Strona główna Dane adresowe Forum dyskusyjne Galeria Składki i opłaty 2020Kwiecień 05 2020 00:08:10 
 
Nawigacja
Start
  Strona główna
  Dane adresowe
  Historia powstania
  Forum dyskusyjne
  Składki i opłaty 2020
  Cennik stanicy wędkarskiej Barkowice Mokre
  Miejsca dokonywania opłat
  Zarybienia w 2019 roku

Władze koła i okręgu
  Zarząd koła
  Sąd koleżeński
  Komisja Rewizyjna
  Zarząd Okręgu Piotrkowskiego PZW
  Zarząd Główny PZW
  Regulamin PZW
  Porozumienia 2020

Sport i rekreacja
  Kalendarz zawodów na rok 2020
  Klasyfikacja na najlepszego wędkarza-sportowca w 2019 roku
  Galeria
  Kalendarz zawodów okręgowych na rok 2020
  Zasady organizacji sportu wędkarskiego
  Regulamin zawodów feederowych (okręgowych)

Archiwum wyników zawodów z 2009r.

Archiwum wyników zawodów z 2010r.

Archiwum wyników zawodów z 2011r.

Archiwum wyników zawodów z 2012r.

Archiwum wyników zawodów z 2013r.

Zawody Okręgowe 2013

Archiwum wyników zawodów z 2014r.

Zawody Okręgowe 2014

Archiwum wyników zawodów z 2015r.

Zawody Okręgowe 2015

Archiwum wyników zawodów z 2016r.

Zawody Okręgowe 2016

Archiwum wyników zawodów z 2017r.

Archiwum wyników 2018

Wyniki zawodów 2019

Najbliższe zawody
Wszystkie zawody do 30.04.2020 odwołane

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Nasz Button
Umieść Nasz button na swojej stronie internetowej

Kod buttona :
Wyniki konkursów
SportW dniach 19 i20 lipca 2008 roku na wodach zbiornika Słok koło Bełchatowa odbył się wędkarski konkurs Klubowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Wystartowało 5 klubów. Członkowie działającego przy naszym Kole Klubu Spławikowego "2000" zajęli drugie miejsce. Drużyna łowiła w składzie: Piotr Chojnacki, Krzysztof Kuczerawy, Mateusz Perka, Piotr Śmiechowicz i Wojciech Wilanowski. Pierwsze miejsce zdobył Klub Wędkarski "Maver" z Piotrkowa Trybunalskiego a trzecie "Raczek" z Bełchatowa.
Poznajemy łowiska
WiadomościPrzed zaplanowaną na 17 sierpnia wycieczką dla wędkarzy Koła na Wisłę w okolice Komorowa wcześniej udała się tam "grupa rekonensansowa" w skład której weszli najaktywniejsi sędziowie wędkarscy w 2007 roku. Na łowisko dotarliśmy bez trudu chociaż w minorowych nastrojach, ponieważ przez całą drogę padał deszcz. Wioska Komorów to porozrzucane wśród nadwiślanych łąk i pól domostwa. Wzdłuż wału przeciwpowodziowego biegną wąskie, asfaltowe dróżki ułatwiające znalezienie sobie miejsca do łowienia. Dostęp do brzegu łatwy. Brzeg porośnięty niewysoką roślinnością i drzewami. Bardzo dobre pierwsze wrażenia psują...wędkarskie śmieci. Zejście nad samą wodę strome, ale bezpieczne. Przy ogólnie niskim stanie wody w Wiśle w miejscu gdzie łowiliśmy grunt trzeba było ustawiać od 1,2 do 1,6 m. Widoczny uciąg i 4-ro gramowy spławik przy przepływance to wydaje się minimum. Łowiliśmy spławikówkami, feederami, spiningami i tyczką. Najwięcej łowiliśmy dwudziestokilkucentymetrowych cert. Były niewymiarowe klenie. Rzeczne leszcze walczyły wspaniale. Trafiały sie krąpie, wszechobecne ukleje. Nie udało nam sie oszukać bolenia, który wyraźnie zaznaczał swoja obecność w łowisku.Skutecznymi przynętami okazały się "ziarka", białe robaki i pinki. Największą rybą był 48 cm leszcz złowiony przez Wiesława Kopińskiego. Niewiele mniejszego - bo o 1 cm krótszego leszcza złowił Kazimierz Dulas. Nikt nie zszedł "o kiju". Dla chcących tam jechać rada - śledzić stan wody na Wiśle w Szczucinie. Chyba najlepiej byłoby sie tam wybrać przy 180 cm jej wysokości. Łowisko odwiedzili i opisali je dla Was:Kazimierz Dulas,Jarzy Kaczmarek, Zbigniew Kaźmierczak, Mirosław Kozłowski, Wiesław Kopiński, Henryk Młynarczyk,Mirosław Saliński, Zbigniew Szymański i Tadeusz Woźniak.
Zapraszamy do galerii ->Klik
Nasze sprawy
Na kolejnym -lipcowym - posiedzeniu Zarządu Koła omawiano m.in. pismo Zarządu Okręgu piotrkowskiego PZW informujące o zamiarze ustanowienia przez Wojewodę Łódzkiego rezerwatu przyrody w części "lasów spalskich". W granicach rezerwatu znalazłyby się zbiorniki wodne: Wojcieszek, Szczurek, staw w Konewce a także rzeka Gać na odcinku do stawu w Spale. Te łowiska mają być wyłączone spod wędkowania. O powyższej sprawie pisał też czerwcowy TIT. Projekt inspirowany przez Nadleśnictwo Spała spotkał się ze sprzeciwem tomaszowskich i mieszkających najbliżej opisywanych łowisk wędkarzy. Co Ty kolego o tym sądzisz?
Zapraszamy do dyskusji na naszym forum , w poniższym temacie klik! .
Wyniki zawodów
SportWyniki reprezentantów Koła Miejskiego w konkursach wędkarskich o tytuł " Mistrz Okręgu Piotrkowskiego " na rok 2008 rok .
W wędkarstwie spławikowym :

1. Kadeci, Zbiornik "Słok" 7 i 8 czerwca:
1 miejsce Mateusz Perka , 4 miejsce Marcin Śmiechowicz

2. Juniorzy , Zbiornik "Słok" 7 i 8 czerwca:
4 miejsce Patryk Perka

3. Seniorzy , Kanał Gliwicki , Niezdrowice 2 czerwca :
11 miejsce Szymon Grałek , 16 miejsce Krzysztof Kuczerawy , 20 miejsce Wojciech Wilanowski


W wędkarstwie spiningowym :
Seniorzy , Zbiornik Sulejowski 21 i 22 czerwca
10 miejsce Roman Rumiński

W okręgowych Klubowych Mistrzostwach w Wędkarstwie Spiningowym parami tytuł mistrzów Okręgu wywalczyli Roman Rumiński i Zbigniew Szymański .

Mateusz Perka będzie reprezentował Okręg Piotrkowski na Indywidualnych Mistrzostwach Polski kadetów w wędkarstwie spławikowym a Roman Rumiński i Zbigniew Szymański na Spiningowych Klubowych Mistrzostwach Polski parami .

Finał "Konkursu wiedzy wędkarskiej" Moszczenica 22 czerwca.
Drugie miejsce Mateusz Perka , czwarte Bartosz Woźniak , szóste Marcin Śmiechowicz , siódme Łukasz Grabowski .

Młodzieżowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w wędkarstwie rzutowym Moszczenica 22 czerwca .

Drugie miejsce Mateusz Perka , szóste Łukasz Grabowski , siódme Bartosz Woźniak , ósme Marcin Śmiechowicz .
Ogłoszenie
OgłoszeniaZarząd Koła nr 30 w Tomaszowie Mazowieckim
Informuje swoich członków o możliwości korzystania z łódki wędkarskiej stanowiącej własność Koła.
Łódź o numerze rejestracyjnym LD-TOM 0256A przechowywana jest na terenie Stanicy Wędkarskiej ZO piotrkowskiego PZW w Barkowicach Mokrych. w 2008 roku korzystanie z łódki jest nieodpłatne .


Aby gospodarz Stanicy wydał łódź potrzebne jest upoważnienie , które można pobrać od skarbnika w siedzibie Koła w/m ul. Grunwaldzka 7 w każdą środę w godzinach 15 - 18 .
Korzystający z łódki musi określić w jakim czasie ma zamiar z niej korzystać. Jest także materialnie odpowiedzialny za stan techniczny łódki i jej wyposażenia w skład którego wchodzą dwa wiosła i trzy kapoki .

Korzystając z łódki obowiązują przepisy bezpiecznego zachowania się na wodach śródlądowych oraz poszanowania mienia związkowego. Naprawy ewentualnych uszkodzeń będą dokonywane na koszt osób je powodujących.

Dodatkowych informacji udziela kolega Tadeusz Woźniak w siedzibie Koła oraz telefonicznie 507-719-564
Wędkarski dzień dziecka
WiadomościKoło Miejskie PZW w Tomaszowie Mazowieckim jak co roku w dniu 1 czerwca zorganizowało dla dzieci wędkarską imprezę . Korzystając z gościnności gospodarzy pracowniczych ogródków działkowych "Siedmiodomki" nad stawem spotkali się najmłodsi miłośnicy wędkarstwa spławikowego . Podzielono ich na dwie grupy wiekowe: do 10 lat i od 11 do 14.
Przez dwie godziny , korzystając z pomocy i porad opiekunów łowili płoteczki , niektórzy z doskonałymi rezultatami. W grupie starszej najwięcej nałowili: Bartosz Woźniak , Dawid Jajek i Łukasz Grabowski. Najmłodszym uczestnikiem był czteroletni Oskar Żak. O pechu może mówić Zuzia Karolczyk , której część ryb odzyskała wolność przed ich zważeniem , a która zdaniem kibiców nałowiła ich najwięcej. Dla najlepszych były nagrody rzeczowe , medale , dyplomy. Dla wszystkich uczestników napoje , słodycze , owoce. Rodzice podziękowali organizatorom za organizację i doskonałą atmosferę jaka panowała w czasie konkursu a wszyscy umówili się na spotkanie za rok .
Strona 31 z 31 << < 28 29 30 31
 
Unikalnych wizyt: 2033951
Engine PHP-Fusion & EF Design by: Dustin Baccetti Wykonanie Artur Greficz 2009-2013