPrzed nami pierwsze i jakże długo wyczekiwane zawody gruntowe "Maraton nocny", które każdego roku gromadzą dużą liczbę zawodników. Wszystkich miłośników nocnych połowów z naszego Koła zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 27 czerwca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 25 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 26.06 do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy do licznego udziału w zawodach!
Spinningowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodyPo długiej przerwie startujemy wreszcie z organizacją zawodów wędkarskich!

Serdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Po raz kolejny wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne lub spalinowe, akumulatory oraz echosondy. Do łódek okręgowych można montować silniki o maksymalnej mocy 5KM. Spotykamy się na Treście, zbiórka w niedzielę 14 czerwca o godzinie 6:00. Wypływamy o 7:00 i łowimy 6-7 godzin (do ustalenia na odprawie). Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (16-18 lat) oraz senior.

Osoby zamierzające wędkować z własnych łódek proszone są o zgłaszanie tego faktu podczas zapisów!
Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby.

W związku z koniecznością rezerwacji łódek zapisy przyjmujemy tylko do środy 10.06 do godziny 18:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Połów z łódek
WiadomościInformujemy, że Zarząd Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim zezwolił w 2020 roku na prowadzenie połowów ryb z jednostek pływających od dnia 31 maja (niedziela). Pozostałe warunki połowów określone w wydanym zezwoleniu uprawnionego do rybactwa nie ulegają zmianie.
Informacja
WiadomościInformujemy, że w siedzibie Koła dostępne są zezwolenia na Okręgi:
- Skierniewice
- Sieradz
- Częstochowa
- Kielce
- Radom
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Tymczasem życzymy udanych połowów i szybkiego powrotu do normalności happy
Życzenia
Uwaga wędkarze. Komunikat.
WiadomościOd 1 kwietnia br. Rząd Polski wprowadził kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od tego dnia do odwołania m.in. każda osoba do 18 roku życia z domu może wyjść tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, plaże, hotele i miejsca noclegowe będą zamknięte. Czyli ograniczenia dotyczą korzystania m.in z terenów zielonych pełniących funkcje publiczne.

Żeby opanować rozprzestrzenianie się wirusa w Polsce, Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego prosi o powstrzymanie się od uprawiania wędkarstwa.

Okręgi Polskiego Związku Wędkarskiego wywiązując się ze zobowiązań w stosunku do Skarbu Państwa przeprowadzają zarybienia, a Społeczna Straż Wędkarska prowadzi działania ochronne.

Większość Polaków stosuje się do wydawanych zaleceń, jednak wciąż zdarzają się sytuacje, które narażają nas wszystkich na ryzyko zarażenia. Przykłady z innych krajów pokazują, że kluczem do ograniczenia zakażeń jest maksymalne ograniczenie kontaktów i pozostanie w domach.

Za wszelką cenę musimy zahamować tempo, w jakim dochodzi do dalszej transmisji wirusa.

Apelujemy o przestrzeganie przepisów wydawanych przez organa administracji państwowej i samorządowej.

Bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad!

Prezes Zarządu Głównego
Teodor Rudnik
Nowe zasady opłacania składek
WiadomościZ uwagi na ogłoszony stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 i wynikające z tego ograniczenia oraz wydanymi zaleceniami władz naczelnych Związku, PZW Okręg w Piotrkowie Trybunalskim postanowił o umożliwieniu wnoszenia obowiązujących na 2020 r. składek członkowskich poprzez przelew na konto bankowe właściwego koła PZW. Możliwość opłacenia składek członkowskich na 2020 r. poprzez przelew dotyczy wyłącznie składek pełnych oraz wyłącznie osób, które w 2019 r. były członkami Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim. Poniżej numer konta:

Koło Miejskie PZW nr 30
98 1240 3145 1111 0000 2786 0386


W tytule przelewu należy wpisać:

Składki na 2020 r., imię i nazwisko, karta wędkarska nr …., Koło PZW nr 30

Członkowie zwyczajni Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim wnoszą roczną pełną składkę członkowską w łącznej wysokości 220,-zł. Łączna składka członkowska jest sumą składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w wysokości 100,- zł oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 120,- zł.

Członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: odznaczeni srebrną lub złotą odznaką PZW, młodzież szkolna i studenci w wieku 16 – 24 lat oraz członkowie PZW w wieku: kobiety 60 lat, mężczyźni 65 lat (pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat), wnoszą roczną pełną ulgową składkę członkowską w łącznej wysokości 122,-zł. Łączna składka członkowska jest sumą składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w wysokości 50,- zł oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 72,- zł.

Członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami oraz młodzież do lat 16, wnoszą roczną pełną ulgową składkę członkowską w łącznej wysokości 43,-zł. Łączna składka członkowska jest sumą składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w wysokości 25,- zł oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 18,- zł.

Osoba, która dokonała opłaty składek przelewem na konto bankowe koła PZW, zobowiązana jest do wydrukowania i wypełnienia stosownego zezwolenia terminowego (druk zezwolenia znajduje się w załączniku poniżej) oraz zobowiązana jest do posiadania przy sobie w czasie połowów potwierdzenia uiszczenia obowiązujących składek na 2020 r. w formie papierowej oraz karty wędkarskiej i legitymacji członkowskiej PZW.

Zezwolenia terminowe na amatorski połów ryb posiadają określoną datę ważności do dnia 30.06.2020 r. W związku z powyższym członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zdecydowali się na opłacenie składek przelewem, zobowiązani są do zgłoszenia się w dogodnym terminie do skarbnika macierzystego koła PZW, w celu: zdania zezwolenia za 2019 r. i wydrukowanego zezwolenia terminowego na 2020 r, pobrania właściwego zezwolenia na 2020 r., dokonania wklejenia do legitymacji członkowskiej PZW znaków składek na 2020 r. oraz dopełnienia innych wymaganych obowiązków wynikających z przynależności do danego koła PZW.

Druk zezwolenia terminowego => Tutaj

Informacja z Okręgu PZW Piotrków Tryb.
WiadomościW związku z zagrożeniem koronowirusem Covid-19 na podstawie wytycznych Rządu RP i Zarządu Głównego PZW w sprawie imprez i zawodów sportowych, z uwagi na bezpieczeństwo zawodników, sędziów, organizatorów planowane zawody wędkarskie w terminarzach: Okręgu, Kół, Klubów zawiesza się do odwołania. Jednocześnie cofa się wszystkie wydane wcześniej rezerwację łowisk w najbliższych terminach. Informujemy również że imprezy wędkarskie zaplanowane przez ZG PZW zostaną przełożone na inne terminy.
Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 2159801
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013