Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2017Lipiec 21 2017 14:40:28 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2017
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2014 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2017

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2017
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2017r.
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2017
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Wyników zawodów z 2017r.

Najbliższe zawody
Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w wędkarstwie spławikowym

Zbiornik Drzewica
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Maraton nocny 2017 - relacja
29 zawodników stawiło się w sobotę 8 lipca na "końcu betonów" by rozegrać długo wyczekiwany "maraton nocny". Tradycyjnie tuż przed zbiórką mocno popadało ale na szczęści punktualnie o 17:00 po deszczu nie było śladu. Po sprawnym losowaniu zawodnicy rozeszli się na stanowiska by rozpocząć 12-godzinne zmagania. W pierwszych godzinach łowienia słychać było o pojedynczych większych lub mniejszych leszczach, niektórzy próbowali swoich sił szukając pod nogami płotki lub uklei jednak z mizernym skutkiem. Leszcze trafiały się także w nocy i wtedy już było wiadomo, że będą decydowały o wynikach zawodów. Spora część zawodników znacznie poprawiła swoje wyniki w ostatniej godzinie zawodów bo wtedy właśnie leszcze żerowały najlepiej. Około 9:40 po zważeniu ryb było już wszystko wiadomo. Zawody wygrał Robert Piechna z wynikiem 5390 pkt., drugi był Paweł Szczurtek z wynikiem 4030 pkt., a trzeci Darek Klimecki z wynikiem 3990 pkt. Serdecznie gratulujemy! Podsumowując zawody trzeba uznać za udane z punktu widzenia organizacyjnego oraz frekwencyjnego ale przede wszystkim z powodu niezłych wyników. W latach ubiegłych bywało różnie natomiast tym razem tylko 1 zawodnik zszedł na "zero" natomiast zdecydowana większość miała w siatce przyzwoite leszcze. Oby tak dalej!

Kolejce zawody organizowane przez Koło już w niedzielę 23 lipca, a będą to Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. na Drzewicy. Natomiast w najbliższą niedzielę widzimy się na "betonach" gdzie powalczymy o puchar sklepu naszego kolegi Tomka Karolczyka. Do zobaczenia nad wodą!

Wyniki => Tutaj
Zawody o Puchar sklepu FISH-TOM
ZawodyInformujemy, że kolega Tomek Karolczyk organizuje na Zalewie Sulejowskim coroczne zawody wędkarskie o puchar swojego sklepu wędkarskiego FISH-TOM. Zbiórka w niedzielę 16 lipca o godzinie 6:00 na betonach (patelnia), łowimy na grunt lub spławik wędkami o maksymalnej długości 7m. Czas trwania zawodów 4-5 godzin (do ustalenia na odprawie). Opłata startowa wynosi 50 PLN, zapisy w sklepie przy ulicy Piekarskiej. Organizator przewiduje ciepły posiłek dla wszystkich startujących oraz cenne nagrody rzeczowe dla najlepszych. Serdecznie zapraszamy!
Spławikowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. 2017
ZawodyLipiec to miesiąc w którym od wielu lat organizujemy na Drzewicy Otwarte Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków tej najbardziej prestiżowej dyscypliny wędkarskiej do licznego udziału w zawodach! Zbiórka w niedzielę 23.07 o jednak ze względu na pogodę postanowiliśmy spotkać się godzinę wcześniej niż zwykle czyli o 7:00. Zawody zostaną rozegrane w jednej kategorii wiekowej (open) i będą trwały 4 godziny (I tura). Młodzież zwolniona jak zawsze z opłaty cateringowej, pozostali 15 PLN od osoby. Zapisy przyjmujemy do piątku 21 lipca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Maraton Nocny 2017
ZawodyPrzed nami kolejna edycja jednych z najpopularniejszych zawodów organizowanych przez nasze Koło czyli "Maratonu nocnego". Wszystkich miłośników nocnych połowów zapraszamy serdecznie na "koniec betonów", zbiórka w sobotę 8 lipca o godzinie 17:00. Łowimy jak zwykle z gruntu lub na spławik, na dwie wędki jednocześnie. Zawody będą trwały 14 godzin (18:00-8:00). Młodzież tradycyjnie zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 20 PLN od osoby (zapewniamy dwa posiłki - wieczorem i rano). Zapisy przyjmujemy do piątku 7 lipca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w zawodach!
Spinningowe Mistrzostwa Koła
ZawodyInformujemy, że ze względu na niską frekwencję Spinningowe Mistrzostwa Koła, które miały odbyć się w najbliższą sobotę oraz niedzielę zostają odwołane. Wkrótce podany nowy termin zawodów ale będą to już na pewno zawody I turowe rozgrywane w niedzielę.
Spławikowe Mistrzostwa Okręgu 2017
W miniony weekend na Słoku odbyły się ostatnie zawody okręgowe decydujące o tytułach mistrzowskich w spławku w czterech kategoriach wiekowych. Trzeba przyznać, że nasi zawodnicy spisali się świetnie dominując dwie kategorie oraz dobrze zaznaczając swoją obecność w kategoriach pozostałych. Poniżej przedstawiam wyniki najlepszych reprezentantów naszego Koła:

Kadet U15
1 miejsce - Konrad Koluszka
2 miejsce - Marcel Kaczmarek
startowało 6 zawodników

Junior U20
4 miejsce - Jakub Koluszka
startowało 8 zawodników

Młodzież U25
1 miejsce - Mateusz Kujda
2 miejsce - Bartosz Branewicz
startowało 7 zawodnikówkategoria senior
3 miejsce - Piotr Karaś
8 miejsce - Tomasz Maciński
9 miejsce - Michał Popiołek
11 miejsce - Michał Nolbrzak
startowało 27 zawodników

Gratulujemy doskonałych wyników, a najlepszym życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!

Galeria => Tutaj
Spinningowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie
ZawodySerdecznie zapraszamy wszystkich spinningistów na Mistrzostwa Koła, które rozegrane zostaną na Zalewie Sulejowskim. Czwarty rok z rzędu wędkować będziemy ze środków pływających - łódki, wiosła i kapoki zapewnia organizator. Opcjonalnie możemy zabrać własne silniki elektryczne lub spalinowe, akumulatory oraz echosondy. Do łódek okręgowych można montować silniki o maksymalnej mocy 5KM. Spotykamy się podobnie jak rok temu na Treście jednak w tym roku rozgrywamy dwie tury zawodów (sobota i niedziela 17-18 czerwca). Zbiórka o godzinie 6:00 zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Wypływamy o 7:00 i łowimy 6-7 godzin (do ustalenia na odprawie). Zawody zostaną rozegrane w kategoriach wiekowych junior (16-18 lat) oraz senior. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mając nadzieję na obfite połowy!

Młodzież zwolniona z opłaty cateringowej, pozostali 30 PLN od osoby.
W związku z koniecznością rezerwacji łódek zapisy przyjmujemy tylko do środy 14.06 do godziny 18:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
Aktualizacja rankingu
Po trzech rozegranych przez Koło zawodach klasyfikacja przedstawia się następująco:

Ranking => Tutaj

Na górze zmieniła się minimalnie kolejność ale nadal jest bardzo ciasno :-)
Nowe terminy zawodów gruntowych
JournalUWAGA

Mamy dwie zmiany w terminarzu zawodów:

Mistrzostwa Koła w wędkarstwie gruntowym (I tura) planowane wstępnie na 03.06 odbędą się 06.08 (łowisko bez zmian czyli Zalew Sulejowski - Stara Wieś).

Feederowe Mistrzostwa Okręgu (II tura) planowane wstępnie na 11.06 odbędą się 15.08 (łowisko bez zmian czyli Zbiornik Drzewica).

Przepraszamy za utrudnienia związane z w/w zmianami.
Wędkarski Dzień Dziecka 2017
Wszystkich najmłodszych wędkarzy i wędkarki w wieku 5-14 lat zapraszamy na coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w niedzielę 28 maja na stawie na terenie parku Solidarności (Muszla). Zbiórka o godzinie 8:00, zapisy na miejscu, każdy uczestnik zobowiązany jest do przybycia w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Jak zawsze przewidujemy słodki poczęstunek dla wszystkich oraz dla najlepszych dyplomy i upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Serdecznie zapraszamy!
Wyjazd na dorsze - nowy termin
Nowy termin wyjazdu na dorsze to 10-11 czerwca 2017

Autokar zostanie podstawiony w sobotę 10 czerwca około godziny 19:00 na parkingu przy Klubie Sportowym LECHIA przy ulicy Nowowiejskiej (obok boiska za Lidlem). Wyjeżdżamy o 19:30. Następnie udajemy się w kierunku Łodzi (zbiórka pod OBI na Widzewie około 20:15), po drodze zabieramy chłopaków z Łaznowskiej Woli (około 20:00). Łowimy w niedzielę od rana i bezpośrednio po zejściu z kutrów wracamy do Tomaszowa (planowana godzina powrotu to 23:00).

Prosimy o przekazywanie wiadomości kolegom którzy nie mają dostępu do internetu!

Jeśli komuś nie odpowiada nowy termin istnieje możliwość rezygnacji i zwrotu pieniędzy jednak maksymalnie do 20 maja, chcemy mieć czas na zapisanie nowych osób na zastępstwo.
Strona 1 z 22 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 1158517
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013