Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Kwiecień 05 2020 00:12:36 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Wszystkie zawody do 30.04.2020 odwołane

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Uwaga wędkarze. Komunikat.
WiadomościOd 1 kwietnia br. Rząd Polski wprowadził kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od tego dnia do odwołania m.in. każda osoba do 18 roku życia z domu może wyjść tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary, plaże, hotele i miejsca noclegowe będą zamknięte. Czyli ograniczenia dotyczą korzystania m.in z terenów zielonych pełniących funkcje publiczne.

Żeby opanować rozprzestrzenianie się wirusa w Polsce, Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego prosi o powstrzymanie się od uprawiania wędkarstwa.

Okręgi Polskiego Związku Wędkarskiego wywiązując się ze zobowiązań w stosunku do Skarbu Państwa przeprowadzają zarybienia, a Społeczna Straż Wędkarska prowadzi działania ochronne.

Większość Polaków stosuje się do wydawanych zaleceń, jednak wciąż zdarzają się sytuacje, które narażają nas wszystkich na ryzyko zarażenia. Przykłady z innych krajów pokazują, że kluczem do ograniczenia zakażeń jest maksymalne ograniczenie kontaktów i pozostanie w domach.

Za wszelką cenę musimy zahamować tempo, w jakim dochodzi do dalszej transmisji wirusa.

Apelujemy o przestrzeganie przepisów wydawanych przez organa administracji państwowej i samorządowej.

Bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad!

Prezes Zarządu Głównego
Teodor Rudnik
Nowe zasady opłacania składek
WiadomościZ uwagi na ogłoszony stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 i wynikające z tego ograniczenia oraz wydanymi zaleceniami władz naczelnych Związku, PZW Okręg w Piotrkowie Trybunalskim postanowił o umożliwieniu wnoszenia obowiązujących na 2020 r. składek członkowskich poprzez przelew na konto bankowe właściwego koła PZW. Możliwość opłacenia składek członkowskich na 2020 r. poprzez przelew dotyczy wyłącznie składek pełnych oraz wyłącznie osób, które w 2019 r. były członkami Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim. Poniżej numer konta:

Koło Miejskie PZW nr 30
98 1240 3145 1111 0000 2786 0386


W tytule przelewu należy wpisać:

Składki na 2020 r., imię i nazwisko, karta wędkarska nr …., Koło PZW nr 30

Członkowie zwyczajni Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim wnoszą roczną pełną składkę członkowską w łącznej wysokości 220,-zł. Łączna składka członkowska jest sumą składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w wysokości 100,- zł oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 120,- zł.

Członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: odznaczeni srebrną lub złotą odznaką PZW, młodzież szkolna i studenci w wieku 16 – 24 lat oraz członkowie PZW w wieku: kobiety 60 lat, mężczyźni 65 lat (pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat), wnoszą roczną pełną ulgową składkę członkowską w łącznej wysokości 122,-zł. Łączna składka członkowska jest sumą składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w wysokości 50,- zł oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 72,- zł.

Członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim: odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami oraz młodzież do lat 16, wnoszą roczną pełną ulgową składkę członkowską w łącznej wysokości 43,-zł. Łączna składka członkowska jest sumą składki członkowskiej ogólnozwiązkowej w wysokości 25,- zł oraz składki na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 18,- zł.

Osoba, która dokonała opłaty składek przelewem na konto bankowe koła PZW, zobowiązana jest do wydrukowania i wypełnienia stosownego zezwolenia terminowego (druk zezwolenia znajduje się w załączniku poniżej) oraz zobowiązana jest do posiadania przy sobie w czasie połowów potwierdzenia uiszczenia obowiązujących składek na 2020 r. w formie papierowej oraz karty wędkarskiej i legitymacji członkowskiej PZW.

Zezwolenia terminowe na amatorski połów ryb posiadają określoną datę ważności do dnia 30.06.2020 r. W związku z powyższym członkowie Okręgu PZW w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zdecydowali się na opłacenie składek przelewem, zobowiązani są do zgłoszenia się w dogodnym terminie do skarbnika macierzystego koła PZW, w celu: zdania zezwolenia za 2019 r. i wydrukowanego zezwolenia terminowego na 2020 r, pobrania właściwego zezwolenia na 2020 r., dokonania wklejenia do legitymacji członkowskiej PZW znaków składek na 2020 r. oraz dopełnienia innych wymaganych obowiązków wynikających z przynależności do danego koła PZW.

Druk zezwolenia terminowego => Tutaj

Informacja z Okręgu PZW Piotrków Tryb.
WiadomościW związku z zagrożeniem koronowirusem Covid-19 na podstawie wytycznych Rządu RP i Zarządu Głównego PZW w sprawie imprez i zawodów sportowych, z uwagi na bezpieczeństwo zawodników, sędziów, organizatorów planowane zawody wędkarskie w terminarzach: Okręgu, Kół, Klubów zawiesza się do odwołania. Jednocześnie cofa się wszystkie wydane wcześniej rezerwację łowisk w najbliższych terminach. Informujemy również że imprezy wędkarskie zaplanowane przez ZG PZW zostaną przełożone na inne terminy.
UWAGA WAŻNE
WiadomościInformujemy, że w związku z epidemią koronawirusa wszystkie zawody organizowane przez Koło do dnia 30.04.2020 zostają odwołane

Poniżej informacja ze strony Zarządu Głównego PZW

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych" Główny Kapitanat Sportowy Polskiego Związku Wędkarskiego w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanowił odwołać w terminie do końca kwietnia 2020 roku wszelkie zawody wędkarskie wynikające z terminarza imprez krajowych. Jeżeli będzie to możliwe zawody te zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

Jednocześnie Główny Kapitanat Sportowy rekomenduje w terminie do końca kwietnia 2020 roku o ograniczenie organizacji zawodów wędkarskich realizowanych na swoim terenie przez poszczególne Okręgi Polskiego Związku Wędkarskiego oraz Koła PZW.
Gruntowe Mistrzostwa Koła
ZawodyWszystkich miłośników bardzo popularnej ostatnio drgającej szczytówki zapraszamy serdecznie na gruntowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się tradycyjnie za Zalewie Sulejowskim. Zbiórka o 8:00 w niedzielę 22 marca na "betonach" (patelnia). Czas trwania zawodów to 5 godzin. Przypominam, że łowimy według regulaminu zawodów feederowych na jedną wędkę!

Opłata cateringowa wynosi 20 PLN (młodzież do lat 18 zwolniona z opłaty).
Zapisy na w/w zawody przyjmowane są do piątku 20 marca do godziny 17:00 w poniższych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep wędkarski Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep wędkarski Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep wędkarski Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICZNEGO UDZIAŁU!
Wiosenne zawody gruntowe
ZawodyPierwsze zawody sezonu wędkarskiego 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkich sympatyków "drgającej szczytówki" z naszego Koła serdecznie zapraszamy na wiosenne zawody gruntowe, które odbędą się na "betonach" w niedzielę 15 marca 2020 roku. Spotykamy się tradycyjnie na "patelni" o godzinie 8:00 i łowimy 5 godzin (na 2 wędki, metoda gruntowa). W latach ubiegłych dopisywała zarówno frekwencja jak i ryba, mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Opłata cateringowa wynosi 20 PLN (młodzież do lat 18 zwolniona z opłaty). Zapisy przyjmujemy do piątku 13 marca do godziny 17:00 w stałych miejscach:
- siedziba Koła (ul. Grunwaldzka)
- sklep Wojtka Wilanowskiego (ul. Św. Antoniego)
- sklep Tomka Karolczyka (ul. Piekarska)
- sklep Patryka Perki (ul. Jana Pawła II)
Zapraszamy wszystkich gruntowców do licznego udziału!
zezwolenia
WiadomościInformujemy, że w siedzibie Koła można już nabyć zezwolenia na Okręgi Kielce oraz Radom.
Zebranie sprawozdawcze za rok 2019 - relacja
Ogłoszenia26 stycznia w lokalu DEKO SMAKU przy ulicy Wschodniej 14 odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła za rok ubiegły. Porządek zebrania przewidywał jak zwykle sprawozdania z działalności Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej, omówienie działalności sportowej oraz zatwierdzenie planu imprez i konkursów na rok 2020. Pucharami i statuetkami wyróżniono najlepszą szóstkę wędkarzy startujących w zawodach organizowanych przez nasze Koło. W klasyfikacji tej zwyciężył Tomasz Maciński przed Januszem Przybyłem oraz Mateuszem Kujdą. Prezes Okręgu Piotrków Tryb. - kolega Maciej Wojtecki - wręczył dyplomy, medale i odznaczenia dla tych, którzy wyróżnili się największym wkładem pracy w ramach naszej społeczności. Koledzy Marcin Stańczyk oraz Konrad Koluszka otrzymali nagrody za doskonałe wyniki sportowe w roku 2019. Przypomnijmy, że obaj wywalczyli tytuły Mistrzów Polski w dyscyplinie spławikowej w swoich kategoriach. Puchar dla najlepszego sędziego otrzymał kolega Mirosław Kozłowski, a dla najlepszego strażnika kolega Waldemar Buczyński. Wręczono także kilka odznak PZW oraz dyplomów. Swoją obecnością zaszczycili nas Prezesi Tomaszowskich Kół PZW czyli kolega Tomasz Wawro z Koła numer 31 oraz Stanisław Bańczyk z Koła numer 32. Serdecznie wszystkim dziękujemy za liczne przybycie i do zobaczenia na pierwszych zawodach już 15 marca!


Galeria => Tutaj
Zebranie sprawozdawcze za rok 2019
JournalInformujemy, że zebranie sprawozdawcze Koła nr 30 PZW za rok 2019 odbędzie się tradycyjnie w ostatnią niedzielę stycznia czyli dokładnie w dniu 26 stycznia 2020 roku o godz. 9:00 (drugi termin godz. 9:30). W tym roku w związku z remontem naszej stałej lokalizacji jesteśmy zmuszeni zmienić miejsce zebrania. Spotykamy się w DEKO SMAKU przy ulicy Wschodniej 14 (II piętro). Porządek zebrania przewiduje m.in: sprawozdanie Zarządu Koła z działalności za rok 2019, omówienie konkursów i imprez wędkarskich na 2020 rok oraz wolne wnioski i dyskusje. Serdecznie zapraszamy!
Nowy Rok 2020
VII Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Tomaszowa Maz. - relacja
10 listopada rozegrana została 7 już edycja Spinningowych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego. Frekwencja rośnie z roku na rok, tym razem na zbiórce stawiło się 37 zawodników. Po ciepłym posiłku i sprawnym losowaniu rozpoczęło się wypuszczanie zawodników w 30 sekundowych odstępach. Punktualnie o 8:00 rozpoczęliśmy 6 godzinne zmagania. Okonie w tym roku nieco zawiodły jednak padło 11 szczupaków które były decydujące do zajęcia czołowych lokat. Dla porównania okoni padło tylko 10 sztuk. Wszystkie ryby wróciły oczywiście w doskonałym stanie do wody bo zawody na żywej rybie to już w naszym Kole norma. Najlepszy w tym roku okazał się Łukasz Zieleniak (2 szczupaki 61,4 cm i 57,4 cm), drugi był Piotr Chruściel (piękny szczupak 79 cm), a trzeci Stanisław Jabrzyk )2 szczupaki 52,3 i 50,1 cm). Ryby złowiło 15 na 37 zawodników. Serdecznie gratulujemy! Na koniec każdy z zawodników otrzymał nagrodę lub upominek w zależności od osiągniętego miejsca. Podziękowania dla Wojtka Wilanowskiego, który ufundował nagrodę za największą rybę zawodów - nagrodę zgarnął oczywiście Piotrek Chruściel. Były to już niestety ostatnie zawody organizowane przez Koło w tym roku, dziękujemy wszystkim za walkę i udany sezon i zapraszamy ponownie za rok!

Pełne wyniki => Tutaj

Zdjęcia znajdują się jak zwykle na naszym profilu FB.
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
 
Unikalnych wizyt: 2033953
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013